Opinie o Black Studio Cezary Cholewski w Ostrów Mazowiecka

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Black Studio Cezary Cholewski. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Black Studio Cezary Cholewski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Black Studio Cezary Cholewski w Ostrów Mazowiecka

szczuras Nowy wpis

ja generalnie uznaje, że to jest solidna firma. najbardziej boli mnie jednak to, że właściciel komentując wydarzenia esportowe o randze międzynarodowej nie wie jak się wymawia nicki poszczególnych graczy. zdarzało się, że nie znał nawet płci. ale reasumując wszystko ok moim zdaniem.

bardzo dobry spot Nowy wpis

pan prezes jest przede wszystkim komentatorem! co prawda nie odróżnia płci postaci, ale jest spoko. bardzo dobry spot, dobry spot ma spot spot spot

Nieuczesana Nowy wpis

Ile trwa okres próbny w firme Black Studio?

marta ch. Nowy wpis
@Nieuczesana

okres próbny trwa chyba 3 miesiące, rozmowa kwalifikacyjna odbywa się chyba w schowku na miotły zwanym studiem

leluch

tragedia - szef firmy komentując rozgrywki esportowe je pizzę i wafle ryżowe, całe biurko uchlapał sosem czosnkowym, w takich warunkach bardzo źle się pracuje

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Black Studio Cezary Cholewski? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
wykopsiezaciebiewezmieniebawem

czy są jakieś przyjęcia w tej firmie? słyszałem, że w pracy panuje miła atmosfera

Maja
@wykopsiezaciebiewezmieniebawem

No jeszcze trzy dni przed Twoim pytaniem ktoś pisał, że niestety nie, raczej to się nie zmieniło? ;p Również biorąc pod uwagę miłą atmosferę to raczej trudno, żeby coś się zwolniło?

kezman

z tego co mi wiadomo, szefostwo aktualnie nie prowadzi żadnej rekrutacji. Zawsze chciałem tam pracować, zniechęcała mnie jednak powierzchnia miejsca pracy - 1,5 x 1,5 m2 studio - bardzo małe.

Lelouch

Pan Cezary podczas pracy w środku lata (30 stopni) nosi marynarkę a pod nią golf, nie wiem co o tym sądzić

brunecia

mam mieszane uczucia co do właściciela - pana cezarego, podczas rozmowy z widzem żuje gumę...

Maja
@brunecia

I to jest powód do posiadania mieszanych uczuć co do niego? Chyba, że o coś innego jeszcze chodzi?

malkontent

mam pytanie, czy to jest firma zajmująca się niepłodnością?

TUTTEK
@malkontent

TAK, OWSZEM, SERDECZNIE POLECAM, TRENING W DOMU, NIC NIE ROSNE POZDRAWIAM

Zostaw merytoryczną opinię o Black Studio Cezary Cholewski - Ostrów Mazowiecka

• Jak się pracuje w Black Studio Cezary Cholewski?

Zobacz opinie na temat firmy Black Studio Cezary Cholewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Black Studio Cezary Cholewski?

Black Studio Cezary Cholewski
  • Stacyjna 25