Opinie o Firma Handlowa Sławcar Glapiński Sławomir w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Firma Handlowa Sławcar Glapiński Sławomir. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Firma Handlowa Sławcar Glapiński Sławomir o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja motocykli, quadów i skuterów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowa Sławcar Glapiński Sławomir w Rzeszów

Klient Mazury Nowy wpis

Sprzedający godny Polecenia ! Posiada bardzo ładne auta z pełną historią. Polecam w 100%.

OPEL INSIGNIA B Nowy wpis

Dzień dobry Wszystkim. Polecam Firmę SŁAWCAR, samochody młode rocznikowo , z polskich salonów, serwisowane, w bardzo dobrych cenach. Sprzedający rzetelny, konkretny. Ja jestem zadowolony z zakupu.

Kupujący Nowy wpis

Polecam w 100%. Sprzedający Miły i konkretny. Auta zgodne z opisem. Pełna historia dostępna na miejscu, auta z Polskiej sieci dealerskiej,. dobre ceny. Pozdrawiam

Robert Klient Nowy wpis

Polecam w 100%, samochody ładne, pewne z polskich salonów z pełną dokumentacją i historią , wiesz co kupujesz . Sprzedający konkretny, sympatyczny . Pozdrawiam

Brałeś udział w rekrutacji do Firma Handlowa Sławcar Glapiński Sławomir. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Mariusz Gdynia, Mosty

Warto było przejechać prawie 1500 km w obie strony. Oczywiście powrót zakupionym autem. Już dawno nie widziałem takiego komisu. Wszystkie auta czyściutkie i pachnące te co stoją na zewnątrz. Szok. Ceny nie wygórowane. Każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście jestem zadowolony i polecam Pana Slawka????

Kupujący Polecam

Jechałem z Lublina . Samochód kupiony, jestem zadowolony. Polecam ! Samochody Pewne Ładne z Pełną historią, profesjonalnie przygotowane do sprzedaży. Pozdrawiam Pana Sławka.

Jechałem z Krakowa . Na miejscu zastałem taki samochód o jakim zostałem poinformowany przez telefon. Rzetelny , Konkretny i Uczciwy Sprzedawca Pan Sławomir. Polecam w 200% Firmę Sławcar. Samochodny z pełną historią, z Polskiego Salonu taki jaki szukałem. Pozdrawiam.

kupujący

Polecam w 100%, samochody krajowe , ładne, z pełną historią.

Stały Klient Ford

Zakupiłem u Pana Sławka już Trzeciego Ford ( Wierny Marce i Wierny Firmie SŁAWCAR ) -))) Auta Godne polecenia Zadbane, serwisowane , pełna historia,. Samochody z Polskiej siei dealerskiej ,nie sprowadzane z zagranicy.. Polecam. Jeszce wrócę po następne-)

Klient skoda octavia

Kupując samochód zostałem poinformowany o całej historii jaką posiada samochód. Na miejscu u Pana Sławka została mi udostępniona historia serwisowa do samochodu. Konkretny Sprzedający..Samochody z Polskiej dystrybucji , zadbane, ładne..Polecam.

KLIENT

Samochody Młode, Salonowe z pełną historią w bardzo dobrych cenach.! Polecam !

Jolanta

Polecam????????????kupiłam dwa auta i jestem bardzo zadowolona.

WŁAŚCICIEL

NIE MAM TAKICH AUT. jak w opisie wyżej . Takie auta to są z zagranicy. Ja posiadam tylko i wyłącznie samochody z Polskiego Salonu z pełną historią serwisową. Tyle w temacie. Chyba że konkurencja wypisuje takie oszczerstwa .....Na to nie mam wpływu.

normalny klient

U Pana Sławka kupiłem autko w dobrej cenie, nic nie kombinowane, autko jezdzi do dzis, jedyny koszt to wymiana oleju, przeglad techniczny -normalne. Solidna a przede wszystkim uczciwa firma. Sprzedajacy mily, do pogadania czlowiek i konkretny, sluzy pomoca. Polecilem po rodzinie, lepiej kupowac u czlowieka sprawdzonego niz szukac nie wiadomo czego.

Kupujący kilkukrtonie

Kupilem u tego sprzedawcy 3 autka, kazde bez zarzutu, bdb przygotowane do sprzedazy, odpicowane, igielki. Ladne auta w ofercie otomoto

iza

Zdecydowanie Polecam! Auta Pewne, z pełną historią z Polski. Miła obsługa.

Zadowolonony Poleca

Pan Sławek jest konkretnym sprzedawcą. Samochody z polskiego salonu z pełną historią. Polecam. !

Peugeot 3008

Polecam, Samochody Krajowe z Pełną historią dostępną na miejscu, nie sprowadzane z zagranicy ( te co oglądałem wszystkie kombinowane)u u Pana Sławka pełen konkret auta ładne. Kupiłem i jestem zadowolony. Cieszę się z jazdy-))

Aneta

Kupiliśmy z mężem drugi już samochód u Pana Sławka w przeciągu 3 lat. Samochody z polskiego Salonu z Pełną historią serwisowa, bez wypadkowe. Pan Sławka uważam za Pełnego profesjonalistę w swojej branży. Polecam .

klient Kia Zadowolona

Polecam Firmę Sławcar Zdecydowanie ! Samochody z pełną historią , z polskiego salonu, serwisowane, Ładne . Obsługa na miejscu bez zastrzeżeń.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowa Sławcar Glapiński Sławomir - Rzeszów

• Jak się pracuje w Firma Handlowa Sławcar Glapiński Sławomir?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowa Sławcar Glapiński Sławomir tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Handlowa Sławcar Glapiński Sławomir?

Firma Handlowa Sławcar Glapiński Sławomir
4.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Miejska 35
    35-317 Rzeszów