Opinie o Nowak Trans Tomasz Nowak w Opatów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Nowak Trans Tomasz Nowak. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Nowak Trans Tomasz Nowak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowak Trans Tomasz Nowak w Opatów

tosia Nowy wpis

nie polecam firmy nowak transport poniewaz kierowcy (ukraińcy) nie potrafią gadac po polsku a takze dzisiaj w 264 na dołkach kaplica nie dosc ze mial jechac 15:05 pojechał 15:15 przez te 10min gadal do nas po ukraińsku( przypominam ze jestesmyw polsce i to oni mają obowiązek sie dostosować do nas a nie my do nich) ale wracając pytal sie nas jak na jakims ekranie co ma tam zrobic my odpowiadające ze nie wiemy nic nie zrozumial musiałyśmy na tłumaczu pisac a takze nas wyzywal po ukraińsku pozniej nawet nie wiedzial jak odpalić autobus,dzwonił do jakiegos ukrainca i dopiero gdy ten ukrainiec przez tel mu powiedzial mu co ma zrobic odpalić, po czym odpalił i zaczal jechac tak szybko ze omijał wszystkie przystanki az do brzezin śląskich, moja przyjaciolka wleciala na silnik i ma teraz czerowna reke dobrze ze jej sie nic nie stalo, kierowca tez nie potrafi drzwi otwierać gdy ktos chcial wyjsc musial klikać przycisk stop zeby wyjsc, Nie pozdrawiam.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Nowak Trans Tomasz Nowak?

Ada Nowy wpis

Jestem zawiedziona. Kurier przestał odbierać telefon i na dodatek zablokował numer. Oczywiście łóżka nie dostarczono.

RAFAŁ Nowy wpis

A ja po przeczytaniu tych kilku negatywnych opinii dobrze się uśmiałem :D po pierwsze z racji że już kilka razy firma Nowak Trans, dostarczała mi towar do Krakowa wiem, że za każdym razem informacje o szczegółach dostawy są bardzo czytelne - więc myślę że oczerniają tylko Ci którzy mają problem ze wzrokiem bądź nie potrafią czytać ze zrozumieniem. Więc może teraz krytyką oblejemy Państwa z dołu :D GODZINY SĄ MÓWIONE OKOŁO - więc wiadomo że przez dramatyczne sytuacje drogowe (niezależne od kierowcy) nie będzie mógł wyrobić się co do minuty. Po drugie jeżeli kierowca jedzie do klienta powiedzmy ponad 200 km wiadomo że trasa musi być ustalona logistycznie . Trzecia chyba najważniejsza informacja dotyczy wnoszenia - pierwotnie należy przy zakupie się dopytać czy taka opcja istnieje a nie obwiniać firmę która tylko dostarcza. KIEROWCA nie KOŃ ( nie obrażając koni :D ) że będzie sam targał narożniki , szafy czy inne ciężkie rzeczy bo klient ma taki kaprys - BO NIE DOCZYTAŁ REGULAMINU bądź się nie dowiedział.. Mało która firma transportowa ma taką usługę nawet - nasza modna IKEA - odeszła od tego bo wie że jest to ciężki chleb i szanują swoich ludzi. ( więc w tym przypadku SZACUN DLA SZEFA że dba o swoich ) A temat poruszenia tzw. MASECZKI to jakaś kpina żyjemy w wolnym kraju nikt nie ma prawa zmuszać wolnej osoby do tego żeby ją zakładała , a skąd Państwo wiedzą że kierowca np. nie był zaszczepiony ? jeżeli tak było to na logikę po co maseczka tym bardziej na świeżym powietrzu ? :D ale tego tematu nawet nie poruszam bo po tym od razu widać, że te Państwa obelgi skierowane do tej firmy są po prostu niepodstawne i polecam zabrać się za czytanie bądź naukę bo po błędach ortograficznych - widać też swoje :D W każdym razie podsumowanie - jestem osobą obcą która nie zna osobiście szefostwa , miałem okazję poznania tylko 2 kierowców ale po przeczytaniu takiej masakry ze strony tzw ''no life'ów'' chciałem podzielić się swoją opinią. Polecam serdecznie tą firmę transportową - kierowcy też spoko :D

Czy po rozmowie w Nowak Trans Tomasz Nowak rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Klijent

Co Wy macie jeden samochód? Przez Was jestem w plecy 400zl bo wziolem wolne bo miały być łóżka dostarczone a tu auto nawalilo. Jeżdżę tirami woze szamba zepsuje mi się auto mam nowe od razu jak nieda się naprawić do 3h. (usunięte przez administratora) zmiencie flotę bo na analogowym tacho jezdzicie pewnie i urlopowki wypisujecie kierowcy zal

Serdecznie polecam ta firmę wszystko przebiegło pozytywnie od samego początku :)

Masakra

Ludzie ,z daleka od tej firmy. Tam pracują dzieci ,nie mający żadnego pojęcia o swojej pracy. Dostarczają towar kiedy chcą i odmawiają jakiekolwiek współpracy. To nie firma transportowa tylko parodia. TRAGEDIA. Współczuję wszystkim osoba korzystającym z ich usług

Miałem nadzieję, że na tym forum dowiem się coś więcej o pracy i atmosferze w firmie. Jest powód, że nikt nie zostawia opinii?

Ble

(usunięte przez administratora) Bardzo prosimy odbierac telefon w dniu dostawy - od kierowcy w przypadku gdyby nie mogl trafic na miejsce docelowe. Informujemy ze godzina ktora zostala podana nie jest godzina stala i jest zalezna od warunkow panujacych na drodze (+/- do 2 godzin). Ze wzgledu na umowione godziny a takze wydajnosc naszych kierowcow. Towar nalezy wniesc we wlasnym zakresie. Mozna sie ewentualnie doagadac za dodatkowa oplata. Informujemy ze ze wzgledu na warunki atmosferyczne kierowca ma prawo odmowic wjazdu na nie utwardzony odpowiednio teren posesji. Takiego eska dostałam od firmy to są jakieś jaja zgłaszam to tam gdzie trzeba Nie życzę sobie takiego traktowania bo to ja za to płacę i żadnej łaski nie robią ????????????

Mart

Co prawda kontakt dosłowny nastąpi dopiero dzisiaj , ale już zasługują na minus. Sms z informacją ,że nie wniosą mi zamówionego produktu (chyba , że za dopłatą)otrzymałam wczoraj po 21:00. Za późno ,żeby mąż wziął w pracy wolny dzień. Znaleźć kogoś w środku tygodnia też nie jest łatwo. Więc co? Zostaje zapłacić za wniesienie , tak? Z czego , jak wypłata w sobotę? SMS z datą dostawy otrzymałam w niedzielę więc można było wspomnieć o wniesieniu i nie byłoby problemu z załatwianiem kogoś. Jest 3:00 nad ranem ,a ja siedzę i myślę co robić,aby na 8:00 kogoś znaleźć. Ode mnie wielki minus na wstępie. Jak będzie dalej napiszę.

@Mart

Dokładnie mam tak samo jak Pani. Wiele rzeczy zamawiałam z internetu czy to meble czy sprzęt AGD ale pierwszy raz spotykam się żeby płacić za wniesienie zamówionego towaru. To jest chyba jakiś jeden wielki żart. Wielki minus za takie coś ! Towar miał być w czasie jak mieliśmy urlop i nie byłoby problemu ale oczywiście nie dostarczono bo awaria auta a teraz jeden wielki problem.

Nowak
@Gość

W naszym regulaminie jest zaznaczone wyraźnie, że kierowca jest sam i nie ma obowiązku wnoszenia ( o czym dokładnie przypominamy raz jeszcze dzień przed dostawą w wiadomości tekstowej ) Proszę mieć też na uwadze że jesteśmy firmą transportową - nie kurierską a to jest bardzo duża różnica. Nasi kierowcy mają długie i dalekie trasy , są różne sytuacje na drodze - opóźnienia , wypadki , awarie na które nie mamy wpływu. Ale nie wyobrażamy sobie żeby kierowca sam wnosił narożnik , szafę bądź inne ciężkie meble komuś do domu , proszę się też postawić na miejscu kierowcy :)

Ta firma to jedna wielka porażka. Kierowca pomylił mi paczki, gdzie pytałam czy to ,aby na pewno paczka dla mnie. Za nim firma wyjaśniła sytuacje musiałam czekać dwa tygodnie. Oczywiście nie odbierali telefonu, zero kontaktu. Żenada nie polecam tej firmy

Nowak
@Kasia

Pragniemy zaznaczyć, że jesteśmy tylko i wyłącznie firmą transportową jakie paczki otrzymamy od producenta takie dostarczamy do klienta, nie mamy żadnego wpływu na to co jest w środku nawet jeżeli są one pomylone. Jeżeli chodzi o wyjaśnienie sprawy , sprawa natychmiast została zgłoszona do producenta i to on wyjaśniał całą sprawę , po czasie kiedy dostaliśmy prawidłowe paczki zostały one ponownie dostarczone. Przykro nam z powodu takiej opinii bo to jednak nie była Nasza wina a staramy się dostarczyć towar jak najlepiej, ale oczywiście rozumiemy Państwa zażenowanie całą sprawą. Życzymy jednak wszystkiego dobrego. Pozdrawiam.

Paula

Polecam , rzetelna i profesjonalna firma :)

Polecam , szybka dostawa na miejsce, dobry kontakt, przemiły i pomocny kierowca :)

Artur

Bardzo polecam , jestem mega zadowolony z usługi tej firmy :) o dostawie wiedziałem dzień wcześniej , kierowca przed dojazdem oczywiście poinformował mnie odpowiednio wcześniej tak jak prosiłem, że spokojnie mogłem urwać się z pracy i dojechać na miejsce odbioru od samego początku do końca wszystko przebiegło pozytywnie :]

Iwek

Na początek: pani dzwoniąca z tej firmy opryskliwa, stwierdziła że ze względu na mój pobyt w szpitalu nie zmieni terminu dostawy, a jak nadawca zmienił ten termin to w chwili obecnej nie mogę się dodzwonić ani do kuriera ani właściciela firmy. Totalna ŻENADA. Brak poszanowania klienta

Mia
@Iwek

To co Pani napisała mija się z prawdą, po pierwsze osoba dzwoniąca nie była jak to Pani nazwała ,,opryskliwa".Po drugie z tego co wiem to próbowaliśmy dostarczyć Pani meble kilka razy i za każdym razem mówiła Pani że ten termin nie odpowiada bo jest Pani w szpitalu.W rozmowie była Pani nie miła i nie dała nam dojść do słowa.Nie było tak że przez Pani pobyt w szpitalu nie chcieliśmy zmienić dostawy,za każdym razem kiedy klientowi nie odpowiada termin zmieniamy go na późniejszy gdyż nie jeździmy codziennie w te same rejony.Nie może się Pani dodzwonić do nas gdyż mebel ma już inna firma transportowa,naszą zasadą jest 3-krotna próba dostawy towaru,po tym czasie mebel wraca do producenta.Pozdrawiam.

Piotrek
@Iwek

Miałem ogromną przyjemność skorzystać z usług tej firmy i nie zgadzam się w żadnym z Państwa słów , nie rozumiem wgl Państwa podejścia .. Moim zdaniem jeżeli klient zamawia towar to musi się liczyć z jego odbiorem na tym chyba powinno mu zależeć... Są różne możliwości zmiana adresu , pomoc sąsiada ale cóż , najlepiej użalać się nad sobą i oczerniać kogoś w internecie :D jakby była to dostawa kurierem nikt nawet by nie poinformował Państwa o dostawie tylko napisaliby info że są pod domem / blokiem i trzeba odebrać towar .. towar pewnie jeździł by setki km i kolejną dostawą towar nie nadawał by sie zupełnie do niczego.. Więc jeżeli mają Państwo takie problemy to radzę kupować stacjonarnie i korzystać z własnego transportu a nie psuć renomę naprawdę fajnej firmie.. A firmie życzę więcej cierpliwości do takich klientów , jeszcze raz serdecznie pozdrawiam Firmę Nowak Trans :D

Piotrek

Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy , profesjonalne podejście do klienta , informacja o dostawie 1,5 dnia szybciej , kierowca przed dojazdem również mnie poinformował że dojeżdża , dobrze zabezpieczony towar i świetny kontakt z firmą ! Serdecznie polecam i mam nadzieje że jeszcze kiedyś będę mieć okazję współpracy z tą firmą ! Wszystko na 5 :)

Zostaw merytoryczną opinię o Nowak Trans Tomasz Nowak - Opatów

Nowak Trans Tomasz Nowak
  • Adama Mickiewicza 1
    63-645 Opatów
  • NIP: 6192029740 REGON: 365594494

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042