Opinie o Kema Maciejczyk Robert w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kema Maciejczyk Robert. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Kema Maciejczyk Robert o rekrutacji.

Branże: Produkcja reklamy - tworzenie grafik i branding

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kema Maciejczyk Robert w Wrocław

Jakie narzędzia pracy zapewnia Kema Maciejczyk Robert? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Czy w Kema Maciejczyk Robert pracuje się na open space?

Łukasz Nowy wpis

Nie, mamy własne biuro aktualnie poszukujemy ludzi na stanowisko serwisanta.

Małgorzata Nowy wpis
@Łukasz

Jakie trzeba mieć doświadczenie jako serwisant?

Łukasz Nowy wpis
@Małgorzata

Serwisant powinien potrafić używać wszelkich elektronarzędzi oraz znać podstawy budowlane które może tez się nauczyć w firmie podczas szkolenia. Przede wszystkim chcemy pracownika rzetelnego który nie przyjdzie pod wpływem alkoholu do pracy Pozdrawiam

Firma Kema Maciejczyk Robert poszukiwała osób na stanowisko Serwisant. Ktoś brał udział w rozmowie rekrutacyjnej? Jaki rodzaj umowy zaproponowano?

Odnośnie firmy Kema Robert Maciejczyk, Sprawa wygląda tak że szef stara się wyszkolić pracownika tyle ile może zawsze jest pomocny i uczciwy. Nie mogę złych słów użyć na temat tej firmy i właściciela ponieważ wypłata jest zawsze na czas miła atmosfera można sobie porozmawiać z szefem jak z innym normalnym człowiekiem. Szef nie jest Januszem biznesu i cały czas inwestuje w firmę i chce ją rozbudować aby inni ludzie mogli przyjść do nas i pracować w miłej przyjaznej atmosferze więc ogólnie polecam

Roman

Trzeba mieć jakieś specjalne umiejętności i doświadczenie, czy też wszystkiego, co do pracy potrzebne można się nauczyć podczas szkolenia?

@Roman

Nie potrzeba specjalnych umiejętności, jeśli potrafisz obsługiwać sprzęt typu wkrętarka, wiertarka, piła łańcuchowa to plus dla ciebie. Wszystkiego możesz nauczyć się podczas pracy aktualnie będziemy poszukiwać ludzi do firmy na stanowisko serwisanta, więc zapraszam do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozdrawiam Aktualny pracownik Firmy KEMA

Łucja
@Łukasz

Łukaszu, a powiedz mi jak firma patrzy na kobiety na takim stanowisku ? mają równe szanse z mężczyznami ? zakładajac oczywiscie ze potrafia uzywac wymienionych narzędzi ?

@Łucja

Przykro mi ale aktualnie nie chcielibyśmy zatrudniać kobiety na stanowisko serwisanta ponieważ wiemy jaka jest to ciężka praca i aktualnie też myślimy nad stanowiskiem na którym będzie mogła kobieta wykonywać. przepraszamy

@Łucja

Każdy ma równe szanse ale jednakże wolał bym aby mężczyźni wykonywali serwis urządzeń niż kobiety bo czasami są takie ciężary i nie chciałbym aby stała się krzywda. Bo każde zdrowie człowieka jest najważniejsze.

Zostaw merytoryczną opinię o Kema Maciejczyk Robert - Wrocław

Kema Maciejczyk Robert
  • Międzyleska 2-4