Opinie o Darnet Krzysztof Berczyński w Głogów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Darnet Krzysztof Berczyński. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Darnet Krzysztof Berczyński na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Darnet Krzysztof Berczyński w Głogów

Krzysztof Nowy wpis

Najlepiej zadzwonić do firmy bezpośrednio

Czy jest możliwość pracy w Darnet Krzysztof Berczyński na część etatu?

Proszę o kontakt telefoniczny z firmą.

Darnet

Oczywiście że jest mozliwosc

Darnet

Tak

Darnet Krzysztof Berczynski

Bardzo proszę o kontakt z firmą w celu pracy. Tak jest możliwość części etatu

Antoni
@Darnet Krzysztof Berczynski

Na jakim stanowisku bo w sieci nie widziałem nic aktualnego? Chodzi o pracę fizyczną przy robotach ziemnych? Można wiedzieć jaka jest teraz stawka na początek?

Pracownik Nowy wpis
@Antoni

Koło trójki zarobisz.

Wiecie, czy Darnet Krzysztof Berczyński udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Ja Nowy wpis

Ktoś ma tutaj wyobraźnię:) praca na koparce zdalnie haha Poczucie humoru widzę ????

Hanna

Widzę tu sporo pozytywnych opinii o firmie, dlatego też chciałabym wiedzieć, czy w ostatnim czasie zaszły jakieś zmiany, by pracowało się jeszcze lepiej. Może w Darnet podniósł się poziom wynagrodzeń? Zajrzałam też na stronę internetową, ale nie znalazłam informacji o wolnych stanowiskach. Wiecie coś na ten temat?

Brałeś udział w rekrutacji do Darnet Krzysztof Berczyński. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

tomek

ja na umowie zlecenie byłem na okreslona prace.mam stała prace.

tomek

tak

Tomasz

Jeżeli chodzi o pracę to wypłacalni, zawsze na czas. Można dobrze dorobić.

Filip

Żałuję, że nikt z pracowników nie zostawił tu opinii o pracy. Ludzie wspomagają się takimi informacjami przy wyborze pracy.

Fabian

Polecam, kanaliza szybko zrobiona

Sebastian

Jestem zadowolony, deszczówka zrobiona szybko i sprawnie i taniej niż konkurencja. Polecam

Henryk

Zazwyczaj nie dodaje opinii, ale szukając firmy do kopania szamba zagłębiłem się w literaturę taką stąd moja decyzja. Czytam sobie i myślę, ale ludzie mają problemy, debatują o pracownikach, to z zawiści? Do mnie przyjechał operator koparki wykopal pod (usunięte przez administratora) wytłumaczył i to jest to. Widać, ze mala dobra firma. Chyba dużym źle z tym, że ktoś sobie radzi. Ja osobiście bardzo polecam. Henryk z Jerzmanowej

Jan

Firma robila mi kanalizację, szybko, sprawnie i ciagly usmiech operatora. Podpowiadał i o to chodzi dla zwyklych ludzi. Polecam wszystkim

Firma

Pole am firmę bardzo dobrze wykonana praca i fachowość polecam!!!

Agnes

Profesjonalne podejście, znają się na swoim fachu,miła kierowniczka

Sławomir
@Agnes

Przez profesjonalne podejście można rozumieć dobre warunki pracy, atmosferę czy inne kwestie? Przyjmują osoby bez doświadczenia?

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Darnet Krzysztof Berczyński?

Jeśli jest doświadczenie to jest pozytywnie

Sławomir

Mam przez to rozumieć, że firma ta zatrudnia tylko i wyłącznie osoby z doświadczeniem zawodowym? Daj znać, proszę, czy dobrze zrozumiałem Twój komentarz.

@Sławomir

Jest doświadczenie to jest praca. Wszystko zależy od umiejetnosci

Gorąco polecam, lepszej firmy nie znajdzie się w okolicy. Fachowość operatora naprawdę super

Polecam, rzetelnie wykonana praca. Można liczyć na sugestie, dobra radę. Szczerze polecam, aby więcej takich wykonawców

Daria

Firma Darnet jest najlepsza na całej Polsce polecam????!!!!!!!

Daria

Firma 'Darnet" jest najlepsza na całym świecie polecam????

On

Polecam fachowosc Moje sugestie dla Darnet Krzysztof Berczyński: Super

Zostaw merytoryczną opinię o Darnet Krzysztof Berczyński - Głogów

• Jak się pracuje w Darnet Krzysztof Berczyński?

Zobacz opinie na temat firmy Darnet Krzysztof Berczyński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Darnet Krzysztof Berczyński?

Darnet Krzysztof Berczyński
  • Okrężna 101
    67-200 Głogów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042