Opinie o Ohandle Anna Łojko w Złotoryja

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ohandle Anna Łojko. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Ohandle Anna Łojko na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ohandle Anna Łojko w Złotoryja

Ksantia

Jest to oszustwo, juz od 3 tygodni czekam na zwrot pieniedzy lub przesyłkę. Brak możliwości kontaktu. Sprawę już zgłaszam na policję

Niedługo na stronie ohandle.com.pl będzie można przeczytać historię jaka mnie spotkała przez tą panią. Oczywiście podam też maila na którego będzie można pisać w sprawie podobnych przypadków. Strona zostanie wypozycjonowana tak aby pokazywała się zaraz koło niej (pod lub nad) w wynikach wyszukiwania. Dzięki temu może uchroni to kolejnych użytkowników Intenretu przed takim przekrętem. Proszę zgłaszać sprawy oficjalnie na policję gdyż wtedy gdy nie zwróci pieniędzy (ustawowe 14 dni od poinformowania - tak mailowo jest zgodnie z prawem!) bądź nie wyśle pełnowartościowego towaru będzie można postawić jej zarzut oszustwa. Pisałem do osób, które podały maila w komentarzach i część nie zgłosiła tego a to błąd bo wtedy nie ma nawet co liczyć na zwrot. Swoją drogę to dobry pomysł na interes - nie trzeba oszukiwać tylko potrafić szyć te dodatki. Można na stronie obag'a zamawiać oryginalne body a dodatki szyć samemu - już podrzuciłem ten pomysł koleżance która jest krawcową (tylko muszę jej sklep internetowy postawić:/) - także jest pozytywne aspekt tej sprawy.

@Michał

Ona ma stronę ohandle.pl, nie ohandle.com.pl

@Priv

Wiem. Dlatego domena z kocówką com.pl będzie wyświetlała się koło jej sklepu a w opisie zrobię aby nic od niej nie zamawiać! Na tym polega pozycjonowanie. Postawiłem jej ultimatum ale olała więc właśnie "robię" stronę. W Komendzie też już byłem - kazali czekać 14 dni i składać zawiadomienie. Jak już mówiłem nie odpuszczę jej!!

@Michał

Zamówiłam 1.10. Oj chyba nie mam co liczyć na przesyłkę? Kasia@dempolvestoil.com

mania

witam zamówiłam 17.09.18 zestaw za 250 i do dziś nie otrzymałam co oo dalej

@mania

Zgłoszenie na policję. Inaczej nie odzyskasz nigdy. Do najbliższej jednostki z potwierdzeniem zapłaty i korespondencja mailowa.

@Kasia

Niestety raczej na pewno nic nie wyślę.

Kris
@Michał

Dokładnie to samo w moim przypadku miało miejsce ...po zapalcie pieniędzy zero kontaktu, odrzucanie bądź blokowanie połączeń ...żenada ..nie popuszczę również !!

@Michał

Ja takze mam iść na policję? kobieta nie odpisuje pieniądze wysłane a torebki nie ma . ile muszę odczekać żeby zgłosić na policję ?

@Angela55

Ja zgłosiłam na policję po niespełna tygodniu jak doczytałam kim ona jest. Odzyskałam pieniądze ale ile krwi natruła, to masakra . Pisać pisać i jeszcze raz pisać . W końcu odpisze ( wrednie ale odpisze ).

@Priv

Policja zadziałała i oddała czy Pani non stop pisała? Boje sie ze nie odzyskam ...

@Angela55

Po terminie wysyłki czyli 10 dniach możesz już śmiało iść. Weź ze sobą korespondencje z nią i potwierdzenie przelewu.

@Kris

To ja też tak samo.

@Angela55

Ja pisałam non stop. W międzyczasie zgłosiłam na policję i jej to napisałam . Oddała po 2-3 dniach od rozpoczęcia korespondencji. U mnie to była mniejsza kwota około 100 zł . Nigdy więcej z nią kontaktu ...

@Michał

Co z tą stroną???Działa.. Czy.. Nie działa...ja Sprawę swoją zgłosiłam na policję. Tak sobie pomyślałam, że skutecznie można na fb odnaleźć rodzinę taj PANI, i zrobić jej reklamę przed najbliższymi. To na początek. Bo Nawiązałam kontakt z innymi poszkodowanymi. Prowadzę zrzutkę na "REKLAMĘ" TEJ PANI w postaci bilbordu który stanie na jej ulicy. Niech sąsiedzi i rodzina wie kogo mają za sąsiadkę ????. Może starczy nawet na dwa ???? składka po jeden zł. Co o tym myślicie????

On

Żona dokonała zakupu . Pieniądze przelane minęły 2 tygodnie , zero kontaktu , tel nie odbiera, sprawa ładuje na policji ...oszustwo i złodziejstwo !!! Nie polecam !!!

@On

Proszę o maila dokładnego bo może mam błędnego . Pokrzywdzona również

Kogo Pani broni kobiety która oszukuje ludzi nie odpowiada na e-maile na smsy nie odbiera telefonów a bierze pieniądze za towar którego nie wysyła i to nie małe pieniądze bo 400 zł czy nawet 300 czy 250 to mało ??? Myśle ze tu nie ma sponsorów tej Pani tylko ludzie którzy ciężko zasuwają na takie pieniądze i skoro płaca to oczekują ze zamówiony towar do nich dotrze a nie będą musieli się o niego prosić biegać po policji i prokuraturze ????

Aplikowałeś do Ohandle Anna Łojko na stanowisko Kierowca Międzynarodowy C+E? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
ewelina

dziewczy ktore nie daly jej spokoju po jakim.czasie oddala pieniadze wam ? ja od wczoraj ciagle pisze dzwonie sciemnia mi tylko i mnie zbywa ze odda pieniadze i ze jest niby w ciazy ... a ja jestem.naprawde w ciazy i ten stres sie na mnie odbija.

@ewelina

Kochana nie denerwuj się bo szkoda nerwów i dzidzi. Pisz do niej i na policję idź. Mi oddała hmm w piątek powiedziała że odda w poniedziałek nie miał znowu pisała. Do niej i oddala. Zapraszam też jest artykuł już o niej http://www.zlotoryjska.pl/aktualnosc-1-1954-zlotoryjanka_sprzedajaca_torebki_w.html

Poszkodowana
@Migotka

Wow! Artykuł się pojawił, brawo dla nas! Ewelina , nie denerwuj się. Tak jak pisze Migotka, szkoda dzidziusia. Oddała mi ale na prawdę nie dałam jej spokoju. Ostatnie SMS pisała do mnie wyjątkowo okropne o zgrozo przy policjancie w trakcie zgłaszania sprawy. To było nawet śmieszne :) Oddała mi pieniądze po dwóch tygodniach ale szybko znalazłam tę grupę i szybko zareagowałam . Pisałam wszędzie gdzie się pojawiała. Musisz być przygotowana na strasznie wredne SMS . Nie przejmuj się tym w ogóle i nie daj się wciągać w pyskówki . Pisz tylko konkretny. Powodzenia ! Kasę odda! Policja już działa

As
@ewelina

Nie denerwuj sie. Trzeba zglosic sprawe na policje. Ja ostatnio jezdzilam na sprawy co kobieta oszukala mase ludzi na kwoty kilkunastu zl. A tu tyle poszkodowanych i to na jakie kwoty. Glowa do gory , zglos koniecznie na policje.

Ewelina
@As

zglosilam.na polocje juz za 7 dni mam przyjsc ponownie.... czyli teraz w pt. ale sam fakt co to za osoba klamliwa

@ewelina

Ja zamówiłam torebkę 20 czerwca, a towar dostałam 8.08.18, ale codziennie pisałam do niej na Messenger znalazlam ja na FB. Zgłosiłam sprawę na policję i pisałam jej, że policja a dowody, że to tylko kwestia czasu, że jest pozew zbiorowy itp.

JZet
@ewelina

Ja zgłosiłam na policję sprawę ale w między czasie torebkę dostałam ale nie kompletna bez łezek, nit i szlufek ( tzn. bez uchwytów) i sprawa umorzona

titka
@ewelina

u mnie było tak samo do dnia dzisiejszego nie mam pieniędzy zamówiłam torebkę o nic już mnie wszędzie zablokowała

Na jaki numer dzwon8sz. Do niej

@Poszkodowana

Mnie tez oszukała ☹️☹️☹️ Macie jakiś numer do niej?

@Poszkodowana

Ma Pani numer do niej? Czy wziela Pani ze strony ? Zbierałam na torebke kilka miesięcy bo nigdy nie było mnie stać i jak już uzbierałam to takie coś ????????????

ewelina

witam wszystkie panie oszukane prosze o kontakt mam inf co robi z ta sprawa. Ona nie bedzie bezkarna. Mnie dzis tez oszukala na kwote 400zl.

Ola4694
@ewelina

Ewelina odezwij się na email aleksandragoldsztain@gmail.com niestety też jestem ofiarą tek złodziejki

Skorpionek1983
@ewelina

Proszę o kontakt. 315 zł poszło się czesać.

Frutta
@ewelina

jak się z Panią skontaktować?

Paula
@Ola4694

Proszę o kontakt na maila Kowalewicz.paulina@gmail.com

@ewelina

Witam. Ja też zostałam oszukana na 360 zl. 28 sierpnia. Mój email tomek.kosidlo@interia.pl

Dorots

Witam prosze o kontakt mnie tez oczukano na 320 zl. dorotawoj27@gmail.com

Domi
@Dorots

mnie również oszukano na kwote 380 złotych mail dominika25801@wp.pl

@ewelina

To tak jak ja. 05.09. zapłaciłam za torebkę, do tej pory jej nie mam. Zero kontaktu. Jedynie na messengerze "torebkę wyślę jutro" i już tak się bujam prawie miesiąc

KamilA
@ewelina

Niestety tez należę do grupy oszukanych osób. Jaki ma Pani pomysł??

@Frutta

Pisać SMS do skutku . Oddała mi ( mała kwota) ale nie odpuściłam . Tylko uwaga, jest to bardzo wykańczające rozmowa , nie można się dać jej komentarzom. To chora psychicznie kobieta musi być

Natii

Ktoras z Was w koncu odzyskala pieniadze?albo zakupiony towar? W ogole nie ma z ta pania kontaktu... Ale jak sie zakupio towar to o 23 pisala smsa czy zrobilam przelew...a teraz cisza juz drugi tydzień...

priv
@Natii

odpisała mi właśnie na sms

@Natii

Ja odzyskałam kasę. Ale nie dałam jej odpocząć od siebie.

@Natii

Ja po wielu trudach wysłanych smasach i prośbach napisałam tej pani ze kieruje sprawę do prokuratury przygotowałam pismo i już miałam zanieść ale pani Ł. się ocknęła i wysłałam mi torebkę co prawda nie kompletną ale już odpuściłam za dużo nerwów mnie ten zakup kosztował .

Anek2004

Ja tez zostalam oszukana na 360zl, prosze o kontakt anek2004@interia.pl

Ruda
@Anek2004

Mnie też oszukala na śmieszna kwotę ale jednak tylko że na fb na dziecięcych rzeczach

Blazej

Drogie Panie prosze kierowac sie do najblizszego komisariatu i skladac zawiadomienie o przestepstwie.Sprawa jest juz w prokuraturze w Legnicy .Im Wiecej zawiadomien tym szybciej odzyskamy pieniazki.Sprawa jest naglosniona juz w legnicy na portalu oraz bedzie reportaz w Interwencji.w razie jakich kolwiek pytan prosze pisac na email sokodzu@o2.pl

Ewel

To zwykła złodziejka.. oszukuje ludzi że niby wyśle torebkę a przelew dostanie i ani pieni3dzy ani torebki

Mni3 też oszukał na kwotę 320 zl

Kinia

Ja właśnie dostałam wiadomość od tej pani ,czy nie chce kupić torebki,całe szczęście koleżanka dotarła do tej grupy i po przeczytaniu byłyśmy w niezłym szoku,cały czas używa tych samych danych. Dziękuję wam ,że nie starcialam swoich pieniędzy , pozdrawiam

Tio

Teraz sprzedaje torebki na marketplace Jako Olga Nowakiwska również dałam się naciągnąć ale jutro to zgloszę na policję

Do mnie dziś torebka przyszła, zamawiałam 20 czerwca, dopiero po zgłoszeniu sprawy na policję sytuacja się zmieniła.

Anita
@anonymous

Witam jestem kolejna oszukana klientka Pani Anny Łojko. Drogie Panie powiedzcie mi jak przyszła torebka to w jakim jest stanie .Jutro tak jak poprzedniczki składam zawiadomienie do Komisariatu w Złotoryji.

@Anita

Moja przyszła kompletna i faktycznie ładna, taka jaką chciałam. Ale walczyłam od 20.06.18 dopiero po złożeniu zeznań na policji coś się ruszyło.

@anonymous

A na pewno orginalna? Czy metka jest na sznureczku czy plastiku???? Pytałam gdyż pewna osoba która ma sporo obahiw twierdzi że te od pani A to dobre repliki

Poszkodowana
@Migotka

Metki na plastiku też są oryginalne. Ostatnio w oryginalnym sklepie taką kupiłam z metką na plastiku ( Pani przypięła na miejscu do torebki). W środku torebki muszą być napisy obagstore itd

Podróbki też są logowane

Ewelina

To fakty. ja do dzisiejszego dnia nie mam pieniedzy przelew byl niby robiony 3 razy juz. i kontaktu tez juz nie ma z ta Pania.... na nic nie reaguje. Nie jest jak sadzimy to jak jest Twoim zdaniem ? nie masz towaru nie oddaje pieniedzy klamie ze robi przelew ale jakoś nigdy go nie ma to powiedz co mamy sadzic? jak na to w ogole spojrzec inaczej ? mozna ? jesli tak oswiec mnie prosze.... bo poki co.moje 400zl poszlo na drzewo.

titka

Hej Słuchajcie też padłam ofiara .. Pani Łojko ani pieniędzy ani Torebki ... idę na policję ale może założyć sprawę w sądzie skoro policja nic nie robi a jest nad tyle to może założymy sprawę grupową i tak mamy ja wygraną.. ja jestem załamana bo to ciężko zarobione nasze pieniądze a ona się świetnie bawi

kacha

podajcie do niej numer tel.

Taka prawda

Przecież to ćpunka, jak wy chcecie pieniądze odzyskać?

@Taka prawda

Z pomocą policji i prokuratury

@Taka prawda

po jakims czasie bedzie musiala zwrocic bo jest zbyt wiele zgloszen na nia i zbiorowy pozew i te zgloszenia to juz nie jest niska szkodliwosc czynu... skoro to cpunka i masz takie onf o niej to podaj wiecej inf przydatnych gdzie mieszka np jakis inny kontakt i w ogole.

@Taka prawda

i w ogole juz co ma do tego czy jest cpunka... cpunka czy nie cpunka ale oszustka ! i bedzie musiala oddac pieniadze

Basia

Dodajcie zdjęcie tej pani. W końcu w Złotoryi czy gdzieś ktoś na nią wdepnie.

@Basia

Ul. Solna 7 w Złotoryi .

Jestę biznesłomen
@Basia

Powiem ci ze tak brzydkiej i obleśnej osoby nie warto tu umieszczać bo ktoś może obiad jeść...

ewelina

Dziekuje wam wszystkie kobietki za inf ! mi.tez miala zrobic przelew w pt potem napisala ze w pon czyli dzis odda kase nie sadze ze tak szybko to zrobi ale ciagle pisze maile i sms do niej i dzwonie znaczy probuje bo robi zajete co jakis czas dluzsze sygnały tylko. Jeszcze raz dziekuje wam wszystkim za odp. buziaki :*

Zostaw merytoryczną opinię o Ohandle Anna Łojko - Złotoryja

Ohandle Anna Łojko