Solarium Malibu

Wrocław

Opinie o Solarium Malibu

lana
użytkownik zarejestrowany

mila, bez przesady 15 minut sie czasem zdarzy, zwłaszcza w niedzielę. Solarium Malibu działa juz 11 lat, cieszy się dużym uznaniem wśród klientek, zwłaszcza, że maja kącik zabaw dla dzieci.

mila

Niestety pracownice przychodzą mocno spóźnione. W niedzielę 30.09. o 11.15 drzwi zamknięte choć powinni otworzyć o 11.00. Poza tym ok

marysia

super wyposażenie, mila obsługa, profesjonalizm!!!!!!!!! jestem na TAK

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Solarium Malibu (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): mało płatna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... brak Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1000 Najbardziej podobało mi się w Solarium Malibu: darmowa solka Najbardziej nie podobało mi się w Solarium Malibu: kontakt z szefem

Zostaw opinię o Solarium Malibu - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solarium Malibu