Geocentrum Jacek Kobiela
counter
1 1 9 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Geocentrum Jacek Kobiela odbywa się w siedzibie firmy?

Agnieszka Nowy wpis
Klient

NIE POLECAM! To biuro omijać szerokim łukiem! Ciągłe zwodzenie za nos, przekładanie terminów realizacji, trzeba dzwonić, dopytywać i samemu pilnować swojej sprawy, a mimo to i tak wszystko trwa wieczność, bo jest spychane na drugi tor. Gdy dzwonię, to słyszę, że się odezwą- nie odzywają się i muszę dopytywac się sama. Na moją skargę, że wszystko trwa tak długo, to od właściciela p.Jacka usłyszałam, że 'jak się nie podoba, to proszę sobie iść do innego biura, u nich na pewno też będzie trwało to tak długo hehe'- zwykła bezczelność. Ciągle tłumaczą się koronawirusem i brakiem pracowników. Jakoś brak pracowników nie przeszkadza w braniu kolejnych zleceń..

K.E. Nowy wpis
Klient

Jestem bardzo zadowolony z obsługi tej firmy. Zleciłem przygotowanie całej dokumentacji potrzebnej do uzyskania pozwolenia na bud. Spodobała mi się kompleksowość oferty i to, że bez problemu mogłem uzyskać odpowiedź na moje pytania i wątpliwości, a nawet uzyskałem kilka cennych wskazówek. Poszło sprawnie, pomimo wielu potrzebnych opracowań i uzgodnień szybko została złożona pełna dokumentacja do Starostwa. Mają doświadczenie i miłą atmosferę w biurze. Polecam.

JA Nowy wpis

Witam! Wie ktoś czy są jakieś wakaty?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Kkkl

Bardzo nie polecam tego biura! Trzeba na każdym kroku pilnować,żeby sprawy ruszyły.Wszystko u nich trwa wieczność.

Jac

Z przykrością muszę stwierdzić ze powyższe opinie są jak najbardziej w punkt. Obiecanki są, niestety bardzo opieszałe działają, trzeba tam co chwilę jeździć aby zadania były wykonane na czas. Często słyszałem to potem a potem było już za późno,adaptacja zrobiona niedokładnie, nie wiem jak kontroluje się projekt ale pewnych rysunków po prostu nie zrobiono.Gdybym nie miał pojęcia o rysunku technicznym to baboli było by multum, a ekipa budowlana wymiary brała by z fusów. Palcem pokazywałem braki. Adaptacja trwała prawie rok. Kierujcie swoje pieniądze gdzieś indziej.

Wykop

No cóż jak wszędzie do puki nie zapłacisz wszystkiego są mili i obiecują gruszki na Wierzbie po opłaceniu całości to już się nawet nie dodzwonisz

Moni

Z przykrością muszę twierdzić że biuro nie jest zainteresowane współpracą jak duża kasa nie leży na stole. Prywatni inwestorzy są olewani, mimo mailów i prób kontaktów telefonicznych, nawet po dwóch rozmowach z właścicielem zero odpowiedzi na zadane pytania, i brak zainteresowania z ich strony. Przypuszczam że dużo pracy, ale skoro tak jest że mają za dużo zleceń bądź inwestycja poniżej 0,5 mln. to warto porostu odmówić. "Jacek kobiela" nie zwodzić na gębę, że już zaraz pani odpiszę i potem przez miesiąc kontaktu niema. Moja opinia: Szkoda czasu.

Może ktoś chce się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy w przedsiębiorstwie Geocentrum Jacek Kobiela w mieście Wejherowo? Jak dotąd nie ma informacji związanych z pracą.

Zostaw merytoryczną opinię o Geocentrum Jacek Kobiela - Wejherowo

Geocentrum Jacek Kobiela