Opinie o P.P.H.U. Janusz Kapelańczyk Renata Mońka w Zamoście

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy P.P.H.U. Janusz Kapelańczyk Renata Mońka. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie P.P.H.U. Janusz Kapelańczyk Renata Mońka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H.U. Janusz Kapelańczyk Renata Mońka w Zamoście

Mirka Nowy wpis

Witam. Proszę o opinie z pracy jako spawacz. Chłopak już widział ofertę na stronie firmowej i również zastawiamy się na jaka stawkę mógłby się zatrudnić mając ponad 2 lata doświadczenia. Nie jest ono wskazane w treści. Pojawiła się jednak wzmianka o ciągłym podnoszeniu kwalifikacji. Chodzi o jakieś szkolenia zewnętrzne?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w P.P.H.U. Janusz Kapelańczyk Renata Mońka?

Pracodawca Nowy wpis

Wszystko zależy od stanowiska. Zapraszam do przesłania CV. Lub umówienia spotkania na miejscu.

(usunięte przez administratora) po 10 godzin dziennie, słabe wynagrodzenie, brak jakiejkolwiek premii, brak dodatku za nadgodziny, brak dodatku za nocną zmianę, ogólny brak poszanowania dla pracownika, i ogólna nagonka. firma ogółem śmiechu warta, nie polecam

Właściciel Nowy wpis
@były pracownik

Absolutnie nie zgadzam się ze stwierdzeniem o braku poszanowania pracownika. Jest dokładnie odwrotnie. Szacunek jest nawet dla tych osób, które nie zawsze na niego załugują. Ogólna nagonka - bzdura. Nocna zmiana - nie pracujemy w nocy.

Pepe

Nie polecam.Praca bez ubezpieczenia. 10 h dziennie. Za nadgodziny nie płaci.

Pedro
@Pepe

Czy robota ciężka i czy jest jakiś akord? Czy może to spokojna robota?

@Pedro

Nie polecam. Właściciel gbur. I wiecznie nie zadowolony. Brak jakiej kolwiek ochrony BHP i norm pracy.

@Pepe

Nie ma pracy bez ubezpieczenia. Nie pracujemy 10 godzin.

Właściciel

Jeśli chodzi o ocenę mojej osoby to każdy ma prawo do własnego osądu. Nie chcę polemizować. Co do BHP, czy norm pracy to oczywista nieprawda.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie P.P.H.U. Janusz Kapelańczyk Renata Mońka? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Czy P.P.H.U. Janusz Kapelańczyk Renata Mońka organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Właściciel

Jeśli będą to kompetencje związane z podniesieniem wydajności, jakości itp. to chętnie zainwestujemy w takiego pracownika.

Dominika

Z partnerem mieszkamy niedaleko Zamościa i znalazłam takie ogłoszenie na produkcje do niego. Tutaj na forum jeszcze 2 lata temu ktoś pisał o słabych stawkach a w tej dawniejszej ofercie już oferowano do 4,5 tys. To ile jest w tym roku? Czy opowie ktoś o aktualnych warunkach finansowych i ogólnej atmosferze? Chciałabym żeby milo mu się pracowało, ilu współpracowników będzie miał do pomocy o ile zostanie przyjęty?

@Dominika

Pani Dominiko. O stawkach i warunkach najlepiej dowiedzieć się na miejscu.

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U. Janusz Kapelańczyk Renata Mońka - Zamoście

• Jak się pracuje w P.P.H.U. Janusz Kapelańczyk Renata Mońka?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U. Janusz Kapelańczyk Renata Mońka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

P.P.H.U. Janusz Kapelańczyk Renata Mońka
  • 74