Bud Construction Arkadiusz Woźniak

Opinie o Bud Construction Arkadiusz Woźniak

Filtruj opinie po kryteriach:

Brass
 Opinia

Dave to Ty chyba jak i reszta piszących tutaj negatywne komentarze albo chlałeś w robocie albo przed, ewentualnie trzecia opcja udawałaś, że robiłeś a tak naprawdę zwykły prorok z Ciebie :))) firma daje przyzwoite stawki i kasę na czas, ale Dave jak i reszta degeneratów zamiast wziąć się za robotę to siedzi i pisze komentarze popijając tanie piwo ????????????

Dave
 Opinia

Co ty Teeder j****iesz za (usunięte przez administratora) Witam! Zatrudnię spawaczy w metodzie 136 (proszek), do pracy przy budowie nowych sekcji statków na terenie stoczni w Szczecinie. Wynagrodzenie 27zł netto na rękę. Minimum 200 godzin w miesiącu. Zapraszam do współpracy. Jego ogłoszenie na o l iks wisi non stop , Nie ma stałych pracowników bo nie ma stałej pracy , na doskok to niech zatrudni rodzine dzban. Noi oczywiście kwestia umowy , jednym słowem na "czarno" bo facet daje papier bez pokrycia :) Generalnie menele z rodowodem się odnajdą u niego. Pozdrawiam

Tedeer
 Opinia

Współpracuje od 11 miesięcy z Woźniakiem, firma jak każda inna robota normalna stawki jak wszędzie ma rynku szału nie ma kwestia dogadania, kasa najważniejsze na czas. Zaliczyłem 2 wyjazdy Luksemburg i Hamburg. Szef młody i trochę narwany. Ogólnie spoko polecam

Ghl
 Opinia

Jack ja czytam te Twoje wypowiedzi to śmiech mnie dopada, podpisz się kim jesteś i gdzie robiłeś do BudCon ponieważ Tomaszów pracuje ze mną dwóch i robimy razem dla Mostostalu, pracuje w tej firmie od 2,5 roku teraz na Śląsku a wcześniej w Escaro we Francji i nie mam uwag. Widocznie jesteś kolejnym desperatem który został wywalony za chlanie bądź nie miałeś o niczym zielonego pojęcia wiec jedyne co Ci pozostało to pisać tutaj negatywne komenty :) biedny jesteś :)))

Dave
 Opinia

P. Śmieszny (usunięte przez administratora)do zwykły oszust. Jedyne co sie zgadza to kasa za marne godziny , których zawsze brakuje ,pracowałem chwilę u tego "pod człowieka" zostawił alkoholików po znajomości w firmie Mirand ,której świadczy usługi jako pod wykonawca :) Faktem jest również że nie ma żadnego ubezpieczenia , totalne 'placebo'. NIE POLECAM, a na o l x dallej szuka monterów tak więc UWAGA!!!! Pozdrawiam Arkadiusza , oczywiście środkowym ..;) Dave.

jack
 Opinia

Pan Tomek który zamieścił swój wpis nigdy nie pracował i nie pracuje.Ten wpis to fikcja.Poprzedni wpis jest prawdziwy. ponieważ opisywane w nim rzeczy są prawdziwe.Mało tego ,do Zarządu Stoczni zostało wysłane pismo z prośbą o udostępnienie nagrań z monitoringu.Nagrania pokazują miejsce gdzie pracuje" firma"pana W-BUD CONSTRUCTION.Nagrania będą pomocne w udowodnieniu nielegalnego zatrudniania ludzi.

TakNie1
Tomek
 Opinia

W firmie pracuje od września 2018, kasa na czas, umowa zlecenie na którą sam się zgodziłem, dobra stawka, można pracować w weekendy. Nie mam uwag

gjghjyiko
 Opinia

(usunięte przez administratora)Człowiek znikąd pojawił się na Stoczni Szczecińskiej i udaje biznesmena.Wszystkim odradzam pracę u tego kogoś(bo człowiek to nie jest)Daje umowy pod naciskiem,które okazują się papierem bez żadnej mocy prawnej.Brak ubezpieczenia,brak zgłoszenia do US,ogólnie jedna wielka lipa.Ostatnio pracownik miał wypadek.Człowiek złamał nogę a "szef"uciekł z miejsca wypadku.Koledzy przetransportowali go na bramę Stoczni skąd zabrała go karetka.(usunięte przez administratora)

Opinia

Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne wpisy od zatrudnionych bo nie ma tu jeszcze żadnych informacji odnośnie firmy Bud Construction Arkadiusz Woźniak w miejscowości Wielkopole, a każda opinia jest pomocna.

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Bud Construction Arkadiusz Woźniak - Wielkopole