Opinie o Miasteczko Turystyczne Polaris Pole Biwakowe Albatros Restauracja Polaris Glaspolaris Leszek Budzisz w Władysławowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Miasteczko Turystyczne Polaris Pole Biwakowe Albatros Restauracja Polaris Glaspolaris Leszek Budzisz. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Miasteczko Turystyczne Polaris Pole Biwakowe Albatros Restauracja Polaris Glaspolaris Leszek Budzisz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka kruszyw mineralnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miasteczko Turystyczne Polaris Pole Biwakowe Albatros Restauracja Polaris Glaspolaris Leszek Budzisz w Władysławowo

Beata Nowy wpis

Nie polecam tego kempingu, powinien zająć się tymi sanitariatami sanepid,

anonymous Nowy wpis

Jola 01.09.2018 14:23 Fatalna obsługa w Recepcji brak reakcji na zgłaszane usterki jedynie słowa wynocha bo wezwę ochronę . Dwukrotnie usłyszałam słowa wynocha od Panów , którzy wypadali z zaplecza recepcji bądź Pana siedzącego z boku w recepcji. Nadmieniam , że swoją uwagę odnośnie toalet i braku w nich rano o godzinie 7.00 papieru toaletowego zgłosiłam grzecznie i spokojnie . Następnie wyproszono mnie z recepcji gdy poprosiłam Recepcjonistkę o wyjaśnienie odnośnie płatności. Szkoda tak pięknego terenu dla takich zarządzających . Brudne toalety , zepsute baterie. Do pomieszczenia sanitariatów wchodzi się po ułożonych cegłach trzymając się rury odprowadzającej z dachu wodę. Niezgodne z przepisami BHP. Takich niedociągnięć jest wiele. Poza powyższym obok terenu gdzie są segregowane śmieci jednego dnia była góra śmierdzących śmieci. Pani w recepcji na uwagę , że powinny być zabrane zapytała a co one pani przeszkadzają. Na całym terenie słychać pracę agregatu prądotwórczego . Brud i hałas nie uprzyjemia pobytu. Najgorsza jednak jest niegrzeczna i arogancka obsługa w recepcji.

Jola

Zostaw merytoryczną opinię o Miasteczko Turystyczne Polaris Pole Biwakowe Albatros Restauracja Polaris Glaspolaris Leszek Budzisz - Władysławowo

Firma Miasteczko Turystyczne Polaris Pole Biwakowe Albatros Restauracja Polaris Glaspolaris Leszek Budzisz prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• ROBOTNIK GOSPODARCZY, Władysławowo - Czerwiec 2022
  • Pracownik gospodarczy, Chałupy gm. Świeszyno - Kwiecień 2022

Czy pracujesz w firmie Miasteczko Turystyczne Polaris Pole Biwakowe Albatros Restauracja Polaris Glaspolaris Leszek Budzisz lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• - lok. -
    84-120 Władysławowo