Opinie o Gafka Waldemar Gafka w Reda

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Gafka Waldemar Gafka. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Gafka Waldemar Gafka o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gafka Waldemar Gafka w Reda

Jak dużo osób pracuje w Gafka Waldemar Gafka?

@ Nowy wpis

Obecnie pracuje 8 osób

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Gafka Waldemar Gafka?

SALON GAFKA Nowy wpis

Po 3 mc okresu próbnego.

Mich

Dajcie sobie spokój z tą firmą, najgorsza jaka znam, paca po 14 h , na czarno (usunięte przez administratora) zarobki, I do tego Walduś traktuje ludzi jak śmie-ci. Praca ciężka bo np. drzwi ppoż lub antywłamaniowe są bardzo ciężkie i targać je na 1 lub 3 piętro to masakra. szkoda zdrowia . Montażystą też żadnym wybitnym nie jest i fuszerki robi straszne.

Magdzik
@Mich

taka prawda ludzi traktuje jak (usunięte przez administratora) ciągle mozna usłyszeć - bo Cię zwolnie!

Anika

Bardzo dobry Pracodawca, nie wiem skąd takie opinie. Zresztą tutaj opinie może zostawić każdy, nawet ktoś kto kompletnie nie ma pojęcia o firmie. Stabilna firma na rynku od lat. Pan Waldemar bardzo profesjonalny człowiek. Polecam jako firmę i jako Pracodawcę.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Gafka Waldemar Gafka na stanowisko Monter stolarki drzwiowej bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Jaki jest styl zarządzania w Gafka Waldemar Gafka?

Nie do końca rozumiem o co Autor pyta? proszę o rozwinięcie wówczas chętnie odpowiem ;-)

Zamieszczone opinie są krzywdzące i nieprawdziwe. Firma zatrudnia pracowników na umowach o pracę, jeśli ktoś zatrudniony był w oparciu o umowę zlecenie to dotyczy ona wyłącznie krótkiego okresu próbnego - wszytko zatem jest zgodne z obowiązującem prawem. Co do warunków współpracy i płacy to są one ustalane indywidualnie z każdym nowo zatrudnionym Pracownikiem i poparte właściwą umową. Firma zatrudnia niewiele osób, wszyscy dobrze się znają, a w pracy panuje bardzo dobra atmosfera, czego potwierdzeniem jest fakt, że większość pracowników ma staż pracy w firmie GAFKA przynajmniej kilkuletni- gdyby było tak jak w niektórych z zamieszczonych opini nikt nie zagrzałby tu miejsca... Z właścicielem, o którym krążą niewybredne, kłamliwe, niczym nie poparte i zwyczajnie złośliwe opinie, będące raczej wynikiem zazdrości lub frustracji niekompetentnych osób, które może szukały zarobku, ale na pewno nie pracy....zawsze można się po ludzku dogadać. W odniesieniu do jednej z uwag oświadczam, że właściciel, Pan Waldemar nigdy nie pozwala sobie na żadne dwuznaczne uwagi. A wszytkim, którym w zyciu nie wyszło i z tego powidu postanowili wylać wiadro pomyj na innych zachęcam wziąć sie do uczciwej pracy zamiast wypisywac bzdury....

Jolanta

Niektórzy sugerowali tu jakieś problemy z umową, dlatego piszę, żeby się upewnić, czy ta umowa jest dla nowych pracowników czy są jakieś problemy. Czy ktoś może powiedzieć, jak to teraz wygląda?

Czy w Gafka Waldemar Gafka zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

as

Najlepiej rok bez umowy

ANKA

P Gafką powinien się urząd skarbowy i PIP zainteresować. Wstawia około 100 drzwi miesięcznie sam , bo tylko on jest zarejestrowany reszta na czarno .

Karol

Oczekuję konkretnej odpowiedzi na moje pytanie. Znalazłem informację, że firma Gafka zajmuje się dostarczaniem drzwi i podłóg na wymiar. Myślę, że pracuje tam sporo osób, bo z tego, co zauważyłem w sieci, firma jest dosyć spora. Czy możecie napisać, co trzeba zrobić, aby móc zostać jednym z pracowników tej firmy? Jakieś szczególne wymagania?

Zostaw merytoryczną opinię o Gafka Waldemar Gafka - Reda

• Jak się pracuje w Gafka Waldemar Gafka?

Zobacz opinie na temat firmy Gafka Waldemar Gafka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gafka Waldemar Gafka?

Gafka Waldemar Gafka
  • Gdańska 48B