Opinie o Kewo-Bud Kewin Wesołowski w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Kewo-Bud Kewin Wesołowski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Kewo-Bud Kewin Wesołowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kewo-Bud Kewin Wesołowski w Gdynia

hej, wiadomo czy firma będzie kogoś potrzebowała do pracy na budowie lub do prac wykończeniowych? na stronie widzę, że mieli sporo projektów, wiele wykończonych apartamentowców. Dawno nikt tutaj nic nie pisał, może ktoś zaktualizowałby informację o tym jak u nich się pracuje? jest szansa jako budowlaniec u nich dostać tak 5000 tysięcy na rękę na umowie o pracę?

Anonim Nowy wpis

Patrząc z boku jak Ci ludzie pracują w tej "firmie" to chce się płakać. Uwijają się dosłownie jak pszczółki, lecz przykład idzie odgórnie od strony szefostwa, krzyki wrzaski rekoczyny,gdy na to patrzyłam to nie wiem czy ci ludzie tak pracują bo się boją czy robią to sami z siebie chociaż w to akurat wątpię. żaden pracownik nie szanuje się pracując w takiej "bandzie" bo tak można to nazwać.

Kewin Nowy wpis
@Anonim

Jako właściciel Firmy ! Chciałbym odnieść się do wpisanego „komentarza”. Bardzo Chciałbym spojrzeć Pani, Panu „Anonim” i usłyszeć prosto w twarz ze nie jesteśmy firma, a banda ludzi . To po pierwsze!! Po drugie do żadnych rękoczynów nie doszło a jestem na budowie od początku wejścia naszej firmy na teren budowy poza incydentem skierowanym moja osoba do Dzwigowego, nie potrzebna wymiana znać szarpanie się. Bije się w pierś i to „Anonim” możesz mi zarzucić ! Zapewniam Cię ze moi pracownicy są dobrze traktowani wszystko co potrzebują zapewniam, jeżeli masz wątpliwości zapytaj proszę każdego z osobna czy komuś czego brakuje.. Dalej ! Są podpisane umowy z firmami z których trzeba się wywiązywać wiec sila życzy na rozluznienie nie ma miejsca. pracownicy otrzymują godziwe wynagrodzenie wiec wymagam dobrze wykonanej pracy, zreszta taka wykonują !! jeżeli szukasz spokojnej branży to raczej nie wznoszenie konstrukcji, proponuje szachy, cisza, spokój, 0 krzyków. Nie przypominam sobie żeby nie było wzajemnego szacunku wśród brygady pracujemy ze sobą już 5 rok w tej samej ekipie, myśle ze jeżeli byłoby coś nie tak to juz dawno nie współpracowalibyśmy ze sobą.. No chyba ze się mylę to mnie proszę popraw ! Reasumując! Jeżeli chciałbyś/chciałabyś powiedzieć mi to prosto w twarz przytoczyć twój komentarz to zapraszam jestem codziennie od 7 na budowie. Pozdrawiam serdecznie ANONIM !☺️ Kewin Wesolowski

Hanna Nowy wpis

firma płaci na czas i w całości wypłaty pracownikom skoro ma takie problemy z zapłatą należności za wynajem noclegów dla nich ?

Magda

Czyli to firma (usunięte przez administratora)

Czy po rozmowie w Kewo-Bud Kewin Wesołowski rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Apartament Dolny Sopot

Wynajmował mój apartament i dokonał poważnych zniszczeń. Nie przestrzegła regulaminu i (usunięte przez administratora) z ilością osób przebywających na obiekcie. W dalszym ciągu nie dotarły do mnie należności z tego tytułu, mimo obietnic.

3city hosel

Witam ,Kontaktuje się w sprawie noclegu Pana pracowników i zaległej opłaty 1050 zl.prosze o kontkt.3city hostel

Dobre zarobki, kasa na czas, szef młody ale w porządku idzie się dogadać, umowa!!

Zostaw merytoryczną opinię o Kewo-Bud Kewin Wesołowski - Gdynia

Kewo-Bud Kewin Wesołowski