W tym czasie P.Sebastian pracował u mnie na budowie.
Wykończył mi w trybie ekspresowym praktycznie cały dom. Standard prac wzorowy - z tego względu na prawdę polecam. Jeśli chodzi o kontakt to zawsze miałem bez zarzutu. W czasie remontu poznałem P.Sebastiana dość dobrze i wydaje mi się, że wręcz może chodzić o kogoś innego. JA POLECAM!!!
Roman
27.08.2019 10:25
Inne
(usunięte przez administratora) można stracić nerwy i pieniądze, pół roku mieszkałem bez kuchni, groźby i prośby nic nie dają, dziwię się, że takie osoby jeszcze dostają zlecenia.
Zostaw merytoryczną opinię o Renovatis Sebastian Młyński
Opinia
Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.