Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Leszek Kupiec w Tarnobrzeg

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Leszek Kupiec. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Leszek Kupiec o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Adwokat Leszek Kupiec w Tarnobrzeg

Dzień dobry, zastanawiam się czy będą możliwe praktyki adwokackie w najbliższym czasie. W komentarzach kiedyś na ich temat wspominano. Nie widzę jednak opinii dotyczącej samego przebiegu. Czy ktoś kto brał w nich udział mógłby podzielić się opinia?

Ryszard

Jestem zalamany postawa tego czlowieka, jesli mysli, ze dr. przed nazwiskiem wystarczy, to na pewno jest w bledzie. Ignorant, ktory albo nie wie o czym mowi, albo poprostu (usunięte przez administratora) ludzi. Nie polecam na 100% PS. Mimo opini jaka slyszalem o tym Adwokacie, postanowilem skorzystac z jego uslug. Blad.

xxxx Nowy wpis
@Ryszard

potwierdzam

Rozczarowany

Tragedia, totalna porażka za BARDZO duże pieniądze!!! ODRADZAM .

xxxx Nowy wpis
@Rozczarowany

bo tak było

Były klient

NIE POLECAM, OMIJAĆ UCIEKAĆ. "Mecenas" nie stawia się na sprawy, wysyła na nie praktykantów o czym mówi godzinę przed rozprawa. Na spotkania umawia się nie przychodzi. Obiecuję to co sobie ktoś życzy ostatecznie i tak (usunięte przez administratora). Nie odbiera telefonów tygodniami. Odrzuca połączenia, w trakcie rozmowy rozłącza się. Nie odpisuje na smsy. Po prostu brak czegokolwiek. Nie ma żadnego poszanowania dla drugiego człowieka i jego problemów a chyba po to jest prawnik żeby pomoc.(usunięte przez administratora). Niestety nie idzie za tym wsparcie pomoc czy wynik sprawy która prowadzi. Krótko mówiąc człowiek nie warty zaufania. NIE POLECAM!

Sebastian
@Były klient

To faktycznie dziwna sytuacja że niedoświadczeni praktykanci prowadza sprawę zamiast opłaconego mecenasa. Prócz praktykantów są tam jeszcze inni prawnicy którzy w razie co mogli by go zastąpić?

Klient
@Sebastian

Tak.

Zofia Nowy wpis
@Klient

Jacy? Chciałabym naprawdę wiedzieć mniej więcej, jakie tam są stanowiska. Może nawet jest jakiś wolny wakat aktualnie, wiesz coś?

Brałeś udział w rekrutacji do Kancelaria Adwokacka Adwokat Leszek Kupiec. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Sylwia

Czyli totalnie nic nie pomógł? Za co w takim razie brał pieniądze, skoro nic nie robił? Może warto byłoby to gdzieś zgłosić, skoro teraz ktoś inny naprawia Jego szkody i błędy...

Szczerze polecam Mecenasie, jest konkretny i szybko działa może i jest wybuchowy ale w swojej dziedzinie Najlepszy, pomógł mi w nie jednej sprawie i wyprowadził moja sprawę na prosto dzięki niemu cieszę się wolnością. Dziwią mnie komentarze poniżej ale pewnie są to osoby które nie chciały współpracować z Mecenasem tylko liczyły że on będzie za nich wszystko robił. Szczerze polecam

Co do adwokata leszka kupca odradzam jesli juz zaczeliscie cos z nim dzialac to o wygranej sparwie mozna zapomniec pieniadze wziete wszystko mialo byc cacy a tu tylko stracilem 7 tys zl i gorszego dziadostwa mam teraz niz przed ale mam nadzieje ze obecny adwokat to dzieki Bogu odkreci podpisuje sie do was co tez napisaliscie pisane bylo na raz tak jestem wkurzony ze napiasal bym tu duzo wiecej o nim ale nie bede juz se nerwo szargal jeszcze raz ODRADZAM WSZYSTKIM

Zofia

Koronawirus w dużym stopniu wpłynął na funkcjonowanie wielu placówek i firm, ciekawa jestem, jak ta sytuacja odbiła się na tej kancelarii adwokackiej i czy coś zmieniło się w sposobie, w jaki działa. Czy przyjmują interesantów stacjonarnie?

A

Strata czasu i dużych pieniędzy. Brak poszanowania czasu klienta, przekładane i odwoływane spotkania, całkowity chaos i niedotrzymywanie terminów. NIE POLECAM!

Wiktoria

Czy w kancelarii zdarzają się awanse?

w1180
@Wiktoria

Zdarzają się tylko nerwowe sytuacje, obwinianie o niepopełnione błędy, wyzwiska i wykorzystywanie. Radzę uciekać.

Panas

Totalny brak profesjonalizmu ,"mecenas" nie stawił się na rozprawie , na kolejną pomylił godzinę ,a za obsługę prawną skasował kilka tysięcy złotych . Obiecywał wygranie sprawy która w jego mniemaniu była banalna. Zwykły pospolity wyłudzacz pieniędzy NIE POLECAM

Gosia

Absolutnie nie polecam tego adwokata!!! . To po prostu (usunięte przez administratora) dla którego liczą się tylko pieniądze. (usunięte przez administratora)

Izabela
@Gosia

Masz na myśli, to że dla adwokata Leszka Kupiec liczą się tylko pieniądze, a nie ludzie? To pewnie przekłada się na atmosferę w pracy? Otrzymam jakieś konkrety?

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Adwokat Leszek Kupiec - Tarnobrzeg

Kancelaria Adwokacka Adwokat Leszek Kupiec
  • Sienkiewicza 1/3