Opinie o Malex Mariusz Maluśki w Gortatowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Malex Mariusz Maluśki. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Malex Mariusz Maluśki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Malex Mariusz Maluśki w Gortatowo

Szofer9 Nowy wpis

Pakiet mobilności wchodzi w życie od lutego ha ha . Już nie da rady okradać kierowców z ZUS i diet . Maluśki zwinie dywan , ToyToy -a i tyle go będziemy widzieć w FedExie

Kierowca

Witam na samym początku pan Maluśki zaprasza kandydata do baraku (tkz. biuro) na Ostrowskiej* FEDEX . Wprowadzenie wyglada następująco : Pojazdy tankuje wyznaczony do tego pracownik , wszelkie usterki zgłaszane są człowiekowi od tankowania ,po załadunku kierowca zamyka drzwi do naczepy i rusza w trasę (teoretycznie) , stała wypłata 4600 .Wszystko ładnie , uczciwie i rzetelnie .Pan Mariusz M. pięknie nawija makaron na uszy. Teraz szara rzeczywistość : przy każdej wypłacie (4600 stała pensja)ma patent na odciąganiu 100 zł od wypłaty na numer z tachografem ( przy drugiej wypłacie tłumaczy to błędem programu na swoim komputerze, oczywiście możemy zapomnieć o zwrocie tej stówki ) . Na start wsiadamy na 15 letniego mana który ma zostać wymieniony na nowy model w następnym miesiacu . Plus minus wymiana na nowy ciągnik zajmuje około 1 roku.( nowy model u pana Mariusza M. to pojazd 5 letni 400.000 km przebiegu ) . Zmiana koła należy do kierowcy ( mamy 21 wiek haha , pan Mariusz M. Zatrzymał się w PRL-u) na wszystkich zbiornikach kłódki i podobno jest jakaś norma spalania ( następny patent na odciągnięcie kasy) Warunki socjalne w firmie pana Mariusza M. do dyspozycji eklsuzywny Toy Toy , brak dojścia do wody ( kierowcy wietrzą się na świeżym powietrzu a z rąk brud sam odpada z czasem) kierowca sprawdza ciśnienie w oponach ( pan Mariusz M. wyrywkowo sprawdza i wprowadza kary finansowe ) Kierowcy dostają koncentrat z płynem do spryskiwaczy 300ml. raz na miesiąc ( z braku dostępu do wody nie ma możliwości tego użyć , Parodia !!!) Pan Mariusz M. to człowiek orkiestra , właściciel , spedytor , kierownik placu , planista , księgowy , kadrowy ( jednym słowem (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Nie polecam umawiać się z tym człowiekiem na przysłowiową GĘBE .

były
@Kierowca

Tyle lat i widzę, ze nic się nie zmieniło. Jeździłem dla tego Pana około 10 lat temu i widzę ze wciąż tak samo. Nazwisko tego Pana, adekwatne do charakteru tego człowieka. Szczerze odradzam ta firmę.

Szef Nowy wpis
@były

Panie Kierowco z tego co pamiętam, to 10 lat temu nie pracował Pan u mnie tylko w firmie kolegi, a teraz ubiegał się Pan usilnie przez 3 kolejne miesiące (od maja) o zatrudnienie w mojej firmie. Zapomniał Pan dodać, że opinia jest wyrazem rozżalenia, spowodowanego brakiem zatrudnienia.

Despero Nowy wpis

Witam serdecznie jak dla mnie firma bardzo poukładana, grafik podany na miesiąc, naprawy realizowane na bieżąco, atmosfera super. Podsumowując rzadko spotyka się tak fajnego i poukładanego pracodawcę oraz współpracowników.

Obecny Nowy wpis

Witam. Jestem pracownikiem w tej firmie 5lat i jak dotąd wszystko funkcjonuje jak należy. Oczywiście zdarzają się jakieś problemy ,ale zaraz są rozwiązywane. Wypłata zawsze jest na czas. Auta regularnie serwisowane. Ponadto takie rzeczy jak tankowanie ,mycie załatwia wyznaczony do tego pracownik. Zadaniem kierowcy w tej firmie jest jazda z magazynu na magazyn. Nie uczestniczymy w załadunkach. Sama jazda:) . Co do i opini, że musimy sami zmieniać koło na drodze ( po to mamy sprawdzać to ciśnienie w oponach ,żeby uniknąć wystrzalu opony na drodze) Pozatym tu chyba każdy się że mną zgodzi,że kontrola opon ,oświetlenia i ogólnego stanu zestawu przed każdą trasą, to nic pracowitego,A wręcz wychodzi to na dobre i pomaga uniknąć wielu awarii na drodze. Sam P.Mariusz jako pracodawca moim zdaniem na 5 z plusem. Pozdrawiam. Ps. Do marudy któremu wszystko nie pasowało. Potrafisz już obsługiwać Tacho???

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Malex Mariusz Maluśki po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku MAGAZYNIER. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Ejko

Witam, Ja sobie cenię pracę w Firmie. Jeżeli się wykonuje swoją Pracę w sposób należyty to szef z czasem potrafi docenić Pracownika

bis23

Polecam Firme P Maluskiego.Spoko ludzie,jasne i czytelne trasy ,grafik na cały miesiac.Jak sie pojawia jakis problem to zawsze na pomoc mozna luczyc nie zostawia w polu.

Czekamy na informacje od Was, każda opinia jest pomocna! Jeśli wiecie coś o pracujących w firmie Malex Mariusz Maluśki w mieście Gortatowo, czekamy!

Kierowca AP

Ile jadu w was ludzie.wasze opinie są wyssane z palca lub z zawiści krew się gotuje.widac jesteś za słaby żeby firma Maluśkiego Cię utrzymywała.Daj od siebie więcej żeby oczekiwać więcej.Tu ludzie pracują po wiele lat i są zadowoleni.Firma i Szef 10/10

Zostaw merytoryczną opinię o Malex Mariusz Maluśki - Gortatowo

• Jak się pracuje w Malex Mariusz Maluśki?

Zobacz opinie na temat firmy Malex Mariusz Maluśki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Malex Mariusz Maluśki?

Malex Mariusz Maluśki
  • Kasztelańska 9