Opinie o Kancelaria Adwokacka Jakub Czyżewski w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Kancelaria Adwokacka Jakub Czyżewski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kancelaria Adwokacka Jakub Czyżewski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Jakub Czyżewski w Rzeszów

Adrian Nowy wpis

W krs wykazano, że firma jest aktywnym płatnikiem vat. Wnoszę z tego, że funkcjonuje. Jak więc oceniacie firmę pod kątem możliwości odbycia tu aplikacji adwokackiej? Jak się z Panem mecenasem pracuje i ile można się od niego nauczyć?

Szymon Nowy wpis

Ktoś wspomniał że pracuje tu przynajmniej dwóch prawników. A jest szansa na staż i aplikacje po studiach? Nie potrzeba kogoś do pomocy? Byłbym chętny

Anna Nowy wpis
@Szymon

Kiedyś był aplikant ale teraz to nie wiem.

Taka Ja

Myślałam, że mi pomoże ten pan adwokat. Ale on że swoją koleżanka biorą masowo sprawy i nie skupiają się konkretnie, żeby pomóc jednostce. Nie polecam

Gal anonim Nowy wpis
@Taka Ja

Oni się skupiają na sprawach swoich przyjaciół i jak ktoś ma duże zaplecze finansowe, nie za darmo. (usunięte przez administratora)

Barbara

Mam negatywną opinię o tym adwokacinie. Alimenty dla dziecka ustala m. in. pytając czy ono dużo je. Uważa, że korepetycje dziecku są niepotrzebna pomimo, że istnieje taka potrzeba, przecież rodzic nie jest w stanie pomóc we wszystkich przedmiotach siedemnastoletniemu dziecku na poziomie szkoły średniej(usunięte przez administratora) Upokarza drugą stronę, nie patrząc że jest to kobieta. Żenada w każdym calu. Całkowity brak kultury , Bleeeee....

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Kancelaria Adwokacka Jakub Czyżewski.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Jakub Czyżewski - Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Jakub Czyżewski
  • Zygmuntowska 9
    35-025 Rzeszów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042