Opinie o We Drive Mateusz Cholewiński w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie We Drive Mateusz Cholewiński. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie We Drive Mateusz Cholewiński o rekrutacji.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o We Drive Mateusz Cholewiński w Gdynia

Niewolnik

Nie polecam latam Audi w gazie robię dużo kursów a zostaje mi ledwo na życie i paliwo szukam innej roboty

Amfibia
@Niewolnik

Ja mam Skodę fabie zagazowana to fakt ledwo co zostaje na paliwo i jedzenie praca przypomina Syzyfowa, ciężkie warunki,nędzne wynagrodzenia

Chętny Nowy wpis
@Amfibia

Piszą że płacą od 3300zł-4700zł. Według oferty na indeed.com Jeśli na początek 3300 złotych na miesiąc + zwrot za paliwo to mało, to co ja mam powiedzieć. Pracuję za najniższą krajową 2800 złotych bez zwrotów za komunikację czy paliwo/parkometry. Czy możesz Amfibia rozwinąć swoją myśl?

Czy w We Drive Mateusz Cholewiński możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Nuul Nowy wpis

Możliwe że nic nie dostaniesz wynagrodzenia

Jak wygląda praca u nich w firmie We Drive Mateusz Cholewiński w miejscowości Gdynia? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na nowe info. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Sopocianin

Pracuję w tej firnie 6 miesięcy - wypłaty terminowe,wszystko okej..Atmosfera i kontaki również w porządku.

Dominika
@Sopocianin

Dobrze wiedzieć, że firma We Drive dba o swoich pracowników. To już na pewno zachęca do spróbowania tam swoich sił. Napomknąłeś coś na temat fajnej atmosfery. A czy od czasu do czasu macie tam organizowane jakieś spotkania integracyjne?

@Sopocianin

Nie polecam nikomu jakie wyplaty terminowe bzdura do tej pory od kwietnia nie wplynelo wynagrodzenie za prace .

Integracja Nowy wpis
@Dominika

Z tymi leserami możesz sobie posiedzieć w biurze zrobić spotkanie dobrze się bawic

Ziomo Nowy wpis

Nie polecam. Brak wypłat

Firma We Drive Mateusz Cholewiński poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Pracownik magazynu - kompletacja zamówień
Piotrków Trybunalski
ESA logistika Polska sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym C+E
Grodzisk Wielkopolski
Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca
Krzysztof Liberadzki Axel
logo firmy Kierowca kat B Transport Mebli do Niemiec
Wrocław
BEJOT E-COM SOLUTION Sp. z o.o.
ostatni mohikanin

Wszyscy od was odejdą zostaniecie sami w trójkę ściemniacze nie pozdrawiam ostatni Miesiącohikanin

Kierowca

Nie rozliczają się za faktury paliwowe, odradzam.

Właściciel
@Kierowca

Dzień dobry, Nie wiem kto Panu przekazał tą wiadomość ale faktury dostarczone do 5 każdego miesiąca zostają rozliczone. Pozdrawiam

@Właściciel

Bzdura totalna nie zostają rozliczone.

Wałek
@Właściciel

Robicie wala z ludzi bolt płaci podatek za kierowce a wy pobieracie dodatkowo opłatę podatku który płaci już i tak bolt żenada podwójne podatki

Dramat

Siedzą w tym biurze nic nie robią patrzą się na siebie tylko nie umieją nawet prostych obliczeń zrobić. Lenistwo ? Bądź brak wiedzy na poziomie podstawowym drama

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w We Drive Mateusz Cholewiński?

Każdy się nadaje

Wezmą wszystkich byle byś ich utrzymywał nie zarobisz nawet najniższej krajowej za 200 h

Ola

To jest transport związany z przewozem osób z punktu A do punktu B?

@Ola

Czasem na odwrót

Gall anonim
@Ola

Z nimi tak wyladujesz że obudzisz się z ręką w nocniku i brakiem pieniędzy na paliwo

Rafal

Witam po ile godzin się jeździ?

Kierowca
@Rafal

Po 12 godzin dziennie za 100 zł netto

(usunięte przez administratora)mega pobierają jakieś opłaty podwójne podatki omijać szerokim łukiem

Patrycja

@kierowca ile się nie rozliczyli?

Zostaw merytoryczną opinię o We Drive Mateusz Cholewiński - Gdynia

• Jak się pracuje w We Drive Mateusz Cholewiński?

Zobacz opinie na temat firmy We Drive Mateusz Cholewiński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w We Drive Mateusz Cholewiński?

We Drive Mateusz Cholewiński
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Adm. J. Unruga 47 lok. C/4
    81-181 Gdynia