Opinie o Zakład Remontowo Budowlany Henryk Maciąg w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Zakład Remontowo Budowlany Henryk Maciąg. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakład Remontowo Budowlany Henryk Maciąg o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Remontowo Budowlany Henryk Maciąg w Lublin

Ja Nowy wpis
Klient

Bierze zaliczki i nie rozlicza się. Nie ma pojęcia i narzędzi do wykonania powierzonych zadań.

Klient Henryka Nowy wpis
Klient

Z całego serca nie polecam. Nie mają pojęcia do roboty. Nie mają narzędzi a jak inwestor im pożyczy to nie potrafią się nimi posługiwać. Właściciel chwali się wieloletnim doświadczeniem a nie umie poprawnie i prosto wymurować ściany. Nie umie dodać dwa do dwóch. Ale cenić to się potrafi. Radzę omijać szerokim łukiem.

Pawel Nowy wpis
Klient

Kompletny brak doświadczenia, wiedzy, ludzi. Krętacze, którzy chcą pieniędzy, a praca nie jest wykonana. Nie polecam nikogo!!!

Krystyna Nowy wpis
@Pawel

Potwierdzam opinię, u mnie było tak samo.

Eryk

Forum pracownicze z całą pewnością nie jest właściwym adresem na uwagi które powinny trafić do firmy.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zakład Remontowo Budowlany Henryk Maciąg, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Niezadowolony
Klient

Pan P (usunięte przez administratora) z kolegą zepsuli wszystko a nawet jeszcze więcej. Niekompetencja i brak doświadczenia. Nie polecam firmy do remontów.

inwestor

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

on

bardzo źle wykonana robota

Wątek o warunkach w firmie Zakład Remontowo Budowlany Henryk Maciąg w mieście Lublin nadal nie ma wielu opinii. Nadal czekamy na nowe wieści.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Remontowo Budowlany Henryk Maciąg - Lublin

Zakład Remontowo Budowlany Henryk Maciąg
1/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Marii Koryznowej 2B lok. 157
    20-137 Lublin
  • NIP: 9461193533 REGON: 430714241

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Zakład Remontowo Budowlany Henryk Maciąg