kołodziej Nowy wpis

Nie rozumiem dlaczego forum pracownicze stało się miejscem gdzie są zamieszczane takie wpisy nie związane z pracą?

Znajoma Nowy wpis

Nie zapłacił za dwa miesiące za wynajęte auto a w dodatku uszkodził je w wielu miejscach poprzez obustronne zarysowania, oderwane nadkola z przodu, uszkodzone hamulce, przednia szyba rozbita w kilku miejscach, wnętrze samochodu zdewastowane. Auto 1,5 roczne. Łączny koszt naprawy około 20tys. Sprawa zgłoszona na policję i trafi do sądu. Nie polecam zawierać jakichkolwiek znajomości a tym bardziej robić interesy.

anonim Nowy wpis

Mi też nie zapłacił. Przez telefon potwierdził ,że w tej chwili robi przelew i nic. Zablokował mój numer. Nie polecam współpracy z tym typem.

Dawid Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Działa z pełną premedytacją ma ustalony plan tak aby nie zapłacić. Już kilka razy mówił ze zaraz przeleje pieniądze a poźniej albo telefon nie dział i nie słyszy rozmówcy albo nie odbiera. Nie radzę robić interesów z tą firmą. Sprawa trafi do sądu i do komornika.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Wątek o warunkach w przedsiębiorstwie Seboss Sebastian Sumecki w miejscowości Legnica nadal nie ma wielu opinii. Nadal oczekujemy na aktualne info.

Zostaw merytoryczną opinię o Seboss Sebastian Sumecki - Legnica

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Seboss Sebastian Sumecki
1/5 Na podstawie 2 ocen.