Opinie o Wójtowicz Tomasz Merco Transport Ciężarowy w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Wójtowicz Tomasz Merco Transport Ciężarowy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Wójtowicz Tomasz Merco Transport Ciężarowy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wójtowicz Tomasz Merco Transport Ciężarowy w Lublin

Na stronie InfoPraca.pl zamieszczono 9 października kilka aktualnych ofert pracy do firmy Wójtowicz Tomasz Merco Transport Ciężarowy. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Kierowca. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Wiecie może, czy w Wójtowicz Tomasz Merco Transport Ciężarowy szukają chętnych na staż?

Pracownik Nowy wpis

Nie, nie ma takich potrzeb aktualnie.

Jak szefostwo w Wójtowicz Tomasz Merco Transport Ciężarowy traktuje ludzi?

Gośka Nowy wpis

Myślę, że doświadczenie w branży transportowej i to że ta firma dalej tam funkcjonuje świadczy o tym że nie różni się niczym innym jak tym że działa, pracownicy są wynagradzani za pracę w wyznaczonym terminie, ładunki realizowane, a wcześniej wspomniany komentarz o tym jak często zmieniają się pracownicy nie wynika z tego że nie są wynagradzani na czas, a z tego że kierowcy są mądrzejsi od spedytora. Nie umniejszając zawodowi kierowcy, jednak cała logistyka związana z wykonaniem transportu nie jest zawsze prosta i oczywista jak dla kogoś kto ma tylko dowieźć ładunek w wyznaczone miejsce i nie ma świadomości tego co dzieje się wokół danego transportu. Pracowałam również w dużej firmie spedycyjnej i opinię moją ukształtowało doświadczenie na przestrzeni lat, a nie doświadczenie jednego pracodawcy. Na czasie zależy każdemu, ponieważ konkurencja na rynku jest ogromna, koszty coraz większe, każdy kombinuje i to nie tylko w transporcie.

Czy Wójtowicz Tomasz Merco Transport Ciężarowy organizuje staże dla studentów?

Żadnych staży w firmie (usunięte przez administratora) nie organizuje, ta firma jest dobra ale w wyzyskiwaniu ludzi. Pozdrawiam

Ewelina

napiszesz łaskawie cos wiecej o tym wyzyskiwaniu ludzi, jak dokladnie firma to robi, konkrety ?

@Ewelina

A co chcesz wiedzieć????? zaladunki np na pauzie tak samo rozladunki, nigdy nie można się było doliczyć wypłaty A nie mówiąc już o jej dostaniu na czas, auta mające awarię i dopiero po powiedzeniu że się nie pojedzie łaskawie naprawianie na szybko A tak to można było się prosić i miesiąc, przeładunki na placu z auta na auto,

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Wójtowicz Tomasz Merco Transport Ciężarowy.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Arek

UWAGA!!!, na tego pracodawce, jazda u niego w firmie to jakiś koszmar, wysyła ludzi w trasę nie sprawnymi autami, łyse opony, brak oświetlenia itd..załatwia załadunki w ostatniej chwili, nie interesuje go że na załadunek nie zdążysz bo Ci czas pracy nie pozwala, masz być bo straszy obciążeniami, również co do wynagrodzenia, nigdy pieniędzy na czas, unika kontaktu z pracownikiem. Non stop kontrolę PIP nic go nie nauczyło. Ludzie omijajcie szeroko tą firmę ,chyba że lubicie za frre

Stefan
@Arek

Niesprawne auta - czy to oznacza, że samochody nie mają przeprowadzanych okresowych badań technicznych? Czy pracodawca zmusza Was do jazdy samochodem bez aktualnych badań?

@Stefan

Maja przeglad ale przecież to normalne że coś się może zepsuć A że większość napraw jest robiona dopiero jak coś się urwie lub odpadnie to cóż....... często podczas awarii w trasie jesteś zdany tylko na siebie bo przecież co nie poradzisz sobie.....

PIOTREK

Myślę o podjęciu pracy w tej firmie może ktoś więcej powiedzieć czy opinie wyżej są wiarygodne ?

JA
@PIOTREK

Witam, w tej firmie non stop kierowcy się zmieniają, to coś nie tak

@PIOTREK

Jak chcesz jeździć starym sprzętem, prosić się wiecznie o serwis, znosić głupie teksty i komentarze szefa, wiecznie kombinowac bo "musisz zdazyc" a na koniec nie móc doliczyć się wypłaty to idź śmiało.

Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich? Jak wygląda teraz praca w firmie Wójtowicz Tomasz Merco Transport Ciężarowy w mieście Lublin? Czekamy na nowe informacje odnośnie ofert pracy oraz atmosfery!

Krzysiek

tak jak wcześniej kolega napisał pracodawca dużo obiecuje i mało robi z kasa też nie za ciekawie na umowie najniższą a reszta pod stołem, ciezko sie doprosic o naprawy nie mówiąc już o zjazdach które zdarzają się nawet w sobotę na wieczór oczywiście obiecane że zjazdy max rano. nagminne też było namawianie do zaladunkow/rozladunkow na magnesie lub bez karty. ta firma to porażka.

Zostaw merytoryczną opinię o Wójtowicz Tomasz Merco Transport Ciężarowy - Lublin

• Jak się pracuje w Wójtowicz Tomasz Merco Transport Ciężarowy?

Zobacz opinie na temat firmy Wójtowicz Tomasz Merco Transport Ciężarowy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wójtowicz Tomasz Merco Transport Ciężarowy?

Wójtowicz Tomasz Merco Transport Ciężarowy
  • Budowlana 30A