Opinie o Przedsiębiortwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Komplex Plus Jakub Ostrowski w Luboń

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Przedsiębiortwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Komplex Plus Jakub Ostrowski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiortwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Komplex Plus Jakub Ostrowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiortwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Komplex Plus Jakub Ostrowski w Luboń

Hubi Nowy wpis

Żona poszukuje od maja pracy, jako sprzedawczyni, a firma określana jest podług rejestru sądowego, jako monopolowy. Zresztą pracowała już małżonka w tej branży. Ale czytając opisywane tu historie, to dopytam, czy pracownicy dostają pieniądze na czas?

Kamil Nowy wpis

(usunięte przez administratora)! Wyłudza pieniądze, bierze pożyczki i nie oddaje! Wiele osób (usunięte przez administratora) z którymi mamy kontakt! Sprawa zgłoszona ma policję

Lidia Nowy wpis

Jakieś szczegóły na temat działalności firmy to macie? w sieci właśnie info jest wybrakowane a widziałam wzmiankę o tym, że podobno czymś związanym z alkoholem się tu zajmują ale widzę te opinie o DJce, czyli dwie działalności? Pytam, bo mnie ta pierwsza zaciekawiła. Odnośnie tych komentarzy co do jakiś rozpraw to wgl uzasadnione? Pracownicy też mogą mieć jakieś problemy czy na dzień dzisiejszy to działalność jednoosobowa?

mrian Nowy wpis

kontakt utrudniony, nie wywiązują się z zobowiązań z premedytacją !! Oddali dopiero po działaniach kancelarii dziękuje wam raz jeszcze i zostawie namiar do pana Wojciecha z kancelarii który zajmował się sprawą 503.313.318. Polecam! Od dawna wam zalegają?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiortwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Komplex Plus Jakub Ostrowski, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Nie polecam!

Oszust! Jest DJ-em w Wielkopolsce, wyłudza pieniądze od ludzi i nie oddaje.

(usunięte przez administratora) JAKUB OSTROWSKI lat 26. Podaje się pod firmą Party Production oraz Ice Empire. Mieszka w Poznaniu, a podaję dane z Lubonia gdzie nie mieszka. Gra jako DJ w Wielkopolsce. Jest mi i mojemu mężowi winien 3 000zl które to pożyczył 05.03.22r. na rzekome leczenie swojej chorej matki. Bardzo współczuliśmy zaistniałej sytuacji, jednocześnie wierzyliśmy w jego prawdomówność oraz oddanie kwoty na czas. Po wielu nieudanych próbach kontaktu, nagle określił że wykona przelew 05.06.2022r. po czym spreparował potwierdzenie przelewu wpisując podrobione dane. Do dziś nie otrzymaliśmy zwrotu 3tys. Sprawą zajmuje się Polica i Sąd. Wiemy że takie sytuacje były nagminne. Zaciąga zaliczki i nie odbiera telefonów. Radzę nie korzystać z usług Kuby. Nie polecam i proszę o rozgłośnienie sytuacji, aby nikt więcej nie został (usunięte przez administratora) Dane firm P.P.H.U. KOMPLEX PLUS Jakub Ostrowski NIP: 7831745870 ul. Osiedlowa 16/9, 62-030 Luboń (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiortwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Komplex Plus Jakub Ostrowski - Luboń

• Jak się pracuje w Przedsiębiortwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Komplex Plus Jakub Ostrowski?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiortwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Komplex Plus Jakub Ostrowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiortwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Komplex Plus Jakub Ostrowski?

Przedsiębiortwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Komplex Plus Jakub Ostrowski
  • Osiedlowa 16 lok. 9