ICONN

Łomża

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 3 ocen.

ICONN
2 3 6 1

Opinie o ICONN

PRAWDA

Praca w tej firmie na pozor jest bardzo fajna, mila atmosfera z osobami wspolpracujacymi przy stanowiskach i mili liderZY, ale za to szefowa nie szanuje pracownikow, zmienia po dniu wytyczne co do godzin pracy, mysli ze zawsze bedzie miala pracownikow, ale prawda jest taka ze nikt tam dlugo nie zagrzewa miejsca, poniewaz nikt nie chce pracowac na umowy zlecenia z najnizsza pensja i smeisznymi prowizjami za podpisanie umowy i z taka szefowa, wiesci szybko sie rozchodza i niedlugo ta firma upadnie!

Zostaw opinię o ICONN - Łomża

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ICONN