Artech ul.�ódzka 232

Opinie o Artech ul.�ódzka 232

niestety tak

Niestety tak

Szad

Nie polecam, szefowa tylka zrzedzi i marudzi po 3 dniach się zaczęło - od pracownika bez doswiadczenia wymagała pracy na poziomie pracownika który pracuje tam kilka lat. Gdy coś tylko się przy niej zrobiło nie tak to nie ważne czy byl w pobliżu klient podnosiła głos jak by stracila dorobek życia. Ludzie tam pracujący w porzadku szef również taki się wydawał. Szefowa- jedza jakich malo za 2 tyg pracy dostalem 270 zl i to dlatego ze bralem zaliczke (trudna sytuacja) tak pewnie nie otrzymał bym złamanego grosza. Po uslyszeniu słów "żegnamy" i upomnieni sie o wynagrodzenie usłyszałem że sie ono "nie należy!" Kpina i jeszcze raz kpina nie polecam

synek podpizdzie

to jest rozpieszczona banda nierobów co tylko patrzą jak kogoś poniżyć z daleka od takich gnojów a synek właściciela co błonka się jak paciuja bizona podczas wydalania kału to picz nie polecam wyzysk pieniądze jaki pieniadz

Себастьян Квятковский

Tą firmą poważnie powinny się zająć różne organy nadzoru i kontroli!

bolo

Ja tam pracuję ponad 3 lata i nie narzekam na swojego szefa. A wiesz dla czego?? Bo mnie się po prostu do rąk nie klei! Powodzenia kolego! Dla Ciebie każdy szef będzie zły po pół roku, a wiesz dla czego? Bo to wystarczający czas aby się poznać na p [usunięte przez moderatora]

Witam jesli ktos by sie skusil na prace u tego pana [usunięte przez moderatora] to niech sie grubo zastanowi bo to [usunięte przez moderatora] kombinator na poczatku jest ok ale pozniej podklada takie swinstwa ludziom ze na koniec w swiadectwie pracy wychodzi sie na zlodzieja choc to ten pan sam siebie okrada podkladajac roznego rodzaju swinstwa pracownikum i co miesiac ma nowego pracownika nie polecam tej pracy nikomu kto chce miec za nic namieszane w papierach

Zostaw opinię o Artech ul.Å�ódzka 232 - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Artech ul.Å�ódzka 232