Opinie o Geocentrum Jacek Kobiela w Wejherowo

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Geocentrum Jacek Kobiela. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Geocentrum Jacek Kobiela na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geocentrum Jacek Kobiela w Wejherowo

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Geocentrum Jacek Kobiela?

Jak wygląda ścieżka kariery w Geocentrum Jacek Kobiela? Czy trudno jest zdobyć awans?

xxx

Jaka ścieżka kariery? Jak chcesz mało zarabiać, nauczyć się czegoś od 0, max. zrobić uprawnienia w zakresie 1 to może i warto się zastanowić. Poza tym firma, jak każda inna geodezyjna, czyli januszex ;).

Edyta
@xxx

No tylko co można zrobić po studiach geodezyjnych? przecież musze gdzieś pracować i zdobyć trochę doświadczenia. Czyli potwierdzasz, że dam radę zdobyć tu wiedzę?

@xxx

co znaczy dla Ciebie stwierdzenie "januszex" w kontekście tej firmy?

@Edyta

Ale dawno tu nie zaglądałem, sorka za późną odpowiedź, bo już zmieniłem branżę. Oczywiście że zdobędziesz tu wiedzę i doświadczenie, pomiary sytuacyjne, tyczenia, podziały. Ale i tak później nie ma co liczyć na podwyżkę, więc lepiej potraktować tę pracę tymczasowo. Z doświadczeniem 2 letnim nie dostałem 3k na rękę.

@Monika

Jak każda firma gdzie prywaciarz założył firmę i wykorzystuje. Pieniądze pod stołem, umowy tymczasowe i nie wiesz czy będziesz miała przedłużone czy nie. Niska płaca. Zrobisz operat i chcesz chwilę pogadać ze współpracownikami to Jacek Ci zasugeruje ze to odrobisz czy coś, więc lepiej ściemniać że pracujesz. O podwyżce zapomnij. Niestety to chyba standard w tej branży.

Beata
@xxx

Ile Twoim zdaniem to mało?

xxx Nowy wpis
@Beata

Teraz mało to i 4k na rękę, 4,6k brutto dają w Lidlu, więc pewnie więcej niż u Jacka, a odpowiedzialność taka żeby bułek nie spalić.

Ewelina Nowy wpis
@xxx

A tu to jaka właściwie odpowiedzialność jest? W sumie i tak jak to przedstawiasz to źle wygląda, skoro wspomniałeś o tych 3 tys na rękę... :/

xxx Nowy wpis
@Ewelina

Tutaj to szybkie przeszkolenie na składanie z operatów z zakresu 1 + w terenie zakres 1 i 2. Więc od strony terenowej odpowiedzialność za zepsute wytyczenia, pomiary, a od strony biurowej za błędy w operatach itp. Do tego ma się dużo kontaktu z klientem, trzeba wiedzieć co można obiecać a czego nie. Do tego znajomość obsługi sprzętów. Może Jacek więcej daje, skoro słyszałem że dużo pracowników odeszło przez słabe pensje, ale jak już wspominałem, zmieniłem branżę ;).

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Geocentrum Jacek Kobiela?

xxx

Przeszkolą nawet od 0, jedyny warunek jaki trzeba spełniać, to chcieć mało zarabiać ;)

KU

Atmosfera pracy luźna, ludzie w porządku, zarobki... no cóż, najlepiej najniższa na umowie, a reszta do ręki (3k na rękę). Jak byłem studentem to opłacało się mnie zatrudniać, jak okazało się że już chcę umowę o pracę + nie zostać wydymanym na zwrocie podatku (pracownik do 26 r. ż.) to Jacek z uśmiechem się zgodził, a po przyjściu do pracy, gdzie miałem podpisać umowę i iść na badania, zadzwonił że jednak mnie nie chce.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Geocentrum Jacek Kobiela? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Agnieszka

NIE POLECAM! To biuro omijać szerokim łukiem! Ciągłe zwodzenie za nos, przekładanie terminów realizacji, trzeba dzwonić, dopytywać i samemu pilnować swojej sprawy, a mimo to i tak wszystko trwa wieczność, bo jest spychane na drugi tor. Gdy dzwonię, to słyszę, że się odezwą- nie odzywają się i muszę dopytywac się sama. Na moją skargę, że wszystko trwa tak długo, to od właściciela p.Jacka usłyszałam, że 'jak się nie podoba, to proszę sobie iść do innego biura, u nich na pewno też będzie trwało to tak długo hehe'- zwykła bezczelność. Ciągle tłumaczą się koronawirusem i brakiem pracowników. Jakoś brak pracowników nie przeszkadza w braniu kolejnych zleceń..

K.E.

Jestem bardzo zadowolony z obsługi tej firmy. Zleciłem przygotowanie całej dokumentacji potrzebnej do uzyskania pozwolenia na bud. Spodobała mi się kompleksowość oferty i to, że bez problemu mogłem uzyskać odpowiedź na moje pytania i wątpliwości, a nawet uzyskałem kilka cennych wskazówek. Poszło sprawnie, pomimo wielu potrzebnych opracowań i uzgodnień szybko została złożona pełna dokumentacja do Starostwa. Mają doświadczenie i miłą atmosferę w biurze. Polecam.

JA

Witam! Wie ktoś czy są jakieś wakaty?

Kkkl

Bardzo nie polecam tego biura! Trzeba na każdym kroku pilnować,żeby sprawy ruszyły.Wszystko u nich trwa wieczność.

Jac

Z przykrością muszę stwierdzić ze powyższe opinie są jak najbardziej w punkt. Obiecanki są, niestety bardzo opieszałe działają, trzeba tam co chwilę jeździć aby zadania były wykonane na czas. Często słyszałem to potem a potem było już za późno,adaptacja zrobiona niedokładnie, nie wiem jak kontroluje się projekt ale pewnych rysunków po prostu nie zrobiono.Gdybym nie miał pojęcia o rysunku technicznym to baboli było by multum, a ekipa budowlana wymiary brała by z fusów. Palcem pokazywałem braki. Adaptacja trwała prawie rok. Kierujcie swoje pieniądze gdzieś indziej.

Wykop

No cóż jak wszędzie do puki nie zapłacisz wszystkiego są mili i obiecują gruszki na Wierzbie po opłaceniu całości to już się nawet nie dodzwonisz

Moni

Z przykrością muszę twierdzić że biuro nie jest zainteresowane współpracą jak duża kasa nie leży na stole. Prywatni inwestorzy są olewani, mimo mailów i prób kontaktów telefonicznych, nawet po dwóch rozmowach z właścicielem zero odpowiedzi na zadane pytania, i brak zainteresowania z ich strony. Przypuszczam że dużo pracy, ale skoro tak jest że mają za dużo zleceń bądź inwestycja poniżej 0,5 mln. to warto porostu odmówić. "Jacek kobiela" nie zwodzić na gębę, że już zaraz pani odpiszę i potem przez miesiąc kontaktu niema. Moja opinia: Szkoda czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o Geocentrum Jacek Kobiela - Wejherowo

• Jak się pracuje w Geocentrum Jacek Kobiela?

Zobacz opinie na temat firmy Geocentrum Jacek Kobiela tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geocentrum Jacek Kobiela?

Geocentrum Jacek Kobiela
  • 3 Maja 11 lok. 1