Hotel "Avondale accomodation"

Waterford

Opinie o Hotel "Avondale accomodation"

Słowa kojarzące się z Hotel "Avondale accomodation" (np:.solidna, , wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako niskie Atmosfera i ludzie tam pracujący są zmienni w zależności od usposobienia gości.. Najbardziej podobało mi się w Hotel "Avondale accomodation": możliwość pracy za granica i kontakt z klientami zagranicznymi. Najbardziej nie podobało mi się w Hotel "Avondale accomodation": niekiedy nieuprzejmość klientów.

Zostaw opinię o Hotel "Avondale accomodation" - Waterford

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel "Avondale accomodation"