Opinie o Bud Construction Arkadiusz Woźniak w Wielkopole

counter
4 5 16 5 1
Marek Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Pracowałem dla Bud CONSTRUCTION, obecnie wszystko zawieszone jak wszędzie no cóż, na kasę poczekałem 2 tygodnie dłużej niż zawsze bo niestety wirus dopadł wszyskich ale wszystko uregulowane. Firma jak każda inna ok.

Eryk Nowy wpis

Firma jest zawieszona od: 2020-03-01 niestety a szkoda bo praca każdemu jest potrzebna.

Dłużnik? Nowy wpis

Telefon w sprawie płatności: 518 579 719

Paulina Nowy wpis

Dawno nikt nie powiedział nic o pracy w Bud Construction. Mam jedno pytanie. Czy zatrudniają osoby na staż?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 278 dni.

Czy Bud Construction Arkadiusz Woźniak zapewnia kartę multisportu?

Arkadiusz

Tak, firma "But Constdupcyn Arkadiusz Woźniak to ściema na układach, pracowało tam mnóstwo ludzi z którymi zrobił to samo,a mianowicie; obiecywał umowy o pracę, zwlekal do miesiąca lub dłużej, obiecywane 200 godzin lub więcej dla chętnych którzy chcą się podnieść finansowo, to też kłamstwo,kradzież godzin notorycznie i odwracanie sytuacji...brak szacunku do człowieka, tworzenie patologii w stoczni Szczecin, buntował i skłucal ludzi, chciał by na siebie donosili, kłamca notoryczny. Podsumowując dobry pracownik w tej firmie to taki który o nic nie pyta,pracuje bez umowy lub na zleceniowce która jest o wytarcie tyłka,nie pyta o godziny pracy,(pamiętam że w s.Szczecin jeden pracownik przychodził co dzień do pracy i wyszło mu 119 godz. )...,stawki obniża kiedy chce, firma porażka!Nie rozumiem kto takim ludziom pozwala prowadzić działalność gospodarczą...Kończę na tym ,ale można powiedzieć więcej,dużo więcej...Nie pozdrawiam Arkadiusz Woźniak!

Tomek
Nazwa działu: Produkcja

W firmie pracuje od września 2018, kasa na czas, umowa zlecenie na którą sam się zgodziłem, dobra stawka, można pracować w weekendy. Nie mam uwag

@Tomek

Umowa zlecenie na którą sam się zgodziłeś? On innych nie ma , poza tym proponuję sprawdzić czy jesteś wgl ubezpieczony :)

Brass

Dave to Ty chyba jak i reszta piszących tutaj negatywne komentarze albo chlałeś w robocie albo przed, ewentualnie trzecia opcja udawałaś, że robiłeś a tak naprawdę zwykły prorok z Ciebie :))) firma daje przyzwoite stawki i kasę na czas, ale Dave jak i reszta degeneratów zamiast wziąć się za robotę to siedzi i pisze komentarze popijając tanie piwo ????????????

TakNie1
Dave

(usunięte przez administratora) Witam! Zatrudnię spawaczy w metodzie 136 (proszek), do pracy przy budowie nowych sekcji statków na terenie stoczni w Szczecinie. Wynagrodzenie 27zł netto na rękę. Minimum 200 godzin w miesiącu. Zapraszam do współpracy. Jego ogłoszenie na o l iks wisi non stop , Nie ma stałych pracowników bo nie ma stałej pracy , na doskok to niech zatrudni rodzine d(usunięte przez administratora)

Tedeer

Współpracuje od 11 miesięcy z (usunięte przez administratora), firma jak każda inna robota normalna stawki jak wszędzie ma rynku szału nie ma kwestia dogadania, kasa najważniejsze na czas. Zaliczyłem 2 wyjazdy Luksemburg i Hamburg. Szef młody i trochę narwany. Ogólnie spoko polecam

Ghl

Jack ja czytam te Twoje wypowiedzi to śmiech mnie dopada, podpisz się kim jesteś i gdzie robiłeś do BudCon ponieważ Tomaszów pracuje ze mną dwóch i robimy razem dla Mostostalu, pracuje w tej firmie od 2,5 roku teraz na Śląsku a wcześniej w Escaro we Francji i nie mam uwag. Widocznie jesteś kolejnym desperatem który został wywalony za chlanie bądź nie miałeś o niczym zielonego pojęcia wiec jedyne co Ci pozostało to pisać tutaj negatywne komenty :) biedny jesteś :)))

Dave

P. Śmieszny (usunięte przez administratora)do zwykły oszust. Jedyne co sie zgadza to kasa za marne godziny , których zawsze brakuje ,pracowałem chwilę u tego "pod człowieka" zostawił alkoholików po znajomości w firmie Mirand ,której świadczy usługi jako pod wykonawca :) Faktem jest również że nie ma żadnego ubezpieczenia , totalne 'placebo'. NIE POLECAM, a na o l x dallej szuka monterów tak więc UWAGA!!!! Pozdrawiam Arkadiusza , oczywiście środkowym ..;) Dave.

jack
Nazwa działu: Produkcja

Pan Tomek który zamieścił swój wpis nigdy nie pracował i nie pracuje.Ten wpis to fikcja.Poprzedni wpis jest prawdziwy. ponieważ opisywane w nim rzeczy są prawdziwe.Mało tego ,do Zarządu Stoczni zostało wysłane pismo z prośbą o udostępnienie nagrań z monitoringu.Nagrania pokazują miejsce gdzie pracuje" firma"pana W-BUD CONSTRUCTION.Nagrania będą pomocne w udowodnieniu nielegalnego zatrudniania ludzi.

Tak1Nie1
gjghjyiko
Nazwa działu: Produkcja

(usunięte przez administratora)Człowiek znikąd pojawił się na Stoczni Szczecińskiej i udaje biznesmena.Wszystkim odradzam pracę u tego kogoś(bo człowiek to nie jest)Daje umowy pod naciskiem,które okazują się papierem bez żadnej mocy prawnej.Brak ubezpieczenia,brak zgłoszenia do US,ogólnie jedna wielka lipa.Ostatnio pracownik miał wypadek.Człowiek złamał nogę a "szef"uciekł z miejsca wypadku.Koledzy przetransportowali go na bramę Stoczni skąd zabrała go karetka.(usunięte przez administratora)

Tak1Nie

Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne wpisy od zatrudnionych bo nie ma tu jeszcze żadnych informacji odnośnie firmy Bud Construction Arkadiusz Woźniak w miejscowości Wielkopole, a każda opinia jest pomocna.

Zostaw merytoryczną opinię o Bud Construction Arkadiusz Woźniak - Wielkopole

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad