Sklep SWAMP

Waterford

Opinie o Sklep SWAMP

Słowa kojarzące się z Sklep SWAMP (np:.praca wymagająca uporządkowania, cierpliwości i chęci do poznawania nowych trendów i zasad panujących w modzie. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako niezbyt duża Atmosfera i ludzie tam pracujący są życzliwi, pomocni , młoda ambitna kadra pracownicza niebojąca się wyzwań. Od jakiej stawki można negocjować pensję: są tam ustalone stawki, ale szybko można dostać podwyżkę. Najbardziej podobało mi się w Sklep SWAMP: zmienność otoczenia, bezposredni kontakt i rozomowa z klientami.

Zostaw opinię o Sklep SWAMP - Waterford

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sklep SWAMP