Paweł Tułacz T-Transport

Opinie o Paweł Tułacz T-Transport

Dominik

Również u niego pracowałem u również zostałem oszukany i pieniędzy nie otrzymałem . Zawsze byl problem z pieniędzmi za paliwo ... Nie polecam pracy u tego pracodawcy . Mój nr tel (usunięte przez administratora) jak by ktoś miał pytania

Oszukany

Nie polecam pracodawca wisi swoim kierowca (byłym) dużo pieniędzy unika kontaktu i nie zamierza nawet zapłacić

Mzks5891
@Oszukany 28.07.2018 10:48

PILNE!!! Mam podobne doświadczenia proszę o kontakt mzks5891@wp.pl PILNE !!!

Zostaw opinię o Paweł Tułacz T-Transport - Ostrów Wielkopolski

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Paweł Tułacz T-Transport