Opinie o Kancelaria Finansowa Mbonds Sylwia Hucik-Gaicka w Gałów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kancelaria Finansowa Mbonds Sylwia Hucik-Gaicka. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Kancelaria Finansowa Mbonds Sylwia Hucik-Gaicka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Finansowa Mbonds Sylwia Hucik-Gaicka w Gałów

Czy w Kancelaria Finansowa Mbonds Sylwia Hucik-Gaicka odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Moją uwagę zwróciły słowa, że niskie tu są płace, bez żadnych dodatków i dlatego też ludzie często odchodzą. Ile tu teraz płacą? Od tego wiele zależy.

Justyna
@Michał

Panie Michale, Pan sprawdzi sobie dane, bo się Pan pomylił; dziś 30.12.2022 wystawił Pan tu opinię a firma ta nie prowadzi działalności od maja 2022 r. Tak więc nie dokopał Pan/Pani konkurencji; zajmij się Pan rzeczywistymi sprawami;

Danuta Nowy wpis
@Michał

Bardzo mało płacą, ledwo starcza na rachunki

Alicja

Z tego co widzę firma podobno zatrudnia obcokrajowców u siebie. W jakim stopniu jest wymagana u nich znajomość języka polskiego? Dałby radę ktoś kto mówi w 100% po angielsku czy dla firmy to za duża bariera językowa by była? I jak ewentualnie zapatrują się tutaj na przyjmowanie Ukraińców? Ponieważ już wkrótce będą szukać w takich miejscach jak to pracy

@Alicja

Z Ukraińcami nie ma problemu, są zatrudnieni, a co do innych języków to nie orientuję się.

Strielok Nowy wpis
@Alicja

Angielski tam nie istnieje

Andrzej Nowy wpis

Najgorszy pracodawca jak do tej pory, ciężko się porozumieć, kobieta zatrzymała się w latach 90 (usunięte przez administratora)

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kancelaria Finansowa Mbonds Sylwia Hucik-Gaicka? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Programista CNC ZA GRANICA
Gałów
ATN Service ApS
logo firmy Poszukiwany Malarz
Gałów
IMS GmbH Hamburg

Czy w Kancelaria Finansowa Mbonds Sylwia Hucik-Gaicka zatrudniani są obcokrajowcy?

Tak

Dorota
@Mariusz

To super. Nie wiem, czy odpisywał aktualny pracownik, ale zaryzykuję: a czy macie aktualnie miejsce dla księgowej (po studiach, ale bez doświadczenia)?

Zofia

Niestety bardzo kipska jakość obsługi, pracownicy co chwilę się zmieniają. Ciagle nowe oferty pracy, bilanse, ksiegi, kadry nie są prowadzone rzetelnie. Pracownicy odchodzą, płaca niska bez dodatków.

Jolanta

@Lala Bardzo dobry pracodawca więc wystarczy praca na jaką liczy firma a z pewnością obie strony będą zadowolone.

Czy w Kancelaria Finansowa Mbonds Sylwia Hucik-Gaicka jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Tak

Lala

@Aśka a w tym Gałowie jak się pracuje ?

Aśka

Polecam z całego serca???? Wreszcie biuro księgowe które dba o swojego klienta tak jak nikt inny❗Pani Sylwia Hucik-Gaicka to złoto, każdemu życzę takiej księgowej

Czy ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Nadal nie widać zbyt wielu informacji o przedsiębiorstwie Kancelaria Finansowa Mbonds Sylwia Hucik-Gaicka w mieście Gałów.

Aśka

Firma ma biuro we Wrocławiu w Rynku ul. Św. Mikołaja 12; tu odbywa spotkania z klientami; tu klienci Biura maja swoje siedziby w postaci biur wirtualnych; polecam to miejsce na siedzibę firmy; prestiżowy i piękny Rynek wrocławski; w Gałowie jest małe biuro terenowe dla klientów Kancelarii; ja tam podwożę dokumenty księgowe, bo mam bliżej do tej części Wrocławia

Gosc

Nie pracują porządnie. Nie odbierają komórki. Nic nie potrafią zrobić w księgowości, bilans bzdura, ksiezka przychodów i dochodów też nie poprawnie. (usunięte przez administratora)

@Gosc

niezrozumiałe jest to co napisałeś; przede wszystkim znikaj cholerna konkurencjo; zajmij się swoimi klientami, których tracisz i którzy odchodzą właśnie do takiego biura jak Kancelaria Mbonds Pani Sylwii Hucik-Gaickiej

maniek76

bardzo wielki pozytyw, tanio,szybko, sprawnie i na czas . Polecam

@maniek76

super; zgadzam się i polecam;

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Kancelaria Finansowa Mbonds Sylwia Hucik-Gaicka?

Aśka

tak, najlepsi są dodatkowo wynagradzani :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Finansowa Mbonds Sylwia Hucik-Gaicka - Gałów

• Jak się pracuje w Kancelaria Finansowa Mbonds Sylwia Hucik-Gaicka?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Finansowa Mbonds Sylwia Hucik-Gaicka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Kancelaria Finansowa Mbonds Sylwia Hucik-Gaicka