Optimet Sp zo.o.

Brzeźno

Opinie o Optimet Sp zo.o.

Marta

Na http://www.optimet.info/PLpraca.html znajdziecie oferty pracy na stanowiska samodzielnego konstruktora i kierownika produkcji. W ogłoszeniach tych nie ma informacji o tym co pracodawca oferuje swoim pracownikom w ramach zatrudnienia. Moglibyście napisać, jakie warunki proponuje ta firma swoim pracownikom? Czy w ramach dbania o ich rozwój, organizuje szkolenia podnoszące kwalifikacje?

łowy

wydaje mi się, że dają, bo nie widziałem ani jednej opinii, w której ktoś by podważył taką informację @tomek

CHUCK NORRIS

OGÓLNIE NIE JEST ŻLE ALE SZEFIE,,,( usunięte przez administratora )

nie przesadzajcie,nie jest źle,zobaczcie co się dzieje w innych firmach w czarnkowie.

samodzielny konstryktor Damian

Hej, pozdrawiam wszystkich pracownikow Optimetu Brzezno. Pracowalem kilka lat w tej firmie i mile wspominam ten czas ;). Teraz mieszkam na stale w Finlandii i tutaj pracuje. Dodam ze po roku dostalem stala umowe o prace na czas nieokreslony. Mam tutaj finskie pozwolenie stalego pobytu oraz ubezpieczenie zdrowotne, emerytalne oraz od utraty zatrudnienia......i wiece co? Jest tu jeden wielki luuuuuz i lajtowo. Wszyscy uprzejmi, zyczliwi i nikt nie odwazy sie powiedziec cos zlego o drugim wspolpracowniku.... Wiele sie nauczylem od ( usunięte przez administratora ) moglem poradzic sobie w dalekim Swiecie dzieki tej praktyce. Parhain terveisin najlepsze pozdrowienia

ela

a powiedzcie proszę jak z praca dla kobiet? ( usunięte przez administratora )

jawa

JEŻELI CHCESZ NABAWIĆ SIĘ CIĘŻKIEJ NERWICY DO DOBRY ADRES.

jawa

Zgadzam się z powyższymi opiniami na temat( usunięte przez administratora ) Praca była stresująca juz od pierwszych godzin.

Zostaw opinię o Optimet Sp zo.o. - Brzeźno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Optimet Sp zo.o.