Opinie o Lewtak Daniel D.Lewtak w Stara Wieś

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Lewtak Daniel D.Lewtak. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lewtak Daniel D.Lewtak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lewtak Daniel D.Lewtak w Stara Wieś

xxx Nowy wpis

Dzień dobry. czy Cieśla będzie jeszcze potrzebny? znalazłem ofertę z zeszłego roku. pisali o pracy mobilnej do 150 km co by mi odpowiadało. Ciekaw też byłbym zarobków, jeśli kiedyś były do 4 500 zł to ile teraz mogą wynieść?

Krystyna

Domek wykonany zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni! Panie Danielu, proszę się nie przejmować i robić swoje, malkontenci byli i będą, w internecie można napisać wszystko, nieuczciwa konkurencja nigdy nie śpi. Pozdrawiamy serdecznie!

Marcin i Edyta
@Krystyna

Konkurencja ??? Raczej (usunięte przez administratora) klient Pani Krystyno. Dla niedowiarkow zawsze służymy z żoną poradą co zrobić, aby nie zostać z problemem po pracy Lewtaka! Dziwne jest, że osobiście Lewtak Daniel nie skomentuje swojego dzieła na naszej budowie. Myślę, że w sądzie przyjdzie na to czas.

Krystyna
@Marcin i Edyta

U nas wszystko zostało zrobione idealnie i nie mamy się do czego przyczepić, więc dlaczego miałabym pisać, że jest inaczej? Współczuję Panu, ale myślę, że dorośli ludzie takich spraw nie załatwiają w internecie. A tym bardziej nie pod cudzymi komentarzami. Musi być Pan bardzo sfrustrowany, skoro w środku nocy sprawdza Pan komentarze na profilu czyjejś firmy. Życzę Panu i małżonce wszystkiego dobrego i samych sukcesów! Pozdrawiam!

Marcin i Edyta Nowy wpis
@Krystyna

Nie chowamy głowy w piasek tak jak to miało miejsce w naszym przypadku przez Daniela. Ma Pani rację. Dorośli ludzie próbują się dogadać, a w tym przypadku Wykonawca z nas Inwestorów, Rzeczoznawcy, Kierownika Budowy. Adwokata robił sobie żarty. Flustracja ? Jak bym to nazwał dobitnej, lecz na forum nie wypada. W nocy ? Tak. Wspólnie z żoną także pracujemy w nowy. Co w tym dziwnego ? Ciekawe jak by Pani opisała swoje zadowolenie jak "ktoś" pozbawił by Pani 100 tyś PLN. Pewnie radość była by ogromna.

Krystyna Nowy wpis
@Marcin i Edyta

Panie Marcinie, dobrze rozumiem, że Państwa nocna praca polega na dodawaniu komentarzy w internecie? Ja jestem już starszą panią, z wieloma wykonawcami miałam w życiu do czynienia, ale pochodzę raczej z pokolenia, dla którego wirtualna agresja nie jest sposobem na rozwiązywanie sporów. Po komentarzach wnioskuję, że Pan jest młodą, porywczą osobą, która wierzy jeszcze w to, że wylewanie swojego żalu w internecie ma sens. A prawda jest taka, że napisać można wszystko, a takie komentarze wyłącznie źle świadczą o szkalującym, bo przecież nikt z nas nie wie ile jest w nich prawdy. Proszę mi uwierzyć, że bycie internetowym frustratem jeszcze nikomu nie wyszło na dobre, a karma wcześniej czy później do Pana wróci czy to ze strony współpracowników, klientów czy też całkiem obcych ludzi. Raz jeszcze pozdrawiam i życzę dużo spokoju i życzliwości w tym nowym roku!

Marcin i Edyta Nowy wpis
@Krystyna

Pozdrawiamy Serdecznie „starszą Panią”. Nie wiem czy owa „starsza Pani” wie do czego służy internet, ale jeśli nie to chcielibyśmy poinformować, że służy on także do wymiany doświadczeń, a także wymianą doświadczeń między innymi w budownictwie i ostrzeganiem przed pseudo-fachowcami z wieloletnią tradycją i oszustwami. Sugestie o flustracji proszę zachować dla członków rodziny. Zgodzimy się ze stwierdzeniem, że karma wróci, jeśli osoba po drugiej stronie rozumie co Mamy na myśli ????

Klient

Dostałem namiary na tą firmę ale widzę z opinii że nie warto podejmować współpracy. Chyba wybiorę inną firmę bo szkoda mi nerwów.

Nie wiem co można powiedzieć na temat usług tej firmy... Proszę dobrze sprawdzać ich prace przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy, a już napewno bez wpłacania zaliczek przed rozpoczęciem prac budowlanych !!! Rozmowy z ich klientami są kluczową decyzją. Warto zasięgnąć języka w hurtowniach dekarskich w LPU na ich temat... Bardzo cenne opinie. Niestety niezbyt pochlebne.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Lewtak Daniel D.Lewtak na stanowisko Pracownik budowlany - Cieśla? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Gryfbud Sp. z o.o.

Były klient

Popieram opinie

Bożena

Ale dlaczego się wycofaliście z tej budowy? Prywatna sprawa? Firma ogólnie dobrze sobie z nią radziła? I mieliście podpisaną umowę, że w razie takiej sytuacji będą musieli oddać Wam pieniądze?

Szymon

Proszę się zastanowić czy to co Pani napisała jest faktycznie zgodne z prawdą i czy jest Pani w stanie to udowodnić, bo za wstawianie fałszywych, szkalujących firmę opinii grozi odpowiedzialność karna.

Odpowiem sama sobie, ponieważ GoWork nie spieszy się z usunięciem opinii. Co do komentarza p. Szymona, tak na tamten moment byłam pewna, ponieważ przez bardzo długi czas, bo około tygodnia nie miałam kontaktu z Panem Lewtakiem. Natomiast w tym momencie piszę SPROSTOWANIE. Pan Daniel skontaktował się ze mną, wyjaśnił swoją niedyspozycję i wytłumaczył również z czego wyniknęło opóźnienie. Sprawa jest wyjaśniona. Z mojej strony mogę przeprosić za zamieszczenie takiej opinii, ale sprawa wyglądała dość jednoznacznie, ponieważ nie znałam czynnika ludzkiego w tej sprawie.

@Szymon

W naszym przypadku jakoś Lewtak nie spieszy się z rozpatrzeniem reklamacji, a i wezwań od naszego Prawnika nie odbiera. Tak wygląda „jakość i sumienność” firmy.

Marcin K

Zgodnie z tym co przeżyłem wraz z pracującymi tam osobami mogę śmiało powiedzieć, że nie znają się na drukarstwie Partactwo to za mało powiedziane. Sprawę wraz z żoną kierujemy do sądu. Omijać z daleka !!!!!! Jakość wykonania dla tej firmy to pojęcie obce. Po reklamacji kontakt się urywa.

Łucja
@Marcin K

to firma budowlana więc o jakim drukarstwie mówisz? nie pomyliłeś czasem firm ?

@Łucja

Tak. To było przejęzyczenie. Nie chodzi o drukarstwo tylko o dekarstwo. Niestety firma prowadzona przez Daniela Lewtaka nie oferuje usług zgodnych ze sztuką budowlaną. Razem z żoną zostaliśmy z problemem związanym ze źle wykonaym dachem. Sam właścicel nie widzi w tym problemu w przeciwieństwie do rzeczoznawcy budowlanego, kierownika budowy oraz nas jako inwestorów. Jednym słowem nie polecamy usług firmy Lewtak. Sprawa przekazana na drogę postępowania sądowego. PS. Nie dostarczono nam także wymaganych prawem kart gwarancyjnych !!!

Iza
@Marcin K.

I co oni na to po tym, jak sprawa trafiła do sądu? Nadal nie zaproponowali jakiejś ugody? Ciekawa jestem, czy były na starcie jakieś problemy z kontaktem czy raczej sprawiali wrażenie, że wszystko ok?

@Iza

Nie, Nie chcą ugody. Sprawę prowadzi nasza Pan mecenas.

Edyta

Omijać z daleka. My z mężem kierujemy sprawę do sądu. Jakość usług na poziomie partactwa !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Lewtak Daniel D.Lewtak - Stara Wieś

Lewtak Daniel D.Lewtak