Groemix Sp. z o.o.

Opinie o Groemix Sp. z o.o.

Czy ktoś z użytkowników chciałby napisać na forum o Groemix Sp. z o.o. w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

simi

firma od lat tworzy piękne wnętrzna na terenie Poznania, a ich strona jest naparwde bardzo ładna i przejrzysta, można spokojnie u nich zamówić takie aranżacje czy do salonu czy do łazienki, w zasadzie zajmuja się aranżacją całego wnętrzna mieszkanlego no i biurowych też.

ja tam nie wiem o co wam chodzi, mi bardzo dobrze pracuje sie w tej firmie, a pracuje juz jakis czas. Widocznie sie nie nadawaliscie ,dlatego was zwolnili. Okres probny jest jak sama nazwa wskazuje po to zeby sprawdzic czy ktos nadaje sie do pracy czy nie.

majka

Również nie polecam. Właściciel to totalny debil.

szukaja przedstawicieli jak wyglada współpraca z firma??

niunka

miałam to samo zatrudnili mnie najpierw na 3 m-ce a 15 min przed końcem pracy powiedzieli że nie przedłużają ze mną umowy.. jestem jedną z wielu takich osób. Zawiodłam się strasznie tym bardziej, że zrezygnowałam z innej stałej pracy żeby tu pracować bo obiecywali złote góry. Uważajcie!

nnn

Nie polecam tam pracy. Zatrudnią Cię na okres próbny i ostatniego dnia przed końcem pracy powiedzą Ci że Cię nie zatrudnią jak jakiegoś śmiecia. Zwolnili już tam tak 4 dziewczyny

Zostaw opinię o Groemix Sp. z o.o. - Nowy Dwór Mazowiecki

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Groemix Sp. z o.o.