Opinie o Dragonspaw Iwona Janicka w Czarnków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Dragonspaw Iwona Janicka. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dragonspaw Iwona Janicka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dragonspaw Iwona Janicka w Czarnków

Maciek

Witam, również zostałem oszukany! Oszust ukrywa się, unika kontaktu. Na chwilę mamy wygraną sprawę i komornik próbuje doręczyć pismo złodziejowi.

jurek
@Maciek

dzien dobry firma dragonspaw pobiera zaliczki i nie robi nic i ukrywa sie niechce zwracac piniedzy

@Maciek

Maciek czy mogę prosic o kontakt ?

Proszę 663459108

Helena
@Maciek

Zaraz, ale co się stało? Proszę o pilne info

@Helena

(usunięte przez administratora) pobrał zadatek i nie wykonał swojej pracy. Nie chciał oddać pieniędzy ciągle kłamiąc że zrobi po kosztach więc sprawa po roku czasu trafiła do sądu. Obecnie jest nakaz zapłaty ale ten pajac się ukrywa. Jego partnerka udaje przed komornikiem że już dawno u niej nie mieszka i że nie ma z nim kontaktu a tak naprawdę działają razem bo teraz firma jest na nią i pieniądze na jej konto idą. Samochody ma cały czas zaparkowane niedaleko jej mieszkania na parkingu.

Halina Nowy wpis
@Maciek

Skoro Państwo o tym na 100% wiecie to raczej sąd czy też komornik powinien ostatecznie to rozstrzygnąć?

Maciek Nowy wpis
@Halina

No to też pani napisałem, że komornik próbuje dostarczyć nakaz z sądu bo ten (usunięte przez administratora) się ukrywa. Osobiście zgłaszałem do komornika że ten (usunięte przez administratora) cały czas tam siedzi. Poza tym udaje mi się znaleźć coraz więcej osób (usunięte przez administratora) i okradzionych przez tego pseudo fachowca. Ja temu pajacowi nie odpuszczę ani złotówki! I będę będę pomagał każdemu kto został pokrzywdzony przez niego.

jurek Nowy wpis
@Maciek

Czy w Dragonspaw Iwona Janicka możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Jolanta

długo już czekasz na wykonanie zlecenia? nie starasz się jakoś odzyskać tej kasy?

@Jolanta

no staram się działać w tym temacie

@mira

I jak do dziś się sprawy z tym mają?

@Halina

sprawa zgłoszona na policję, będzie sprawa w sądzie

Dawid
@mira

Czy policja podjęła już jakieś kroki w tej sprawie?

sprawa zgloszona do sądu

@mira

Dziękuję za bieżącą informację. Czy w sądzie rozpoczęły się jakieś ruchy? Może Pan się jednak skontaktował?

mira

witam rownież wplaciłam zaliczkę, usluga niewykonana. Pan nie odbiera telefonu. Poproszę o kontakt osób, które zostały również oszukane

Danuta
@mira

To mega słabo jak kolejna osoba to zgłasza. A o jakiej kwocie mówisz?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Dragonspaw Iwona Janicka odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
siara

Przestrzegam wszystkich przed firmą Dragonspaw Sabastian Pakoś Trzcianka wlkp. (usunięte przez administratora) wziął zaliczkę i nie wykonał ogrodzenia.

@siara

A kiedy ją pobrał i kiedy docelowo miał je wykonać? Rozumiem, że kontakt urwany? Ciekawa jestem czy dosłownie każdemu tak robi, bo jeśli tak to dziwię się, że wciąż znajduje klientów

siara
@Halina

Zaliczkę wziął w styczniu a ogrodzenie miało być gotowe do 05.03.2022.

@siara

Dużo tej zaliczki wyszło? To czekacie z tym płotem czy już inna firma się tym zajęła?

Julia

Zauważyłam dość spore problemy po wpłaceniu zaliczek- czy pracownicy mają również problemy z wypłatami w terminie?

Martyna

Ile macie w firmie zmian?

Nie ma jeszcze na wątku wieści od Was jeśli chodzi o firmie Dragonspaw Iwona Janicka w miejscowości Czarnków, może macie jakieś wieści z pierwszej ręki?

Magdalena

Dzień dobry mam problem z firma DRAGONSAW czy problem Pani został rozwiązany ?? Czy mogę prosić o kontakt ?? 8rybka8@wp.pl z góry bardzo dziękuje

Tomasz

Przestrzegamy wszystkich, firma Dragonspaw z Czarnkowa nie płaci kontrahentom.

@Tomasz

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Dragonspaw Iwona Janicka?

ANONIM

UWAGA. NIE DAWAJCIE ZALICZEK. PO PODPISANIU UMOWY NIE ODBIERAJA TELEFONÓW, EWENTUALNIE WYSLA SMS. NIE WYWIAZUJA SIE Z UMOWY NIE CHCA ODDAC ZALICZKI

Dona
@ANONIM

Anonim, jesteśmy w takiej samej sytuacji z firma Dragonspaw. Czy możemy się jakoś skontaktować?

@Dona

Witam, proszę o wiadomość na adres 19_emi@vp.pl

Pl

Witam, mamy ten sam problem, Chciałbym się również z państwem skontaktować

@Dona

Judyta

Czy nadal jest problem z zaliczkami? Sprawa się rozwiązała ?

Zostaw merytoryczną opinię o Dragonspaw Iwona Janicka - Czarnków

Dragonspaw Iwona Janicka