Opinie o Ohandle Anna Łojko w Złotoryja

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ohandle Anna Łojko. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Ohandle Anna Łojko na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ohandle Anna Łojko w Złotoryja

kacha

Migotka dziękuję

bo jak tak mam ale paczki nie widać od ponad tygodnia

migotka
@anonymous

ja też tak miałam. Ja byłam na policji oraz dzwoniłam do Złotoryji. Po przesłąniu skanu z policji pani mi oddała kasę.

kate
@migotka

to dziwne bo ja dzwoniłam i powiedzieli mi ze juz tej sprawy nie prowadzą i nie przyjmują zgłoszeń

@migotka

a jak udało Ci się skontaktować z Panią?

Migotka
@anonymous

Przez olx. Wysłałam jej skan że byłam na policji. Tzn zdjęcie zeznania. Odrazu napisała że odda kasę

@Migotka

Ja wczoraj byłam na policji . Skończyła sie zabawa

@migotka

Migotka naprawdę oddala Ci pieniądze?! Ja wczoraj byłam na policji .

Ania Zs
@Migotka

Czy mogłabym skontaktować się z @migotka na priv? Mój mail:anna-kalecka@wp.pl

Anna Zs

Mnie również Pani oszukała. Jak odzyskać pieniądze?

dorota

no to i ja dałam sie nabrać!!! To lepiej gdzie zgłosic to na policji u siebie czy tam do Złotoryji A moze ktoś podac numer do tego policjanta

@dorota

Ja specjalnie jechałam do Złotoryi 40 km od domu a policjant mnie zbył ( bo nie miałam wydrukowanych dokumentów)...więc zgłosiłam u siebie.

Aplikowałeś do Ohandle Anna Łojko na stanowisko Kierowca Międzynarodowy C+E? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?

a czy Wy też w statusie zamówienia miałyście że wysłane?

Ewelina

Witam serdecznie. Jestem jedną z osób, którą także oszukała Pani Anna Ł. W dniu wczorajszym złożyłam doniesienie na policji. Jest to niewątpliwie najlepszy sposób na takich oszustów. Wszystkie oficjalne zgłoszenia będą połączone w jedno, dlatego proszę nie zwlekać i udać się do najbliższego komisariatu.

aga

ciekawe od jakiego czasu tak oszukuje

Basia

Proszę o nr do tego policjanta bo ja też zostałam bez kasy i bez obaga... Basia-ok@wp.pl

Natus
@Basia

Proszę o namiary również zostałam oszukana.

White

Również prosze numer do tego policjanta. Ja wyslalam listem zawiadomienie o popel.przestępstwa.

Dziewczyny, w miejscowości w której pani Ania mieszka jest policjant, który zajmuje się tą panią, jest złożony pozew zbiorowy, wystarczy tam zadzwonić, podać swoje dane i numer konta. Na Facebooku jest mnóstwo osób, które pani Ania oszukała.

aga
@anonymous

a mozna prosic o nr do tego policjanta

Aga

mnie tez oszukala od zeszlego tygodnia towar nie dotarl a macie jakies namiary do tego policjanta poniewaz ja jestem z Torunia

Ja jutro zgłaszam sprawę na policję, ponieważ mnie też oszukała

@anonymous

A oddała Wam pieniądze? Ja dzisiaj byłam na policji.

Mnie też ta pani oszukała, jutro zgłoszę sprawę na policję

i co byłaś na policji?

@anonymous

Dokładnie, sprawa zgłoszona? Bo ja też się zastanawiam nad tym.

kacha

ja chyba też nie mam co liczyć na paczkę i nie odbierają telefonów

Weronika

pani Ania nie wysyła paczek. Sto wykrętów.

Zostaw merytoryczną opinię o Ohandle Anna Łojko - Złotoryja

Ohandle Anna Łojko