Zakład Odzieżowy SUMMER-CHA

Wodzisław Śląski

Opinie o Zakład Odzieżowy SUMMER-CHA

Karol

Czy firma ma jakieś potrzeby kadrowe? Nigdzie nie mogę nic namierzyć a chciałbym spróbować pracy w firmie. Zastanawiająca jest ta długa cisza na forum?

Iwona

@pracownikTo bardzo ważne, że można liczyć na swoich przełożonych w ciężkich sytuacjach i potrafią oni podejść do pracownika indywidualnie. A mogłabyś powiedzieć coś o tym jak obecnie wygląda praca w firmie? Czy zaszły w niej ostatnio jakieś zmiany? Chętnie też dowiemy się więcej o Twojej pracy w Zakładzie Odzieżowym SUMMER-CHA. Jakie stanowisko w niej zajmujesz?

ania

Dzięki za opis @pracownik w końcu można się czegoś konkretnego dowiedzieć :) Skoro czasem tu zaglądasz to daj znać innym czy będzie jakaś rekrutacja czy może są tylko rekrutacje wewnętrzne? Szukam już od jakiegoś czasu i fajnie byłoby wiedzieć jak z tym jest tutaj. dzięki

Pracuje w tym zakładzie od dawna i jestem zadowolona,niema żadnych nadgodzin a jak sie zdarzy to rzadko i można wybrać kiedy chcesz.Szefowa jest miła dla pracowników,nawet pomorze w prywatnych sprawach jak ktoś ma problem,a to rzadkość.Z płatnościami problemu niema,zawsze na czas.P0LECAM

baron

myślę @kerson że najlepiej będzie jak w tej kwestii napiszesz do nich jednak bezpośrednio. Na stronie internetowej mają podany mail do siebie. Jak widać mało kto tu zagląda i dzieli się jakimiś informacjami więc najlepiej u źródła.Ale patrząc na ich stronę i zdjęcia to naprawdę bardzo ładne garnitury i masz szycie na miarę

kerson

już niedługo mam ślub siostry i będę poszukiwał miejsca w którym ktoś uszyje mi garnitur. Słyszałem i czytałem o tym ,że Summer-Cha jest do tego świetnym miejscem. Niestety nie do końca wiem jak kształtują się tutaj ceny tego typu usług. Czy ktoś z Was mógłby podrzucić mi takie info bo niestety u nich na stronie nie ma załadki cennik

dan,

co do płatności- część na konto część do ręki tak jak wszędzie dzisiaj

lola

Czytam i tak sobie myślę ,że opinie mają być pomocne w podejmowaniu decyzji czy warto starać się o pracę w tym zakładzie.A Tu jakby nie bylo większość opinii (złych) odnosi się do szefa firmy. Skoro już go nie ma w tej firmie to, po co o nim pisać? Ludzie piszcie o stanie obecnym bo przeszłość tego zakładu nijak się ma do decyzji o aplikowaniu o pracę.

....

wpis powyżej świadczy tylko o poziomie a właściwie jego braku osoby, która to napisała. I wcale by mnie to nie zdziwiło gdyby to był spadkobierca rodu L.

xlx

a czemu tu nie pisać z kim szefuncio się \\\\\\\"zadawał\\\\\\\"? mamy wolność słowa wiec można pisać co się chce a szczególnie jeśli się coś na ten temat wie...a mężowie tych kobiet powinny się w końcu prawdy dowiedzieć co robiły żonki pod dachem summer-cha...ale prawda i tak wyjdzie na jaw...zawsze wychodzi ...wiec [usunięte przez moderatora]!

s

Za późno na dobre opinie, jak się latami na złą pracowało. Każdy sam wybiera jakim chce być człowiekiem. Oni wybrali taką drogę, więc muszą się liczyć z wolnymi opiniami byłych i obecnych pracowników, obserwatorów, życzliwych i nieżyczliwych.

obserwator

Co do opinii powyżej to różne opowiastki krążyły po firmie, jedne prawdziwe drugie niekoniecznie. Jednakże uważam, że nie powinno się w tym miejscu pisać z kim (dosłownie) to szef miał bądź nie miał schadzek. Można kogoś niechcący bądź chcący oczernić a i problemów trochę narobić. Takie jest moje zdanie.

gg

opinia powyżej bardzo trafna. taki mały karakan, a tyle dziwacznych akcji. a i tak najlepsza była ex-kierowniczka sklepu. [usunięte przez moderatora]

s

Jakby na to nie patrzeć, to nie są dobrzy ludzie i ich widok w pierwszym rzędzie w kościele jest wręcz oburzający. Szef [usunięte przez moderatora], szefowa [usunięte przez moderatora]. Żyć nie umierać. Możesz nie wiem jak ciężko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ć, ale i tak zawsze będzie źle. Najlepiej za 10-ciu i za darmo. Miłej zabawy

była pracownica

Ile ludzi tyle opinii. były czasy lepsze i gorsze. nigdzie nie jest idealnie. ale nie da się ukryć ,że [usunięte przez moderatora] w tej firmie miał miejsce - i to zarówno ze strony szefa jak i szefowej- o czym głośno się nie mówiło.

krawcowa

jak widzę te wszystkie opinie to mnie śmiech ogarnia...w Wodzisławiu w tym roku zlikwidowało się ponad 650 firm...ta firma mimo wielu problemów dalej funkcjonuje...Ci którzy zazdroszczą powinni się nad sobą zastanowić .... nie wygadywać głupot tylko do roboty sie zabrać bo nic się nie zmini w Polsce jak będziemy tylko siedzieć i obgadywać !!!

WIELOLETNI PRACOWNIK

Ludzie pracujący w tym zakładzie doskonale wiedzą co, to PRACA. W tej firmie jest się od wszystkiego -od kierownika po sprzątaczkę. Nadgodziny jak się robiło to nawet ich wybrać nie można było...że nie wspomnę o wypłacie za nadgodziny..niezła szkoła życia...he he a raczej szkoła przetrwania.dzisiaj pozostała tam garstka ludzi, \\\"zarządzana\\\"przez szefowa i jej synka...

były portier

kiedys była to duża firma a dzisiaj to mala firemka, ktorej nie stac nawet na portiera. nie szanuje sie tam pracownikow. osobiscie nikomu nie polecam.

PORAŻKA. WŁAŚCICIELKA TRAKTUJE PRACOWNIKA JAKBY BYŁ GORSZEJ KATEGORI. OMIJAC SZEROKIM ŁUKIEM TEN ZAKŁAD

krawiec

Ten Zakład Pracy Chronionej nastawiony jest tylko na [usunięte przez moderatora]pracowników. Stoją przy Tobie ze stoperem i patrzą ile da się z Ciebie jeszcze wycisnąć.

Jeżeli ktoś rozpoczyna tam pracę: PAMIĘTAJ. Gorzej trafić nie mogłeś ale skoro musisz...

Zostaw opinię o Zakład Odzieżowy SUMMER-CHA - Wodzisław Śląski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Odzieżowy SUMMER-CHA