Opinie o Dominges Handel i Usługi Roman Świercz w Sochaczew

counter
3 2 7 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Czy urlop w Dominges Handel i Usługi Roman Świercz jest płatny 100%?

Mirek K. Nowy wpis
Klient

Szczerze Polecam. Najlepsza firma jaką znam w całym województwie mazowieckim. www.dominges.eu

Pytanie Nowy wpis

Wiecie czy Dominges Handel i Usługi Roman Świercz udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Bartek Nowy wpis
Klient
@Pytanie

Nie. Tam są Rolety - Plisy - Żaluzje - Moskitiery itp. Brak czegokolwiek do pracy zdalnej.

ADRIAN

SUPER FIRMA Z KLASĄ - SPRZEDAJĄCA TOWARY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI. SUMIENNA, DOKŁADNA, WYKAZUJĄCA ZAANGAŻOWANIE, RZETELNOŚĆ I TERMINOWOŚĆ. FIRMA DOMINGES POSIADA DUŻE DOŚWIADCZENIE I UMIEJĘTNOŚĆ DOSTOSOWYWANIA SIĘ DO POTRZEB KLIENTA. Lubię atmosferę w Dominges Handel i Usługi Roman Świercz za: PODOBA MI SIĘ TAM OBSŁUGA TEGO PANA. PONIEWAŻ JEST TAM DOŚWIADCZONY PAN ZNAJĄCY SIĘ NA SPRZEDAWANYCH WYSOKIEJ JAKOŚCI ARTYKUŁACH.

MIREK
@ADRIAN

Super wykonanie sprzedawanych wysokiej klasy towarów. SZCZERZE POLECAM - TAK TRZYMAĆ.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Witam! Czy ktoś ma jakieś nowe sprawozdania na temat firmy Dominges Handel i Usługi Roman Świercz w miejscowości Sochaczew. Czekamy na newsy od użytkowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Dominges Handel i Usługi Roman Świercz - Sochaczew

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

3/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad