Opinie o Przychodnia Weterynaryjna Dla Zwierząt Marek Pasiak w Siedlce

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Przychodnia Weterynaryjna Dla Zwierząt Marek Pasiak. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przychodnia Weterynaryjna Dla Zwierząt Marek Pasiak o rekrutacji.

Branże: Weterynarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przychodnia Weterynaryjna Dla Zwierząt Marek Pasiak w Siedlce

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Czy w Przychodnia Weterynaryjna Dla Zwierząt Marek Pasiak występują paczki/bony świąteczne?

AZ Nowy wpis

Zdrowie i rzycie naszego pieska zostało narażone więc napiszę parę słów co myślę o tej przychodni żeby przestrzec innych. Kardiolog z którego usług korzysta przychodnia pana Marka Pasiaka stwierdził u naszego pieska ciężką niewydolność serca kardiomiopatię rozstrzeniową po przebadaniu psa stwierdził że nasz 3 letni piesek ma serce 10 letniego psa i wdrożył leczenie i przepisał leki. Po kilku dniach przyjmowania leków piesek zrobił się bardzo pobudzony i stał się agresywny w stosunku do innych psów. Postanowiliśmy pojechać z pieskiem do Specjalistycznej Przychodni Weterynaryjnej o profilu kardiologiczno- pulmonologicznym w Warszawie. Kardiochirurdzy po przeprowadzeniu szczegółowych badań ku naszemu zaskoczeniu i w pierwszej chwili niedowierzaniu wykluczyli kardiomiopatię u naszego pieska i stwierdzili że jest całkowicie zdrowym psem pod kątem kardiologicznym. Natychmiast odstawiliśmy leki które działały w sposób negatywny na naszego pieska na dodatek kardiochirurdzy stwierdzili jednoznacznie że dawka leku była zle dobrana do wagi pieska. Parę dni temu pojechaliśmy znowu na wizytę na szczegółowe badania ponieważ Pani Kardiochirurg chciała zobaczyć jak pracuję serce pieska po odstawieniu tych leków , parametry w wynikach wyszły pozytywnie a nawet jeszcze lepiej niż przy poprzedniej wizycie w związku z tym leczenie u pieska zostało zakończone pod kątem kardiologicznym. Piesek ma zdrowe serduszko i może normalnie funkcjonować ponieważ wcześniej przy diagnozie tak ciężkiej niewydolności serca piesek miał zalecone tylko krótkie spacery na smyczy i zero jakiejkolwiek zabawy a dla niego i dla nas to była męka bo piesek ma dopiero niecałe 3 latka i jest bardzo żywym psem cały czas przynosił zabawki i prowokował do zabawy i nie wiedział co się dzieje że nagle nie pozwalamy mu się bawić.

Czy Przychodnia Weterynaryjna Dla Zwierząt Marek Pasiak organizuje staże dla studentów?

tak

Bardzo dobra przychodnia mój pies jest pacjentem już siedem lat

tom Nowy wpis
@tak

Mój też był leczony w tej przychodni przez siedem lat, dożył 8, 5 lat. A mógł żyć najmniej 14 lat.

Brałeś udział w rekrutacji do Przychodnia Weterynaryjna Dla Zwierząt Marek Pasiak. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Czy firma Przychodnia Weterynaryjna Dla Zwierząt Marek Pasiak kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

tom

To firma Marek Pasiak jeszcze funkcjonuje? Jeszcze ich nie zamknęli za błędy w diagnozach i leczeniu?

Zawiedziona

Nie polecam. Leczenie kota na odwal, przy pierwszej wizycie jedynie osłuchany i zmierzona temperatura, przez kolejne dni "leczenia" jedynie zastrzyki bez sprawdzenia stanu zdrowia, skończył u innego weterynarza w bardzo ciężkim stanie co się okazało miał udar mózgu, co skutkowało całkowitym paraliżem lewej strony. Nie było to "zapalenie oskrzeli" jak stwierdzili "specjaliści" w owej przychodni.. niestety nie udało się go uratować. Może gdyby na każdej kontroli był sprawdzany , zalecono by głębsze badania skończył by inaczej, na szczęście chociaż na koniec trafił pod opiekę wykwalifikowanego specjalisty i odszedł pod jego opieką, w mniejszych męczarniach bo zrobił co w jego mocy aby było mu lżej...

Tom
@Zawiedziona

Naszego pieska rok temu też tak leczyli w tej przychodni. Złożyłem na nich skargę do Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej przy Warszawskiej Izbie Lekarskiej i Rzecznik dopatrzył się uchybień w sposobie leczenia i sprawę skierował do Sądu Lekarskiego. Sprawa w toku. Tobie proponuję też napisać skargę. W przypadku uznania, że kotek był niewłaściwie leczony można dostać odszkodowanie. Pozdrawiam serdecznie. Tomek

pozytywna

Witam jestem bardzo zadowolona z leczenia moich piesków/a mam dwa./przez panaPasiaka.Od 9 lat moje pieski są tam leczone polecam każdemu tę lecznicę.Z powazaniem Marzenna Chicińska,

@pozytywna

To już długo nie pożyje?. Mój miał 9,5

Jaka rasa?

@Krystyna

A jakie to ma znaczenie. Żył stanowczo za krotko.

@Blondi

No właśnie ma, bo są rady, które żyją max 10 a taki co max 20, więc pytam. Powiesz?

@Krystyna

Nieważne, w każdym razie Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej WIL postawił mu zarzuty i sprawę skierował do Sądu Lekarskiego. Natomiast siedlecka policja prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie pobitego przez niego kota, o którym szeroko informuje poprzedni numer TS. Wystarczy?

@Blondi

A o takiej sytuacji to nie słyszałam nawet. Nie wiem czy wystarczy to chyba zależy od wyniku tego całego postępowania? Wiadomo na kiedy można go przewidywać?

pozytywna

Nawet dzisiaj byłam w lecznicy ze swoimi pieski i była bardzo zadowolona z podejścia pana Psiaka Na prawdę z całego serca polecam tę lecznicę

Krystyna

A może jakiś konkret dlaczego?

Rafał
@Krystyna

Aniu bo jesteś moją jedną :P

Julia

Z przykrością i wielkim smutkiem to czytałam... Bardzo współczuję utraty psiego przyjaciela. Ogromna strata i rana na sercu. Proszę napisać czy sprawa ze skargą ruszyła, czy odpowiedzieli?

Dominik

Mój mały psiak zdechł mając 3 miesiące przez to że lekarz postawił dwa razy złą diagnozę i podał niewłaściwe zastrzyki. Żałuję że tam poszedłem ponieważ gdy przedstawiłem co się stało dla innego lekarza to stwierdził on że nie zostały w ogóle przeprowadzone badania które powinny mieć miejsce co doprowadziło do śmierci psiaka

Zostaw merytoryczną opinię o Przychodnia Weterynaryjna Dla Zwierząt Marek Pasiak - Siedlce

• Jak się pracuje w Przychodnia Weterynaryjna Dla Zwierząt Marek Pasiak?

Zobacz opinie na temat firmy Przychodnia Weterynaryjna Dla Zwierząt Marek Pasiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przychodnia Weterynaryjna Dla Zwierząt Marek Pasiak?

Przychodnia Weterynaryjna Dla Zwierząt Marek Pasiak
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Graniczna 38
    08-119 Siedlce