Opinie o Ohandle Anna Łojko w Złotoryja

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ohandle Anna Łojko. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Ohandle Anna Łojko na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ohandle Anna Łojko w Złotoryja

Czym w Ohandle Anna Łojko zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

faza

(usunięte przez administratora) Ja kupiłam torebkę we wrześniu, sprawa zgłoszona na policję, a dziś dostaję pismo z prokuratury o UMORZENIU DOCHODZENIA Z POWODU BRAKU ZNAMION CZYNU ZABRONIONEGO! to jest jakiś żart, skoro tak to chyba otworzę własny biznes z torebkami... https://www.facebook.com/groups/340108466699897/ Może razem uda nam się coś zdziałać, a osoby, które odzyskały pieniądze podzielą się informacją co mamy robić.

kaśka
@faza

składaj zażalenie na postanowienie policji o odmowie wszczęcia dochodzenia lub zażalenie na bezczynność organu ścigania po złożeniu zawiadomienia

Kaska Nowy wpis
@faza

Sprawa wygrana w sądzie.kasa odzyskana

kacha

macie gdzieś ją namierzoną może?

Dusia
@kacha

Złotoryja ul. Solna 4/3 i napewno pani ja tam znajdzie bo oszukala tyle osob ze boi sie z domu wyjs

kacha
@Dusia

a kontakt jakis bo ja ze szczecina

Aaaa
@Dusia

A to bardzo ciekawe bo nawet dzisiaj widziałem ja na mieście ????

@boenape Nowy wpis
@Aaaa

Jak ta pani wygląda?

Jak szefostwo w Ohandle Anna Łojko? Spoko traktują ludzi?

Monia Nowy wpis

Ta firma dawno nie działa A pani która to założyła nie wysyła towaru i wszyscy muszą później po policjach biegać.

Aplikowałeś do Ohandle Anna Łojko na stanowisko Kierowca Międzynarodowy C+E? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Pracownik do przyjmowania i rozładunku towarów w drogerii
Złotoryja
Instore Solution Services Polska sp. z o.o.
logo firmy Pracownik inwentaryzacji Złotoryja 20.02.2024 WYPŁATA W TYDZIEŃ
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w fabryce
Złotoryja
INWEMER System sp. z o.o.
Weronika

To forum pracownicze, nie miejsce na reklamacje.

poszkodowana

Na pocieszenie mam informację dla Was taką, że pierwsza rozprawa odbędzie się pod koniec sierpnia. W sprawie która się odbędzie , poszkodowanych, wg pisma jakie otrzymałam jest więcej. Pytanie do was : jest tutaj ktoś, kto dostał informację z prokuratury o terminie rozprawy?? Stawiennictwo jest nieobowiązkowe - ale chyba pojadę..będzie jechał ktoś w was??? dla zainteresowanych proszę o kontakt na mejla: Kasia@dempolvestoil.com

anusia
@poszkodowana

Witam moja rozprawa odbyła sie 10 lipca. Pani Anna nie stawiła się ale bedzie wyznaczony kolejny termin po dosłuchaniu mnie w moim miejscu zamieszkania.

@poszkodowana

Moja też odbędzie się pod koniec sierpnia.

mania
@poszkodowana

ja mam wezwanie na 28.10 na sprawę i o dziwo stawiennictwo obowiązkowe mimo iż poszkodowana jedna z wielu, a wczesniej dostawałam tylko informacje o sprawach które wczesniej sie odbywały..

Agnieszka

Witam, jestem lekko przerażona, że chyba też dałam się (usunięte przez administratora)To mój drugi zakup na OLX i już chyba ostatni. Czy ktokolwiek w ogóle dostał towar od tej Pani? Wystarczy zadzwonić do tego policjanta? Czy lepiej złożyć zawiadomienie u siebie na policji?

Karl

Ten sam problem niestety, brak towaru kur...

@Karl

poszedłeś na policję? Mi niby 2 dni temu napisała, że zwróci pieniądze, ale nie ma kasy i kontaktu...

@Agnieszka

Ja podalam sprawe na policje

@Monika

Ja także, czekam aż tą oszustke ukaraja, nie popuszcze. niezle ją matka wychowała

Eli
@Monika

Ja zgłosiłam 2 tygodnie temu czekam na odzew ze strony policji póki co cisza a może podać ją do uwagi albo jakiegoś innego programu?

@Eli

Też myślałam o Uwadze.. jak to jest, że kobieta od pół roku oszukuje ludzi na zasadzie: uda się albo nie uda. Jak się policja do niej dobiera to oddaje pieniądze, a jak nie to jest zarobiona. I nikt nie można z nią nic zrobić.

Oszukana Anka
@Agnieszka

Ona swój proceder prowadzi już kilka lat. Ja sprawę zgłosiłam na policję w styczniu. Został przedstawiony jej zarzut. Ale jak na razie tylko obiecuje że zwróci pieniądze. Niczego się nie boi. Żal tylko jej córki bo podobno dobra matka też nie jest. Czekam teraz na sprawę w sądzie.

Basia

Proszę zgłosić sprawę na policję. Ja zgłosiłem i po 2-3 tygodniach szanowna Pani oddała mi kasę. Sama się odezwała bo bała się sprawy w sądzie. Więc idźcie na policję w swoim mieście.

Paul
@Basia

A jakiś nr telefonu może macie bo mnie też oszukała na olx i już zblokowała

@Basia

Ja też zgłosiłam. Zobaczymy co z tego będzie. Oby grzywną jej zastosowali

Agnieszka

Czy ktoś wie jak znaleźć Panią gdzieś na FB?

Eli

Ja też wpłaciłam pieniądze ogłoszenie bylo na olx po wpłacie zero kontaktu myslicie że jak zglosze na policje to jest cien nadziei na odzyskanie pieniędzy?

Anonimowo
@Eli

To jedyny sposób to zgłosić na policję i ją o tym poinformować . Poza tym bombardować ją wiadomościami , SMS , messenger itd. Gdzie tylko się pojawi. Na prawdę to jedyny sposób

Ula

Czy można prosić o numer telefonu tej złodziejki ??

@Ula

Chetnie tez się dowiem jaki ma numer bo zostałam oszukana ????

Anonimowo
@Ula

Telefon do A.Ł. ze strony ohandle +48 514 624 104. Na pewno do niej, odpisywała

Karolina Paterek

Przesłałam pieniądze za kurtkę której nie otrzymałam. Zwykla oszustka

oszukany

zapłąciłem za torebkę dla żony 380 zł na jej urodziny. Torebki oczywiscie nie otrzymałem i musiałem kupić inną za którą zapłąciłęm 500 zł. (usunięte przez administratora) tej pani kosztował mnie 900 zł w sumie. dzisiaj wysłałem odstapienie od umowy. ma 14 dni na zwrot srodków. nie odpuszczę. po tym terminie zgłaszam sprawę policji. Macie jakieś inne pomysły żeby odzyskać kaskę?

@oszukany

To nie jest „prawdziwa” firma (Łojko odsyła tam do płatności ;już chyba nawet nie działa). Jak najszybciej zgłosić na policję i bombardować Łojko wiadomościami , SMS , telefonami , że zgłaszane na policję . Łojko jest mega „nieprzyjemna” w rozmowach więc nie dać się wciągnąć w pyskówki . To jej metoda. Zgłosić firmę do US, nie ma faktury , towaru. Bywa też na FB (Faustyna Vel Wera; Wera Wiktorowicz, Wera Wera itd- wpisać hasło Łojko Anna-wyskoczą rozmowy i ostrzeżenia przed nią; ostatnio chyba ma dwa nowe konta ), bywa też na olx ( Ania Złotoryja; Ania Wroclaw Fabryczna- chociaż ostatnio coś cicho na olx ..) I pisać pisać do skutku do niej. SMS. Niby nie odbiera telefonów ale jak pisałam „dwieście” SMS dziennie zaczęła wrednie ale odpisywać . Nie dałam jej spokoju-SMS, maile . Gdzie ją znalazłam, pisałam Oddała mi ale nigdy więcej tego chorego człowieka

Agata
@oszukany

Też tak zrobiłam 8 mija czas zwrotu pieniędzy. Jeśli nie to zgłaszam do prokuratury

@Agata

I jak masz pieniądze? Czy prokuratura zajmie się sprawa?

Migi
@Oszukana

Prosze o maila bądź nr tel bo ja sie kontaktowalam przez fb ale juz mnie zablokowala

Ania N
@Agata

Agata i co oddała Ci kasę?

tyszanka
@oszukany

Witam, mam wrażenie ze też zostałam oszukana! Zamówiłam w czwartek torebkę koszt 280 zł, w piątek cały dzień atakowała mnie sms czy już przelałam pieniądze na konto. Trochę zwlekałam bo nie miałam na to w ciągu dnia czasu a ona z 3 razy pisała czy zrobiłam przelew bo od razu ją może wysłać. W piątek zasugerowałam jej że poproszę torebkę za pobraniem na co się nie zgodziła mówiąc że już wysyłała i ze torebka wracała i była w kosztach na minus. Zasugerowałam jej że na poczet wysyłki przeleję jej 50 zł- poprosiła mnie o przelew express. Tak też uczyniłam. W sobotę pisała mi że nie wysłała i że zrobi to dziś. Miałam też pytania do niej odnośnie torebki innej bo chciałam w miedzy czasie skorzystać i zamenić torebkę na inną. Od wczoraj jest cisza na wczoraj obiecała że przesle zdjęcia... Na sms nie odpisuje , telefonów nie odbiera!!Jestem złą bo miałam dziwne przeczucia co do tego. Uważam że trzeba jej dać nauczkę. Bardzo często korzystam z OLX i sama tam sprzedaję , przez taką osobę traci się poźniej zaufanie! Proszę o info jak ktoś coś będzie wiedział.

Oszukana

Jest tutaj ktoś kto zajmuje się pozwem zbiorowym?????

Zły
@Oszukana

Nie ma pozwu zbiorowego! Ty zgłaszasz na policję lub lepiej do prokuratury (możesz nawet listownie) jak wyglądał proceder podczas twoich zakupów i czekasz na wezwanie w celu przesłuchania. Tyle w temacie. Mnie przesłuchali w grudniu i teraz ją muszą więc czekam na odpowiedź.

Jar

Witam drogie panie, byłem znajomym pani Anny wręcz ona twierdziła że przyjacielem i mnie tez oszukała na pieniądze, więc dla mnie ona jest tylko oszustką, złodziejką ku*wą i szmatą. Więc jesli panie potrzebóją jakis dokladnych imformacji na temat tej ku*wy słuze pomocą. Przepraszam za słownictwo ale wlasnie sie dowiedziałem ze mnie oszukała

Migotka
@Jar

Przykre że i znajomych oszukuje.

@Jar

vitaj jar prosze odezwij sie do.mnie na maila jeski chcesz pomoc w sprawie tej zlodziejki patnaw@interia.pl

@Jar

Mam blisko. Można prosić o adres zamieszkania??

Ona
@Kasia

Złotoryja ul. Solna

Ania N

Proszę Pana o pilny kontakt. Też zostałam oszukana

Angela

Witam. Tak że zostałam oszukana. 17 grudnia złożyłam zamówienie w ten sam dzień zrobiłam przelew 180 zł i po kilku dniach jak przesyłki nie było chciałam o nr nadania i wtedy przestała się odzywać ????

Tofik1103@tlen.pl.

Witam właśnie wczoraj zostałam (usunięte przez administratora) przez tą panią a dziś zostałam już zablokowana

ola

W poniedIalek 3.12.2018 zostalam oszukana na grupie na facebook podala sie za kas weronika - kasperczyk weronika Moje sugestie dla Ohandle Anna Łojko: oszustka! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zamknac nielegalna dzialalnisc

ola
@ola

a dodam ze za kurtke z zary khaki

Xxxx

Ohandle nadal działa , dzisiaj sie narbralam dlatego radzę na przyszłość płacić tylko przez paypal

Migi

Zawiadomienie na policje juz zgloszone. Czekam teraz czy jednak zdecyduje mi się oddac pieniądze czy trzeba będzie czekac na rozstrzygnięcie w sadzie... Ale nie podaruje tego bo taka oszustka sie wzbogaca na ludziach uczciwych! Moje sugestie dla Ohandle Anna Łojko: Zwróć ludziom pieniądze które zaplacili za towar którego nie otrzymali! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zablokowac i uniemożliwić dalsze oszustwa

Zostaw merytoryczną opinię o Ohandle Anna Łojko - Złotoryja

Ohandle Anna Łojko