Opinie o Usługi Transportowe Damian Królik w Dobrzyca

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Usługi Transportowe Damian Królik. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Usługi Transportowe Damian Królik o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Transportowe Damian Królik w Dobrzyca

Jak wygląda ścieżka kariery w Usługi Transportowe Damian Królik? Czy trudno jest zdobyć awans?

Dostanie Pan awans kopa w (usunięte przez administratora) albo wiecej punktów do rozladunku za darmo płacone od kilometra jak niema ludzi to w (usunięte przez administratora) by wlazł kierowcy a potem zegnaj (usunięte przez administratora) ze jeszcze go bieże Ami z tymi gruchotami za grosze głupich potrzeba do roboty najgorsze trasy i punkty królik bierze uciekać chen jak daleko nogi poniosą od tego pseudo pracodawcy

Xxx Nowy wpis

Kurcze tak czytam te opinie a miałem zacząć pracę w tej firmie jako kierowca i teraz definitywnie odpuszczam współprace jednak szukam dalej zobaczymy bo co firma to coraz gorsza masakra chyba czas wyjechać z tego kraju i pracować za godne pieniądze mi obiecuję kokosy ale jak zobaczyłem busa firmowego to zapaliła mi się lampka

Mirek

Jaka kariera kierowcy jaki awans na dyrektora chcesz awansować dostaniesz auto i jazda

Marzena
@Mirek

No ale w taki sposób można "awansować" że np dostajesz nowe auto :P zdarza się to?

@Marzena

Gdzie tam masz nowe auto chyba mu kupisz Ja dałem sobie spokój miałem dość co drugi dzień awarie jeszcze pretensje miał jedź bez chamulcy z Warszawy bez światła najlepiej to mu napraw auta tylko umie się mądrować jak się coś stanie to nie licz na pomoc radź se sam gdzie tam Panie u niego do pracy pozna go Pani przy pierwszej awarii albo przy zwrocie szkoda gadać i nerwów auta na złom a nie w trasę dałem sobie spokój życie jedno na dodatek fałszywy każdy kradnie paliwo takie ma urojenia stale będzie truł ci banie o spalanie stale auta mają palić 10 litrów wszystkie jeżdżą w trybie awaryjnym szkoda na litr oleju koleś chory po wypadku co się dziwić że z głową coś nie tak stale źle pazerny chytry o dziesięć złotych się kłócić zpracownikiem będzie a o OCzapomnij jeździsz na własną odpowiedzialność nikt o tym nie jest poinformowany przekonałem się na własnej skórze jak miałem kolizję na Śląsku brak słów na jego zachowanie wtedy wychodzi jaki jest tak naprawdę ????

Kierowca Nowy wpis
@Mirek

Zgadzam się w 100 procentach auta tragedia nie da się jeździć złomy wieczny problem wiecznie ma auto palić 10litrow i jeszcze jak jest załadowane 2tony

Były pracownik Nowy wpis

Czy w Usługi Transportowe Damian Królik jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Kierowca

Stan techniczny aut to jakaś porażka. Wynagrodzenie w ratach i jeszcze z potrąceniami, umowy żadnej nie ma. Królik ma ale na swoje przyjemności bo raz dziewczynka, raz chłopaczek! Pracownik się nie liczy.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Usługi Transportowe Damian Królik? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Ktoś

Więc.... (usunięte przez administratora) Pracownikow traktuje jak śmieci!!nie wypłaca pieniędzy odrazu straszy prawnikiem.i sądem auta szkoda gadać jeździć 24 na dobę auta wszystkie zajerestrowane do 3.5 tony A ładunku jest dużo więcej i on każe tak jeździć najlepiej na czarno umowy to tylko podkładki w razie kontroli hyba tylko 1 czy 2 ma zarejestrowanych legalnie .Dobra rada unikać tego pana z daleka

Czy zdarzają się nadgodziny w Usługi Transportowe Damian Królik?

Mirek

Piszę na olx elastyczny czas pracy tak załadunki o 20 do 6 rana godzin minimum 14 do 31 rekord zapłacone 35 groszy za kilometr to jest ta cudowna praca na busie u Królika szkoda życia i nerwów Uciekać z daleka OSTRZEGAM NAIWNYCH SPRZĄTACZKA MA WIĘCEJ NA GODZINĘ GDZIE JAKIE TERAZ MANDATY ILE KASY I PUNKTÓW GDZIE TAKIMI ZŁOMAMI W TRASĘ POZBYĆ SIĘ PRAWKA NIGDY W ŻYCIU W PSEŁDO FIRMIE ROBIĆ ZA GROSZE OD KILOMETRA BEZ UBEZPIECZENIA AUTO KASKO JEŻDZIĆ ZAPOMNIJCIE O TYM W RAZIE SZKODY WARIAT NIC NIE CHCE DAĆ KARTY NA PALIWO CZĘSTO MA ZABLOKOWANE TRAGEDIA NIE PRACA LUDZI MA W 4 LITERACH OSZOŁOM WARIAT PO WYPADKU NA OLEJ NIE MA WYMIENIA PO JEDNYM KLOCKU WIECZNE AWARIE AUTA NA ZŁOM

Byky kierowca

Powiem tak. Pieniądze nie najgorsze. Auta naprawiane przy pomocy taśmy klejącej i tytyrytek. Usterki rażąco zagrażające życiu kierowcy, których nie usuwa na bieżąco nic sobie z tego nie robiąc. Brak wyposażenia podstawowego kierowcy. Serwis auta na awarii rób sam, brak assistance, brak ubezpieczenia, częsty brak przeglądu to standard. Karty paliwowe także potrafią być zablokowane z braku płatności i kwitnie za darmo na stacji. Auta nie odświeżane, klimatyzacje niesprawne i nieodgrzybiane. Ogólnie to jazda w rękawiczkach ochronnych WYMAGANA. Smród, walające się pod nogami części, stare buty i szmaty, obwinianie kierowców o awarie mechaniczne i nieustanne próby wyłudzeń aby mniej wypłacić. Przeładowani kilkukrotnie i jazda ze śmiercią w kabinie to standard. Polecam-nie polecam, wręcz ODRADZAM I OMIJAĆ Z DALEKA. Łamie każde prawa pracownika. Ze jeszcze tej firmy sanepid nie zamknął to jest cod a mięso surowe wozi na codzień. Pracowałem pół roku i dziękuję Bogu i ITD za to, ze nadal żyję.

@Byky kierowca

Prawda w 100 procentach OMIJAĆ Z DALEKA TESZ SIĘ PRZEKONAŁEM JAKI JEST KRÓLIK WARIAT

Aleksandra
@Mirek

Czyli przez te kilka lat nic się nie zmieniło? A jak wypłaty? Tak w porównaniu ze stawkami które oferują inne firmy?

Agata

Mimo, że umowa obowiązuje? Bo jeśli to prawda to ktoś to zgłaszał już?

@Agata

Danielakowi nie chce zapłacić wisi kasę od Maja idzie na inspekcję na niego może się dołączę tesz robiłem na czarno 6 miesięcy tempić trzeba takich ludzi

@Agata

Nie martw się tobie tesz tak zrobi prędzej czy później wywali cię z dnia na dzień jak zrobisz nie pojego chorej głowie narka

@Mirek

Ale to nikt tu umowy nie ma czy jak?

@Agata

Ma 2 przydupasków za te stawki co płaci Biernacki zadługo nie pociągnie z tym spalaniem i gruchotami daj se spokój praca do(usunięte przez administratora) same nocki godzin masa nikt za to nie płaci gołe kilometry

Mirek

UWAGA typ nie wypłacił pieniędzy kierowcy Danielakowi jeszcze go pobił pod rampa u Biernackiego i uciekł była Policja wariat

Jakie godziny pracy obowiązują w Usługi Transportowe Damian Królik?

Mirek

Jakie godziny najlepiej żebyś mieszkał w gróchotach i najlepiej nie spał tylko jeździł wedle tego typa zapomnij o życiu rodzinnym

Agata

Stawka 0,35 od km? Nie dramatyzujesz trochę? Też chyba raczej przesada z tymi 24 godzinami, jakiś czas pracy kierowcy musi tu być uwzględniony przecież. ;) Ktoś jeszcze może temu zaprzeczyć czy jednak prawdę pisze?

@Agata

Jeździsz ile chcesz i na ile sił cię stać masz od kilometra nie jedziesz stoisz nie zarabiasz tyle w temacie to nie Tiry

@Agata

To czemu już nie pracujesz jak tak wspaniale u Królika i cudownie napisałem prawdę o co chodzi prawda boli najmocniej

@Mirek

Bo najpierw wolę się upewnić co do warunków, jest jeszcze jakiś inny sposób, żeby można było zweryfikować to co piszesz? Bo wcale nie twierdzę, że kłamiesz, ale wolałabym mieć pewność

Obecny pracownik

Jeszcze obecny ! W skrócie tragedia zero jakichkolwiek zmian w kierunku pracownika pomijane jakiekolwiek zasady moralności wydzwanianie po nocach do rodziny normy przekraczane kilkukrotnie !!jak i w czasie pracy kierowców tak jak i np w załadunku auta po czym kierowca jest za to odpowiedzialny pod szantarze nie wypłacenia wszystkich pieniędzy jednym słowem tragedia brakuje tylko tam PIP i ITD

@Obecny pracownik

To jest szczera prawda o pracodawcy nic dodać nic ująć szacunek jak jest u Pana Kròlika

Mirek

Czasami się zdarza że pracujesz 24 zależy od trasy i załadunku rozładunku na magazynach popracujesz troszkę czasu to zobaczysz jak jest to nie TIRy na Tacho nie pracujesz

Alicja
@Mirek

za te 16h nadgodzin to jak jest placone w tym wypadku ?

@Alicja

Masz stawkę za kilometr jedziesz zarabiasz za stanie czekanie nikt nie płaci a godziny lecą za rozładunki na Lidlu Kauflandach nikt nie płaci co prawda zdejmujesz elektrycznym paleciakiem samo się nie rozładuje nie jest to słodka praca dużo nerwów kosztuje na magazynach lekceważą kierowców trzeba się niekiedy nauzerac i nastać i nadenerwowac najlepsze małe firmy prywatne tam szybkie rozładunki

Henryk

Może ktoś wybrał sobie niewłaściwą pracę i dlatego narzeka? Dobry pracownik ma w firmie super pracę.

Ktos 41

Witam Panowie na wstępie powiem że nie będę się ujawnial bo nie potrzebne mi problemy A ten człowiek jest nie obliczalny ale uwierzcie że wiem co pisze i co mowie więc.tak czytając to wszystko to nic dodać nic ująć i myślę że wkoncu znajdzie się ktoś kto zrobi z tym porządek A po Za tym jak można być pracodawcą normalnym i uczciwym jak się człowiekiem nie jest dobrym szkoda że ludzie se tak pozwalają zostawcie kontakt odezwę się razem coś zdzialamy napewno pozdrawiam serdecznie K

Bardzodobryznajomy

Moja opinia o tym Facecie to szkoda gadac. Pracownik musi sie prosic o wlasne pieniadze, kierowca musi jezdzic najlepiej 24h/dobe i to najlepiej wgl nie spac. Do Żony pracownika wydzwania po polnocy a najlepiej sie wgl nie zwalniac bo wysyawi tak zla opinie ze masakra. Nie polecam osobom wspolpracy z tym Kolesiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Transportowe Damian Królik - Dobrzyca

• Jak się pracuje w Usługi Transportowe Damian Królik?

Zobacz opinie na temat firmy Usługi Transportowe Damian Królik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Usługi Transportowe Damian Królik?

Usługi Transportowe Damian Królik
  • Stanisława Walendowskiego 44 lok. 2