Opinie o Ewa Opara w Nowy Korczyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ewa Opara. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ewa Opara o rekrutacji.


Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ewa Opara w Nowy Korczyn

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Bury Nowy wpis
Inne

Nie szanują nikogo

olk
Inne
 Pytanie

Opiszę i ocenię tu bardzo niewłaściwe zachowanie przede wszystkim dwóch kierowców środków komunikacji miejskiej w Jędrzejowie. Otóż jeden starszy kierowca to doprawdy chamski człowiek, którego zachowanie w stosunku do mnie było w najwyższym stopniu karygodne. Gdy dojeżdżałem z nim do przystanku autobusowego, chciałem wysiąść i wstałem, ale niestety ten pan nie zatrzymał się na przystanku i pojechał dalej, więc normalnie, kulturalnie powiedziałem mu, że chciałem wysiąść. Ten człowiek zamiast zareagować na to z szacunkiem dla pasażera z agresją zaadresował do mnie obelżywe sformułowania. Co prawda, zaraz po wstaniu z siedziska przed przystankiem nie zakomunikowałem mu, że chcę wysiąść, ale byłem bardzo blisko stanowiska kierowcy, a poza tym wcześniej bezproblemowo zatrzymywał się na przystankach i to nawet wtedy, gdy nikt nie chciał wysiąść bądź też, jeśli nie zorientował się, że ktoś chce wysiąść, od razu bez agresji zatrzymywał autobus na skierowaną do niego przez pasażera prośbę. Jego zachowanie wobec mnie było po prostu skandaliczne. Mało tego, już po tym zdarzeniu kierowca ten nie reagował na zadawane przeze mnie blisko niego pytania. Ja pytam się go, zwracam się do niego tak, żeby nie było jakichś problemów, a on nic, kompletnie nic, ani me, ani be, ani kukuryku. Tak było już co najmniej kilka razy. Dodatkowo raz po wejściu do prowadzonego przez niego autobusu i daniu mu do zrozumienia, że chcę bilet normalny, on zapytał mi się, czy jest jakiś bilet nienormalny. W reakcji na jego nacechowane niedojrzałością pytanie odpowiedziałem, że jest też np. bilet ulgowy. Przyznam szczerze, że jego późniejsze wypowiedzi były tak głupie, że naprowadziły mnie na wniosek, iż jego stan umysłowy może być już nienajlepszy. Nie wiem, czego ten pan ode mnie oczekiwał. Tego, żebym powiedział, że chcę cały, a nie normalny? Równie dobrze mógłby wtedy zadać pytanie, czy jest bilet niecały. Jeżeli on wciąż pracuje jako kierowca, to naprawdę ta firma powinna poważnie zastanowić się nad zwolnieniem go z pracy, bo jego postępowanie nie mieści się w żadnych kanonach przyzwoitości, a niekiedy to nawet i rozumności. Drugi kierowca, o którym we wstępie napomknąłem, cechuje się natomiast wybiórczą empatią, tzn. z jednymi obchodzi się lepiej, z drugimi znajdującymi się też w nieprzyjemnych okolicznościach już gorzej, a także różnicuje sposób traktowania pasażerów w zależności od swojego widzimisię. Na dodatek jak mu się coś rozsądnie mówiło, tłumaczyło itp., to zachowywał się niepoważnie i dziwnie się śmiał. Jak mogę podsumować postępowanie tych ludzi względem pasażerów, dzięki którym mają stałe dochody? No cóż, jest ono skrojone na miarę stereotypowych wyobrażeń małego miasteczka.

Zostaw merytoryczną opinię o Ewa Opara - Nowy Korczyn

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Ewa Opara
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • 29
    26-067 Nowy Korczyn
  • NIP: 9591613005 REGON: 260725842
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188
  3. LinkedIn 2 988 252
  4. olx.pl 2 874 042
Ewa Opara
Przejdź do nowych opinii