Opinie o Indywidualna Praktyka Lekarska Daria Czeran w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Indywidualna Praktyka Lekarska Daria Czeran. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Indywidualna Praktyka Lekarska Daria Czeran o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze ogólni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Indywidualna Praktyka Lekarska Daria Czeran w Gdynia

Bożena

Pacjentką Pani Doktor Darii jestem ponad 2 lata, już po zapisaniu się i pierwszej wizycie wiedziałam, że jestem w bardzo dobrych rękach. Wiedza, empatia , komunikacja, dokładność i sposób leczenia dawały mi i dają poczucie bezpieczeństwa (wreszcie nie muszę ciągle przypominać na co jestem uczulona). Ostatnie miesiące były dla mnie bardzo trudne, oprócz dolegliwości fizycznych, byłam słabsza psychicznie i tutaj znowu Pani doktor zajęła się mną troskliwie, poświęcając nawet swój prywatny czas. Teraz w trakcie terapii i rozmowach z Panią doktor czuję, że znowu stoję twardo na Ziemi i cieszę się każdym nowym dniem. Życzę każdemu, aby spotkał na swojej drodze takiego lekarza. pacjentka Bożena

Lena Nowy wpis
@Bożena

Byłam dzisiaj, empatii I komunikacji nie zauważyłam. Nie polecam. Pracuje jak za karę z workiem ziemniaków. Ciekawa jestem jak obsługuje prywatnie?

Czy w Indywidualna Praktyka Lekarska Daria Czeran zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Były pacjent Nowy wpis

Nie polecam nikomu. Wygoniła z 38 stopniowa gorączka z powodu maseczki po czym znów trzeba było czekać w kolejce tylko po to żeby znów wyrzuciła na test na covid po czym znów trzeba było czekać na przyjęcie. A kiedy już przyjęła wypisała na recepcie kilkanaście leków przeciwbólowych i przeciwzapalnych. Nawet farmaceuta w aptece dziwił się na widok tej recepty. Omijać szerokim łukiem.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Indywidualna Praktyka Lekarska Daria Czeran?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Indywidualna Praktyka Lekarska Daria Czeran odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Wanda S.

Pani Daria Czeran ma rzeczowe podeiście do pacjenta i zagadnień oraz dużo chęci by pomóc pacjentowi nie bacząc na czas.

Jędrek

Doktor Daria jest dla mnie wzorem nowoczesnego lekarza. Szybka ocena zdrowia na podstawie konkretnych pytań, jasne tłumaczenie diagnozy oraz sposobu leczenia. Asertywność - nie poddaje się moim sugestiom chociaż bierze je pod uwagę. Maksymalnie wykorzystuje przeznaczony dla mnie czas. Oszczędzą mój czas i pamięć przesyłając po wizycie SMS-em sposób leczenia. Pamięta za mnie o kontrolnych wizytach czy badaniach. Przy tym jest bardzo kulturalna, rzeczowa, zrozumiała. Dzięki jej fachowości i intuicji jestem w bardzo dobrej kondycji fizycznej i psychicznej a zdiagnozowane choroby mam pod kontrolą bez korzystania z lekarstw.

Pacjentka

Bardzo polecam panią doktor. Merytoryczny lekarz. Przyjemna osoba. Ma moje zaufanie.

Julia50

NIE POLECAM,!!! ZERO EMPATII,PACJENTA MA ZA NIC.PO" PŁYNNEJ MOWIE" STWIERDZA CZY PACJENT MA WSKAZANIA DO OSŁUCHANIA OSKRZELI I PŁUC.JA DLA MNIE TO KONOWAŁ A NIE LEKARZ.

Zostaw merytoryczną opinię o Indywidualna Praktyka Lekarska Daria Czeran - Gdynia

Indywidualna Praktyka Lekarska Daria Czeran
  • Podgórska 4A lok. 1