Opinie o Klub Sportowy Arabeska Katarzyna Rzyman w Banino

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Klub Sportowy Arabeska Katarzyna Rzyman. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Klub Sportowy Arabeska Katarzyna Rzyman o rekrutacji.

Branże: Obiekty sportowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klub Sportowy Arabeska Katarzyna Rzyman w Banino

Info Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Szczerze polecam ten klub. Córka uczęszcza od roku i bardzo zadowolona, zupełnie nie zgadzam się z opiniami. Od głaskania jest rodzic,a trener aby dziecko coś osiągnęło musi utrzymać dyscyplinę. A wyniki na zawodach które osiągają dzieci z Arabeski potwierdzają tylko o profesjonalizmie Pani Kasi, corka nigdy nie zgłaszała aby któryś z trenerów krzyczał. Ktoś zarzucił w poście że stroj drogi, rodzice nie muszą wyrażać zgody na zakup, trener w umowie wyraźnie zaznacza że rodzice dzieci które przechodzą do kadry A i które chcą uczestniczyć w zawodach bada ponosić większe koszta ponieważ wiąże się to z zawodami również miedzynarodowymi( stroj ten jest szyty właśnie na mistrzostwa świata i europy i te 300 zl to tak duzy koszt?)Pani Kasia daje wybór, dziecko może zostać w kadrze B i również się rozwijać bez dodatkowych kosztów.

Klient Nowy wpis

Nie polecam okropne podejście ze strony Pani Katarzyny dziwię się że taka trenerka bierze się za pracę z dziećmi

klient Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Nie polecam, odradzam ,Trenerka wrzeszczy na dzieci z powodu braku jakiegoś sprzętu do akrobatyki (sprzęty te są bardzo drogie plus płacenie za stroje na zawody 300 zł !?)Dziecko niczego się nie nauczyło w ciągu dwóch lat. W dodatku właścicielka bardzo nie miła i ciągle się kłóci z prawdą. Oraz drze się na dzieci że mają iść do psychiatryka.

@arabeska Nowy wpis

Poszliśmy tylko raz , chaos jakiego świat nie widział, brak organizacji. Niestety zajęcia prowadzone w nieprofesjonalny sposób, dbałość jedynie o kasę na pewno nie o dzieci i ich rozwój, brak sprzętu, pomysłu, opryskliwa właścicielka ....szok że współpracuje z dziećmi i rodzice jej powierzają dzieci....niezrozumiałe ....

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Klub Sportowy Arabeska Katarzyna Rzyman? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Klient

Nie polecam, dziecko z zajęć wracało zapłakane. Największy ból matki to patrzeć gdy coś co dziecko kocha zalewa łzami po kontakcie z zajęciami, niestety niektórzy dorośli powinni mieć inna prace. Miłość do sportu potrafi być zakopana... Przykre i serce boli po każdych zajęciach. Może wreszcie cos by do Pani K. dotarło.... Nie polecam. osoba na złym miejscu....

Annaz

Odradzam zdecydowanie. Dziecko uczęszczało na zajęcia kilka miesięcy - okropne podejście P. Katarzyny Bardzo niezorganizowana, w kontakcie niegrzeczna, wręcz bezczelna. Szkoda zdrowia i dziecka i rodzica.

Turniej

odradzam, brak, wiedzy kompetencji i chęci, dopiero w drugim klubie dowiedziałam się jaki jest wachlarz możliwości!!!

Klient

Osoba, która lekceważąco traktuje klientów do tego nieuprzejma. Szczerze odradzam!

Megan

Nieprofesjonalna Pani udająca trenera. Nie polecam tego klubu. Zero profesjonalizmu. Treningi marnej jakości co przekłada się na jakość umiejętności. Lepiej poszukać bardziej wykwalifikowanego klubu. Dodam tylko, że bardzo konfliktowy człowiek, taki wampir.

Zostaw merytoryczną opinię o Klub Sportowy Arabeska Katarzyna Rzyman - Banino

• Jak się pracuje w Klub Sportowy Arabeska Katarzyna Rzyman?

Zobacz opinie na temat firmy Klub Sportowy Arabeska Katarzyna Rzyman tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Klub Sportowy Arabeska Katarzyna Rzyman
  • Potokowa 37 lok. 2