Opinie o Przemysław Iwański Autohandel w Rawa Mazowiecka

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przemysław Iwański Autohandel. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przemysław Iwański Autohandel o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przemysław Iwański Autohandel w Rawa Mazowiecka

Lexus ct Nowy wpis

Witam. Kupiłem u Przemka Lexusa Ct. Samochód we wzorowym stanie bez wkładu finansowego , czyściutki i pachnący. Wszystko odbyło się sprawnie i tak jak należy. Przemek przesympatyczny człowiek. Polecam i pozdrawiam.

Wiecie może skąd komis skupuje samochody i czy nie potrzebują kogoś do pomocy przy sprowadzaniu samochodów ? Pracowałem na podobnym stanowisku i akurat sprowadzaliśmy z Niemiec, nie wiem jak to tu wygląda ? Widzę że klienci zadowoleni ale ciekawe na jakich umowach się pracuje ?

Jakub K. Nowy wpis

Trafiłem przypadkiem, wracałem z trasy z oględzin innego auta, trafiłem na ogłoszenie na otomoto, dzwonie, pytam, auto dostępne, jadę, oglądam. Na miejscu jeszcze był inny egzemplarz modelu który mnie interesował. Obejrzałem bez stresu, dostałem kluczyki, pojeździłem, sprawdziłem na stacji diagnostycznej. Zero ściemy, właściciel konkretny i rzeczowy a co najważniejsze papiery do auta wszystkie są, fv wypisana. Ja swoje kupiłem i jestem happy. Auta głównie sprowadzane ale tu czysta sytuacja, a nie umowa na Niemca i sam się bujaj z papierami... . Ja jestem zadowolony i polecam - zadzwoń, pojedź, zobacz. Kontakt super. No może "biuro" mało wyględnę ale nie pojechałem tam na kawkę tylko po auto;) Kupiłem Forda S-Max, czarny, piękny, dobra cena. Jestem już tez po przeglądzie u mechanika, poza startowym pakietem (płyny, oleje, filtry rozrząd) nie musiałem nic robić. Żadnej wtopy przy zakupie. Obejrzałem i mam i się teraz cieszę:) Polecam

PIoter Nowy wpis

Polecam!

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Przemysław Iwański Autohandel? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Jak szefostwo w Przemysław Iwański Autohandel traktuje ludzi?

Hej

Bardzo dobrze :-)

Aleksandra
@Hej

A jak praca tutaj tak właściwie wygląda? Panie też tu są? ;)

Czy Przemysław Iwański Autohandel zatrudnia studentów?

Edardedek

Raczej nie...

superkomis

super komis

Teresa
@superkomis

Pod jakim względem? Duży mają wybór aut?

BEMECZKA

Bardzo gorąco polecam :) !!!!

@BEMECZKA

A co konkretnie polecasz? Jak w ogóle obsługa? W porządku?

BEMECZKA
@Marta

Polecam kupić samochód od Pana Przemka, sam kupowałem 3 oraz moi znajomi kilkanaście kupiło już :) Polecam!!

Kamil

Ilu sprzedawców jest zatrudnionych w tej firmie?

Radek
@Kamil

Tego nie wiadomo :D ale jest bardzo dużo dobrych samochodów :) Pozdrawiam koleś z WW

@Radek

Chyba (usunięte przez administratora) komis bo wróciłem po 3 auto dla rodzinki. A pozatym chyba świadczy o tym fakt że kupując w kwietniu samochód Nr na fakturze mam 41. Na tyle komisów w Rawie chyba sporo samochodów gościu sprzedaje. Pozdrawiam. Pracują na tym komisie 2 osoby. Polecam z czystym sumieniem.

Lu
@Tomek

Super że się udało.Oddałem samochód po tygodniu.Padaka.

djej
@Lu

Najlepszy komis, super auto! Pan Przemysław najlepszy! Lu może jak piłeś to nie pisz bzdur bo boli(usunięte przez administratora) i wymyślasz historię, sam sobie zepsułeś auto, a później prosiłeś i pytałeś czy możesz oddać auto bo nie masz kasy na leczenie dziecka... - padaka Tomek ma racje super samochody ma!

Aleksandra
@djej

Jeśli to prawda to jak je niby zepsuł?

djej
@Aleksandra

Wlał zły olej (lub mechanik, który go wymieniał wlał zły 5w30, a 10w40 to różnica) Na prawdę super auta ma Pan Przemysław zna się na fachu!

ON

Renault Grand Espace rok 2007 przebieg 242 154 km ciężko wydobyć VIN celem weryfikacji samochodu

Natalia
@ON

@ON Mówisz już o zakupionym przez Ciebie aucie w Autohandel? To auto nie posiada dowodu rejestracyjnego? Możesz rozjaśnić mi tę sytuację?

ON
@Natalia

Mówię o aucie ostatnio wystawionym na sprzedaż celem weryfikacji historii pojazdu. W ogłoszeniu napisane " super stan" być może tak jest w rzeczywistości jednak po numerze VIN łatwiej byłoby zweryfikować podstawowe informacje o pojeździe przed oględzinami.

ryszardinho
@ON

Najlepsze samochody mają, PAN PRZEMEK zawsze mówi co jest w danym samochodzie... Wszyscy polecamy!

Mediek

Polecam!

Jasieg

BARDZO POLECAM :-) Kozacki sprzedawca :)

Władek

Szkoda, że tylko klienci zaglądają na to forum ,żeby tak pozytywnie ocenić firmę.

Olek
@Władek

Ja nie kupowałem, ale i tak polecam bo WIEM co PAN PRZEMYSŁAW ma, Bardzo dobre auta!

Ferdynand Ka
@Władek

Szkoda, że zazdrość boli 4 litery :( Pozdrawiam Ferdek Ka

jan

LEPSZEGO KOMISU W RAWIE MAZOWIECKIEJ NIE ZNAJDZIESZ.

Kupiec

Co tu dużo mówić - GODNY POLECENIA !

Koleś z bety

Gorąco polecam !

Rysiek

Krótko i na temat - NAJLEPSZY KOMIS

Zadowolony

Najlepszy komis na Rawie, baaa w promieniu 50 km nie ma lepszego. Autko kupiłem 4 miesiące temu, w bardzo dobrej cenie oraz w bardzo dobrym stanie: samochód dopracowany w 100%. Bardzo polecam ! Najlepszy sprzedający :)

Kupujący

Gorąco Polecam! Rok temu kupiłem od Pana Przemysława Skodę Octavię, auto do dnia dzisiejszego śmiga bez zarzutu, jedynie co musiałem wymienić to rzeczy eksploatacyjne typu: wymiana oleju i filtru. Jeśli chcesz kupić dobre auto to śmiało tylko od Pana Przemka. Z czystym sumieniem POLECAM !

Honda

Super Sprzedający! Polecam gorąco!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Przemysław Iwański Autohandel - Rawa Mazowiecka

• Jak się pracuje w Przemysław Iwański Autohandel?

Zobacz opinie na temat firmy Przemysław Iwański Autohandel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przemysław Iwański Autohandel?

Przemysław Iwański Autohandel
  • Kazimierza Wielkiego 25 lok. 5