Opinie o Beloni Logistyka Barbara Grzelak w Lipno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Beloni Logistyka Barbara Grzelak. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Beloni Logistyka Barbara Grzelak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beloni Logistyka Barbara Grzelak w Lipno

Michał Nowy wpis

faktycznie pod udostępnionymi numerami można szukać pomocy bo się sprawami zajmują aleeeee doliczają sobie wynagrodzenie na samym początku i jak się nie uda to lipa. ja dam namiar w takim razie też bo jestem świeżo po wygranej bitwie z tą nieuczciwą firmą. Tutaj wynagrodzenie biorą po wygranej sprawie 534--996--O35. Ja jestem znowu szczęśliwy za sam fakt, że utarłem im nosa.

Justyna Nowy wpis
@Michał

Nie no ja serio Ci pomogli to gratuluję ale w czym konkretnie miałeś ten cały problem? Do tego dobrze by było napisać dla pewności nazwę firmy jak już musisz kogoś tak reklamować...

Michał Nowy wpis
@Justyna

Jak Pani niepotrzebna pomoc to co Pani tu robi? Podważa moją opinie? No to chyba jest coś nie tak. Sobie nazwę niech Pani po numerze odnajdzie albo zadzwoni i zapyta. Daje namiar do konkretnej osoby co mi się sprawą zajmowała - pewnie jakbym wstawił nazwę to by było, że robię reklamę konkretnej firmie. Ja chce ludziom pomóc, a Pani mi tutaj jakieś niewiadomo co.

Gabriella Nowy wpis
@Michał

ja zadzwoniłam i mi pomogą. dziękuję

Justyna

widzę sprytną "cenzura" na numer. Za co to niby?

Ile wzięli za taką pomoc?

Aleksandra

Zostawiam kontakt do kancelarii, która poprowadziła moją sprawę 881 501 751. Pomogli mi z nimi jedna faktura została zapłacona jeszcze czekamy na resztę, ale w końcu ktoś prowadzi nam sprawy skutecznie

Hanna
@Aleksandra

A w jakim czasie udało się odzyskać pieniądze?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Beloni Logistyka Barbara Grzelak. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Zatrudnię do Pracy?

Justyna

A dacie znać najpierw za co konkretnie nie chcieli zapłacić? Na czym wasza współpraca polegała?

Agnieszka

to była jedna taka sytuacja czy powtarzala sie i dlatego nie będziesz współpracować?

Gabriela

Nadal zgłaszają się ludzie w sprawie nieopłaconych należności? Są to tylko klienci czy też pracownicy?

Justyna

Czy ktoś jeszcze miał z nimi problemy i próbował się kontaktować już przez ten numer? Udało się coś wskórać czy o starta czasu?

Maja

Widzę, że firma ma problemy finansowe. Zamierzałam tam aplikować o pracę. Czy ktoś jest obecnie zatrudniony i może mi powiedzieć, co się dzieje? Czy pracownicy dostają wypłatę w terminie?

PRZEMYSŁAW

PROSZĘ O KONTAKT PRZEWOŹNIKÓW Z BRAKIEM ZAPŁATY ZA FAKTURĘ. 508/808/313

poszkodowany

Dalej Wam zalegają pieniądze? Masakra... mi pomogła profesjonalna firma. Podam numer może wam też pomogą 603 244 912.

na pewbno

co Ty człowieku gadasz!!! firma Grzelakowej lezy i kwiczy od dawna zaden komornik ani nic nie pomoże!!!! zenada. kojeny wyłudzacz pieniędzy ! PANIE SZMER PROSZE SIE OGARNĄĆ

Topek
@na pewbno

teraz sie przeniesli na level 24 swidnica wiec uwazajcie.

maroo

OSTRZEGAM nie płacą

Krystian

Tez polecam

JacekT

U nas bez problemu, zarówno współpraca ze spedycją jak i płatność bez zastrzeżeń. Szerokości

Rado
@JacekT

To proszę przekazać pani Basi żeby odebrała telefon ponieważ nie odbiera od kilku miesięcy

GDL22

Odradzam w 100%! Termin zapłaty minął ponad 3 tygodnie temu. Po opiniach widzę, że mogę tych pieniędzy nie zobaczyć... Nie odpsują na maile, nie odbierają telefonów. Dramat! OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!

Magda

Beloni-Loigistyka Barbara Grzelak to firma dziad, nie płacą za wykonane usługi transportowe, unikać współpracy i tak nie zapłacą, komornik tylko może ich dojechać. Jakim cudem takie firmy istnieją na giełdach transportowych, chyba po to aby kolejnych ludzi naciągać..........

Radosław

Nie wiem jak to się dzieje że ta spedycja jeszcze funkcjonuje nie rozumiem tego czytam opinie i o d dawna ta firma nie placi i ja jestem tego kolejnym przykladem 1000 zl i nie moge sie doprosic gdzie sa nasze madre wladze ze tak sie dzieje i nikt im nic nie zrobi

19slawek

Tak samo u mnie faktura nie zapłacona termin minął 26.11 2020. Brak kontaktu nie odbierają telefonu, nie odpisują na e-maile. Wystrzegajcie się tej firmy

Hugon

No ale chyba nie jest tak od dawna, może to chwilowy zastój finansowy? Generalnie firma ok, dobrze się pracowało.

Zostaw merytoryczną opinię o Beloni Logistyka Barbara Grzelak - Lipno

• Jak się pracuje w Beloni Logistyka Barbara Grzelak?

Zobacz opinie na temat firmy Beloni Logistyka Barbara Grzelak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Beloni Logistyka Barbara Grzelak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Beloni Logistyka Barbara Grzelak
  • Powstańców Wielkopolskich 5
    64-111 Lipno
  • NIP: 6971937652 REGON: 300348739

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042