Nana

Cyców

Opinie o Nana

firma jak kazda inna są momenty dobre i złe, ale jakby zmieniono kierowniczkę to ludzie chętniej szli do pracy, firma to kierownictwo i pracownicy,wszyscy ludzie. Gdyby pani kierownik wzięła grabki i pracowala przynich 10 godzin bez picia w okresie letnim,toby wiedziała kto jest podstawą dobrego wykonania pracy. To są chyba przepisy bhp

Bezrobotny

Było się ciesz, że w ogóle miałaś pracę bo nawet nie znasz alfabetu - ta firma musi być baaardzo wyrozumiała skoro ciebie zatrudniła. Bo ja znam trzy języki i nie mogę do tej pory znaleść pracy.

sandi

[usunięte przez moderatora] Stanowczo odradzam tą prace [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Nana - Cyców

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nana