Opinie o Bud Construction Arkadiusz Woźniak w Wielkopole

Bud Construction Arkadiusz Woźniak
counter
4 5 16 5 1
Marek Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Pracowałem dla Bud CONSTRUCTION, obecnie wszystko zawieszone jak wszędzie no cóż, na kasę poczekałem 2 tygodnie dłużej niż zawsze bo niestety wirus dopadł wszyskich ale wszystko uregulowane. Firma jak każda inna ok.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Eryk Nowy wpis

Firma jest zawieszona od: 2020-03-01 niestety a szkoda bo praca każdemu jest potrzebna.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Dłużnik? Nowy wpis

Telefon w sprawie płatności: 518 579 719

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Paulina Nowy wpis

Dawno nikt nie powiedział nic o pracy w Bud Construction. Mam jedno pytanie. Czy zatrudniają osoby na staż?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 115 175
 2. olx.pl 2 736 098
 3. pracuj.pl 2 718 511
 4. linkedin.com 2 689 259
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 278 dni.
 Pytanie

Czy Bud Construction Arkadiusz Woźniak zapewnia kartę multisportu?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Arkadiusz

Tak, firma "But Constdupcyn Arkadiusz Woźniak to ściema na układach, pracowało tam mnóstwo ludzi z którymi zrobił to samo,a mianowicie; obiecywał umowy o pracę, zwlekal do miesiąca lub dłużej, obiecywane 200 godzin lub więcej dla chętnych którzy chcą się podnieść finansowo, to też kłamstwo,kradzież godzin notorycznie i odwracanie sytuacji...brak szacunku do człowieka, tworzenie patologii w stoczni Szczecin, buntował i skłucal ludzi, chciał by na siebie donosili, kłamca notoryczny. Podsumowując dobry pracownik w tej firmie to taki który o nic nie pyta,pracuje bez umowy lub na zleceniowce która jest o wytarcie tyłka,nie pyta o godziny pracy,(pamiętam że w s.Szczecin jeden pracownik przychodził co dzień do pracy i wyszło mu 119 godz. )...,stawki obniża kiedy chce, firma porażka!Nie rozumiem kto takim ludziom pozwala prowadzić działalność gospodarczą...Kończę na tym ,ale można powiedzieć więcej,dużo więcej...Nie pozdrawiam Arkadiusz Woźniak!

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Tomek
Nazwa działu: Produkcja

W firmie pracuje od września 2018, kasa na czas, umowa zlecenie na którą sam się zgodziłem, dobra stawka, można pracować w weekendy. Nie mam uwag

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś1
Dave
@Tomek

Umowa zlecenie na którą sam się zgodziłeś? On innych nie ma , poza tym proponuję sprawdzić czy jesteś wgl ubezpieczony :)

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Brass

Dave to Ty chyba jak i reszta piszących tutaj negatywne komentarze albo chlałeś w robocie albo przed, ewentualnie trzecia opcja udawałaś, że robiłeś a tak naprawdę zwykły prorok z Ciebie :))) firma daje przyzwoite stawki i kasę na czas, ale Dave jak i reszta degeneratów zamiast wziąć się za robotę to siedzi i pisze komentarze popijając tanie piwo ????????????

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Dave

(usunięte przez administratora) Witam! Zatrudnię spawaczy w metodzie 136 (proszek), do pracy przy budowie nowych sekcji statków na terenie stoczni w Szczecinie. Wynagrodzenie 27zł netto na rękę. Minimum 200 godzin w miesiącu. Zapraszam do współpracy. Jego ogłoszenie na o l iks wisi non stop , Nie ma stałych pracowników bo nie ma stałej pracy , na doskok to niech zatrudni rodzine d(usunięte przez administratora)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Tedeer

Współpracuje od 11 miesięcy z (usunięte przez administratora), firma jak każda inna robota normalna stawki jak wszędzie ma rynku szału nie ma kwestia dogadania, kasa najważniejsze na czas. Zaliczyłem 2 wyjazdy Luksemburg i Hamburg. Szef młody i trochę narwany. Ogólnie spoko polecam

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Ghl

Jack ja czytam te Twoje wypowiedzi to śmiech mnie dopada, podpisz się kim jesteś i gdzie robiłeś do BudCon ponieważ Tomaszów pracuje ze mną dwóch i robimy razem dla Mostostalu, pracuje w tej firmie od 2,5 roku teraz na Śląsku a wcześniej w Escaro we Francji i nie mam uwag. Widocznie jesteś kolejnym desperatem który został wywalony za chlanie bądź nie miałeś o niczym zielonego pojęcia wiec jedyne co Ci pozostało to pisać tutaj negatywne komenty :) biedny jesteś :)))

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Dave

P. Śmieszny (usunięte przez administratora)do zwykły oszust. Jedyne co sie zgadza to kasa za marne godziny , których zawsze brakuje ,pracowałem chwilę u tego "pod człowieka" zostawił alkoholików po znajomości w firmie Mirand ,której świadczy usługi jako pod wykonawca :) Faktem jest również że nie ma żadnego ubezpieczenia , totalne 'placebo'. NIE POLECAM, a na o l x dallej szuka monterów tak więc UWAGA!!!! Pozdrawiam Arkadiusza , oczywiście środkowym ..;) Dave.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
jack
Nazwa działu: Produkcja

Pan Tomek który zamieścił swój wpis nigdy nie pracował i nie pracuje.Ten wpis to fikcja.Poprzedni wpis jest prawdziwy. ponieważ opisywane w nim rzeczy są prawdziwe.Mało tego ,do Zarządu Stoczni zostało wysłane pismo z prośbą o udostępnienie nagrań z monitoringu.Nagrania pokazują miejsce gdzie pracuje" firma"pana W-BUD CONSTRUCTION.Nagrania będą pomocne w udowodnieniu nielegalnego zatrudniania ludzi.

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
gjghjyiko
Nazwa działu: Produkcja

(usunięte przez administratora)Człowiek znikąd pojawił się na Stoczni Szczecińskiej i udaje biznesmena.Wszystkim odradzam pracę u tego kogoś(bo człowiek to nie jest)Daje umowy pod naciskiem,które okazują się papierem bez żadnej mocy prawnej.Brak ubezpieczenia,brak zgłoszenia do US,ogólnie jedna wielka lipa.Ostatnio pracownik miał wypadek.Człowiek złamał nogę a "szef"uciekł z miejsca wypadku.Koledzy przetransportowali go na bramę Stoczni skąd zabrała go karetka.(usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Administrator

Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne wpisy od zatrudnionych bo nie ma tu jeszcze żadnych informacji odnośnie firmy Bud Construction Arkadiusz Woźniak w miejscowości Wielkopole, a każda opinia jest pomocna.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Zostaw merytoryczną opinię o Bud Construction Arkadiusz Woźniak - Wielkopole

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 115 175
 2. olx.pl 2 736 098
 3. pracuj.pl 2 718 511
 4. linkedin.com 2 689 259
Bud Construction Arkadiusz Woźniak
4/5 Na podstawie 5 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • 5
  62-540 Wielkopole
 • NIP: 6652835685 REGON: 360714427
Bud Construction Arkadiusz Woźniak