Opinie o Auto-Handel Remigiusz Szarafin w Dąbrowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Auto-Handel Remigiusz Szarafin. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Auto-Handel Remigiusz Szarafin na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Handel Remigiusz Szarafin w Dąbrowa

Katarzyna Nowy wpis

Czy mechanicy znajdą tu dla siebie pracę? Mąż ma spore doświadczenie w zawodzie i sporo porobionych kursów, ale szuka czegoś bliżej miejsca zamieszkania. Na jaką pensję mógłby liczyć ze względu na swój staż? Czy pracujecie również w weekendy? Bo jeśli tak to czy te dni są wtedy liczone jako nadgodziny?

Zadowolony klient Nowy wpis

Kolejne kupione auto od państwa szarafin i kolejny raz jestem mega zadowolony z auta, serdecznie polecam kupno aut z tego komisu, napewno będę wracał w przyszłości po zakup następnego samochodu

Profesjonalne doradztwo i sprzedaż brzmią świetnie- widać, że ludzie są raczej pozytywnie nastawieni do firmy. Nie zostaje mi nic innego jak zapytać o pracę dla sprzedawcy akurat rozglądam się za jakimś przyjemnym miejscem. Jest jakaś szansa żeby się dostać bo aktualnych ofert nie ma? Atmosfera pracy też jest tak pozytywna jak opisują ja klienci? Firma oczekuje doświadczenia na tym stanowisku czy fajny kontakt z ludźmi i rzetelność wystarczą?

Jaś Nowy wpis

Kupiłem już 3 auta w ciągu 6 lat. Jestem bardzo zadowolony, każde dalej w rodzinie. Ale widać z tych anonimów to konkurencja właściciela tego komisu nie oszczędza... :x

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Auto-Handel Remigiusz Szarafin.
Inez

Wie ktoś czy nie potrzebny jest obecnie lakiernik w firmie. Widziałam, że ktoś już pytał, ale niestety zostało pozostawione to bez odpowiedzi. Parę lat temu było ogłoszenie ale nic się od tamtej pory się nie pojawiło. Ile za h? Oprócz wynagrodzenia jakieś dodatki się znajdą? Multisport, pakiet medyczny? Cokolwiek?

Natalia

Auto kupione ok. Miesiąc temu. sprawuje się świetnie! Profesjonalne doradztwo, super podejście do Klienta. Samochód w b.dobrym stanie technicznym ,a także wizualnym, wyczyszony lepiej niż w autoryzowanym salonie. Polecam !

Czesław

Kto opowie o pracy. Jestem lakiernikiem i chcę wiedzieć, ile tu teraz za godzinę pracy, mogą zapłacić? Sporo lat temu - a nic nowego nie widać - dawali 15 zł brutto / godz., no i umowę o pracę na okres próbny. A jakie teraz są umowy i jak wyposażony jest warsztat w narzędzia?

Auta skladane z 3ech jeden i na sprzedaż . Każdy myśli że tak fajnie a oszukiwanie na fakturach na częściach . Do bramy się znamy za bramą już nie

Teresa
@Anonim

A w Twoim przypadku co było nie tak? Po wypowiedzi podejrzewam, że chciałeś kupić auto.. Czy kupiłeś i coś było nie tak?

X-Men
@Anonim

Bo mnie też oszukal

Dobrze że są takie strony , wpisałem nazwe komisu i takie opinie . Już nie jestem zainteresowany zakupem auta .

Zadowolony...!!!!

Auta złożone z czterech.....he.he..żartuję ale jak widzę że ktoś pisze takie bzdury to mnie krew zalewa. Anonim.... kolego nie te czasy, Jak nie lubisz Tego pana to Twój problem Ja kupiłem kilka aut od tego pana i jestem bardzo zadowolony ,nawet jak był jakiś problem to chętnie pomógł.

Irena
@Zadowolony...!!!!

A tylko tak z ciekawości w jakie modele poszedłeś tutaj i roczniki?

Komis...Ok

Miła i fachowa obsługa,gościu zna się na rzeczy,co Mi się nie podobało wziął pod uwagę w cenie finalnej.Auto używane w dobrym stanie,jestem bardzo zadowolony,jak na razie przez pół roku wszystko w jak najlepszym porządku z autem.Ukryte wady ja by były,ja niektórzy piszą to dawno by wyszły,a tu wszystko Ok....Bardzo polecam.....

Zadowolony.....

Niedawno kupiłem kolejne auto od pana Remigiusza,z poprzednich byłem bardzo zadowolony .Przyjazna i profesjonalna obsługa ,widać że gościu zna się na robocie i dba o klienta. Jak na auta używane, w bardzo dobrym stanie i nic nie ukrywane,czy kombinowane.Z czystym sumieniem mogę powiedzieć,że polecam ten Auto-handel i na pewno nie jest to ostatnie auto z tego komisu....

Włodek
@Zadowolony.....

Jak ci się nudzi to hulajnogę zapodaj !!

Hi
@Zadowolony.....

To co ja mam powiedzieć jak kupiłem Forda silnik się niby głowica a mechanik mówi że auto przegrzane do wyrzucenia silnik że sprzedający podpicowal.Auto wartości 35 tyś.Zrobilem silnik za 8 tyś i się i tak rozsypał.Szarfin jak zadzwoniłem olał mnie i się śmiał potem mnie zablokował tchórz.

Tak
@Zadowolony.....

Tak zna się umie nawet z dwóch aut zespawać w jedno przekonałem się (usunięte przez administratora)

Niko..

miesiąc temu zakupiłem seata jestem bardzo zadowolony z zakupu autko bardzo zadbane i w bardzo okazyjnej cenie przy samochodzie nie trzeba było nic robić tylko wsiadać i jeździć a obsługa bardzo miła i profesjonalna na pewno będę wracał w przyszłości na ten Auto-Handel

Jo
@Niko..

To jeszcze z miesiąc pochodzi hi hi

Szarafin (usunięte przez administratora) wyjątkowo perfidny to co ten gość robi z autami to horror.Glowice potrafi skleić auto jedno z dwóch skleić.Nie wiem że jeszcze ma wszystkie zęby i szczękę całą.Ja tylko się przyglądam a najgorsze jest to że policja nie reaguje 50 zgłoszeń było i nic hi.

Super....

Auta używane w bardzo dobrym stanie,kupiłem tu kolejne i na pewno nie ostatnie.Dobra i miła obsługa...Polecam.....

Czy nowe osoby są miło przywitane w firmie?

Waldi 1

Kupilem kilka samochodow i zawsze bylem zadowolony . Stwierdzam : jak sie nie znasz na samochodach to nie kupuj samochodu. Kup moze cos innego

Remek

Jak wyglądają tu prowizje od sprzedaży aut ?

Felix

Kupiłem niedawno Forda mondeo jestem bardzo zadowolony,i to nie pierwsze auto z tego komisu...Niektórzy piszą jak ich (usunięte przez administratora) i inne takie pierdoły.Pewnie konkurencja , pajace co chcieli by nowe...pozdrawiam

Do remika
@Felix

Zejdź na ziemię (usunięte przez administratora). Sam piszesz komentarze. Na pewno żaden klient by tak nie zachwalal tego handlarzyny.

Błażej

Szkoda, że nikt z pracowników nie zostawił tu opinii o pracy bo klienci zamiast do firmy to właśnie tu zaglądają.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Handel Remigiusz Szarafin - Dąbrowa

• Jak się pracuje w Auto-Handel Remigiusz Szarafin?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Handel Remigiusz Szarafin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Handel Remigiusz Szarafin?

Auto-Handel Remigiusz Szarafin
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.

Auto-Handel Remigiusz Szarafin