Opinie o Bionika Gabinet Terapii Naturalnej Barbara Kazana w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Bionika Gabinet Terapii Naturalnej Barbara Kazana. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bionika Gabinet Terapii Naturalnej Barbara Kazana o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bionika Gabinet Terapii Naturalnej Barbara Kazana w Wrocław

Darek

Witam potrzebuje nr do pani Basi Mój tato coraz gorzej się czuje a lekarze oczywiście nie wiedzą co się dzieje dar-auto@wp.pl

Maryla

Mam problem z blaszkami miażdżycowymi aorty brzusznej i naczyń biodrowych , korzystam z medycyny niekonwencjonalnej od 10 lat , ale nie wiem co zrobić z tym schorzeniem ,żeby to wyleczyć. Słuchałam paru wystąpień Pani na temat leczenia różnych chorób i bardzo chciałabym żeby mi Pani pomogła. z góry bardzo dziękuję Maryla

Malwina

Witam, jestem zaskoczona, przeszukałam cały internet i grupy i nigdzie nie ma tel do P. Barbary. Rozumie, że chodzi o prywatność, ale nie ma jak nawet z daleka umówić się na wizyte. Proszę o jakieś namiary. malwinusia202@wp.pl

Bożka
@Malwina

Ja pisałam na messengera Odpisała

Halina
@Bożka

To tylko w taki sposób się można kontaktować z nią? A co z pracą, jak ktoś chce się zatrudnić? O ile w ogóle ona szuka jakichś pracowników. Nawet nie wiem, czy ktoś tam jest zatrudniony?

Paula

Dzień dobry! Mam torbiel gruczołu bartholina na ostatniej wizycie miesiąc temu miała 3 cm. Dziś na wizycie zmniejszyła się do 2,5 cm.Od dwóch tygodni stosuję okłady z oleju rycynowego na noc z termoforem i piję krwawnik. I nie wiem czy to jest wynik tych zabiegów. Pani doktor mówi, że pierwszy raz słyszy o takiej metodzie, i na 100 % czeka mnie zabieg wyłuszczenia torbieli, gdyż nie ma z niej ujścia. Czy ktoś miał podobną sytuację i obył się bez operacji. Na razie będę stosować olej rycynowy i pić krwawnik. Proszę jeśli ktoś ma jakąś dobrą radę i doświadczenie w tym temacie o informację na e-mail pauhaj8525@gmail.com lub tutaj.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Bionika Gabinet Terapii Naturalnej Barbara Kazana? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Roman

czy jest możliwość zakupu u Pani Strofantynę?

Magda

Witam czy okłady z olejku rycynowego można stosować na torbiele czekoladowe? Czy jest taka możliwość że pękną? magdadepowska@wp.pl Bardzo proszę o poradę i z góry dziękuję

Prostata

Dzien dobry, czy enzymy bolotowa pomagaja na powiekszenie gruczolu prostaty ? Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz Bruno Drescher

GOSIA

dzień dobry, chciałam umówć mame na wizytę na masaż do syna Pani Basi Kazany; poproszę o kontakt; mój adres e-mail: romanow.m@interia.pl pozdrawiam, MR

Mirosław

Niema na rynku oleju Bartek , jakim olejem można go zastąplć. Pozdrawiam.

Paweł.

Dzień dobry, proszę o kontakt Panią Barbarę nie można znaleźć namiarów oprócz adresu firmy byłbym wdzięczny. Potrzebuję pomocy w sprawie mojej córeczki 5 letniej okazało się że ma zaćmę jednego oka podtorebkową tylną prawie nie widzi musiała mieć od urodzenia ponieważ nie skarżyła się, dopiero to wyszło niedawno. Szukam pomocy niekonwencjonalnej. Mój telefon 883610614

Małgorzata

Witam. Kilka miesięcy temu u mojej bratanicy zdiagnozowano cukrzycę (11lat). Czytałam trochę na temat wlaściwości DMSO (praktykuję go na własnym organiźmie). Nie znalazłam informacji na temat możliwości preparatu u dzieci z cukrzycą. Prosze o podpowiedź, gdzie szukać. Pozdrawiam M.Błażejczyk

Maja
@Małgorzata

Może warto zadzwonić i zapytać? Myślę, że tak szybciej otrzymasz odpowiedź.

jolek6359

Witam serdecznie Niedawno urodziła się moja długo wyczekana wnuczka ,i przy porodzie dostała zachłystowego zapalenia płuc, było bardzo cięzko dostawała całą gamę antybiotyków , leżała pod respiratorem w tej chwili jest już w miarę dobrze ssie pierś i dokarmiana jest trochę butelką ale okazuje się iż ma podawane żelazo gdyż stwierdzono anemię i to żelazo powoduje sensacje jelitkowe. Proszę napisać co można podać noworodkowi aby pomóc jej jelitkom i płuckom i czy dalej podawać jej to żelazo. A może mama dziecka powinna coś szczególnego jeść i pić by pomóż w ten sposób dziecku ? Będę bardzo wdzięczna za podpowiedż na email: jolanta.wasek@gmail.com Zatroskana Babcia Jola.

Zigi2468@wp.pl

Witam Mam pytanie jak można skontaktować się z Panią Basia . Nowotwór gruczołu krokowego z przerzutami do kości tel ( 724072833) pozdrawiam

Witam, mam pytanie czy ma ktoś nr telefonu do pani Barbary lub do gabinetu?728528770 ,,,

Szczepan

Dzień dobry,czy w jakiś sposób można się umówić na wizytę? Prosiłbym bym o odpowiedź na e-maila: sszczypan@gmail.com

Julia
@Szczepan

A czy kontakt z Panią Barbarą jest utrudniony? Tutaj znalazłam nr telefonu do gabinetu: 502 760 764

Lidia

Witam pilnie potrzebuje bo pani Basi Lidiakuszczak@wp.pl. Dziekuje .

Witam pani Barbaro, mam pytanie czy jest możliwośc zamowienia u pani z wysyłką kwasu Bołotowa.Będe w Polsce na urlopie od 1 lipca do 15 lica, bardzo by mi zależało na tym kwasie.Pozdrawiam serdecznie.

Dzien dobry, Od prawie 2lat choruje. Mam niecale 40lat. Glowne objawy to poty calego ciala: dzien noc, oslabienie oraz bardzo duza wrazliwosc na zimno: ubieram sie w dzien i w nocy warstwowo. Wyniki badan niczego kinkretnego nie wskazuja. Czy moge prosic o kontakt do Pani Barbary? Dodam jeszcze ze od ponad roku moje zycie toczy sie glownie w domu/w lozku z powodu braku sil oraz zwiekszajaych sie potow przy przeciazeniu (ktorym jest np chodzenie po domu). Bede wdzieczna za pomoc Moj adres email anisrecovery@yahoo.com

Irena
@Anna

Dziwi mnie, że na forum GoWork poszukujecie namiarów albo oczekujecie diagnozy...przecież to kompletnie nie to miejsce ;) Wygooglować można sobie wszystkie namiary przecież i się kontaktować bezpośrednio z gabinetem..

Córka

Pani Barbaro proszę dać znać czy może pani pomoc z guzem na tarczycy u kobiety 65 lat. Hasimoto zostało zdiagnozowane ale guz około 4 cm ciężko powiedzieć co to jest lekarze nie wiedzą. Proszę o kontakt to pacjentka z panią się umówić mój e-mail jest k@0x42.me w email jest zero nie 0 Dziękuję i bardzo proszę o pomoc

margerita007@wp.pl

Bardzo prosze o informację Pania Barbarę Kazaną czy jest mozliwość leczenia POTS dot młodej kobiety 38 lat zamieszkałej w Norwegii . mój adres mailowy margerita007@wp.pl .Czy są jakies rokowania .Obiecałam zasięgnąć języka w tej sprawie ,pozdrawiam i będę wdzieczna za wiadomość . Małgorzata

Zostaw merytoryczną opinię o Bionika Gabinet Terapii Naturalnej Barbara Kazana - Wrocław

• Jak się pracuje w Bionika Gabinet Terapii Naturalnej Barbara Kazana?

Zobacz opinie na temat firmy Bionika Gabinet Terapii Naturalnej Barbara Kazana tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bionika Gabinet Terapii Naturalnej Barbara Kazana?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bionika Gabinet Terapii Naturalnej Barbara Kazana
  • Kalinowa 28