Opinie o Zakład Odzieżowy SUMMER-CHA w Wodzisław Śląski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zakład Odzieżowy SUMMER-CHA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakład Odzieżowy SUMMER-CHA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Odzieżowy SUMMER-CHA w Wodzisław Śląski

Jasiu Niewolniczek-Biurowy

Eleganckie witryny sklepowe ładnie się prezentują i skutecznie maskują skalę zepsucia jaka panuje w środku. Tam się chyba nigdy nic nie zmieni na lepsze. Wyzysk, strach i brak szacunku do ludzi to tylko wierzchołek góry lodowej problemów. Biedne te kobiety przy maszynach do szycia. W biurach atmosfera konspiracji i rywalizacji. Ściany mają uszy i oczy... Szkoda nerwów i czasu, żeby to dokładniej opisać a jeszcze bardziej szkoda tam pracować.

Misia Nowy wpis

Pracowałam w tej firmie,to była moja najlepsza praca porównując z tymi firmami w ktorych pracowalam i pracuje teraz summer cha jest najlepszą firmą. Szefowa bardzo miła dla pracowników , jak chciala zwrócić komuś uwagę lub coś powiedzieć nigdy nie robila tego przy klijentach, poczekała aż nikogo nie będzie pełna kultura a ktoś porządku chyba musial pilnować ,więc nie zgadzam się z opiniami powyżej.Z wynagrodzeniem problemu też nigdy nie było zawsze na czas.

Wiecie, czy Zakład Odzieżowy SUMMER-CHA udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Jasiu Niewolniczek-Biurowy Nowy wpis

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Zakład Odzieżowy SUMMER-CHA?

Czy po rozmowie w Zakład Odzieżowy SUMMER-CHA rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
ania

Dzięki za opis @pracownik w końcu można się czegoś konkretnego dowiedzieć :) Skoro czasem tu zaglądasz to daj znać innym czy będzie jakaś rekrutacja czy może są tylko rekrutacje wewnętrzne? Szukam już od jakiegoś czasu i fajnie byłoby wiedzieć jak z tym jest tutaj. dzięki

Pracuje w tym zakładzie od dawna i jestem zadowolona,niema żadnych nadgodzin a jak sie zdarzy to rzadko i można wybrać kiedy chcesz.Szefowa jest miła dla pracowników,nawet pomorze w prywatnych sprawach jak ktoś ma problem,a to rzadkość.Z płatnościami problemu niema,zawsze na czas.P0LECAM

baron

myślę @kerson że najlepiej będzie jak w tej kwestii napiszesz do nich jednak bezpośrednio. Na stronie internetowej mają podany mail do siebie. Jak widać mało kto tu zagląda i dzieli się jakimiś informacjami więc najlepiej u źródła.Ale patrząc na ich stronę i zdjęcia to naprawdę bardzo ładne garnitury i masz szycie na miarę

kerson

już niedługo mam ślub siostry i będę poszukiwał miejsca w którym ktoś uszyje mi garnitur. Słyszałem i czytałem o tym ,że Summer-Cha jest do tego świetnym miejscem. Niestety nie do końca wiem jak kształtują się tutaj ceny tego typu usług. Czy ktoś z Was mógłby podrzucić mi takie info bo niestety u nich na stronie nie ma załadki cennik

dan,

co do płatności- część na konto część do ręki tak jak wszędzie dzisiaj

lola

Czytam i tak sobie myślę ,że opinie mają być pomocne w podejmowaniu decyzji czy warto starać się o pracę w tym zakładzie.A Tu jakby nie bylo większość opinii (złych) odnosi się do szefa firmy. Skoro już go nie ma w tej firmie to, po co o nim pisać? Ludzie piszcie o stanie obecnym bo przeszłość tego zakładu nijak się ma do decyzji o aplikowaniu o pracę.

....

wpis powyżej świadczy tylko o poziomie a właściwie jego braku osoby, która to napisała. I wcale by mnie to nie zdziwiło gdyby to był spadkobierca rodu L.

xlx

a czemu tu nie pisać z kim szefuncio się \\\\\\\"zadawał\\\\\\\"? mamy wolność słowa wiec można pisać co się chce a szczególnie jeśli się coś na ten temat wie...a mężowie tych kobiet powinny się w końcu prawdy dowiedzieć co robiły żonki pod dachem summer-cha...ale prawda i tak wyjdzie na jaw...zawsze wychodzi ...wiec [usunięte przez moderatora]!

s

Za późno na dobre opinie, jak się latami na złą pracowało. Każdy sam wybiera jakim chce być człowiekiem. Oni wybrali taką drogę, więc muszą się liczyć z wolnymi opiniami byłych i obecnych pracowników, obserwatorów, życzliwych i nieżyczliwych.

obserwator

Co do opinii powyżej to różne opowiastki krążyły po firmie, jedne prawdziwe drugie niekoniecznie. Jednakże uważam, że nie powinno się w tym miejscu pisać z kim (dosłownie) to szef miał bądź nie miał schadzek. Można kogoś niechcący bądź chcący oczernić a i problemów trochę narobić. Takie jest moje zdanie.

gg

opinia powyżej bardzo trafna. taki mały karakan, a tyle dziwacznych akcji. a i tak najlepsza była ex-kierowniczka sklepu. [usunięte przez moderatora]

s

Jakby na to nie patrzeć, to nie są dobrzy ludzie i ich widok w pierwszym rzędzie w kościele jest wręcz oburzający. Szef [usunięte przez moderatora], szefowa [usunięte przez moderatora]. Żyć nie umierać. Możesz nie wiem jak ciężko (usunięte przez administratora) ć, ale i tak zawsze będzie źle. Najlepiej za 10-ciu i za darmo. Miłej zabawy

była pracownica

Ile ludzi tyle opinii. były czasy lepsze i gorsze. nigdzie nie jest idealnie. ale nie da się ukryć ,że [usunięte przez moderatora] w tej firmie miał miejsce - i to zarówno ze strony szefa jak i szefowej- o czym głośno się nie mówiło.

krawcowa

jak widzę te wszystkie opinie to mnie śmiech ogarnia...w Wodzisławiu w tym roku zlikwidowało się ponad 650 firm...ta firma mimo wielu problemów dalej funkcjonuje...Ci którzy zazdroszczą powinni się nad sobą zastanowić .... nie wygadywać głupot tylko do roboty sie zabrać bo nic się nie zmini w Polsce jak będziemy tylko siedzieć i obgadywać !!!

WIELOLETNI PRACOWNIK

Ludzie pracujący w tym zakładzie doskonale wiedzą co, to PRACA. W tej firmie jest się od wszystkiego -od kierownika po sprzątaczkę. Nadgodziny jak się robiło to nawet ich wybrać nie można było...że nie wspomnę o wypłacie za nadgodziny..niezła szkoła życia...he he a raczej szkoła przetrwania.dzisiaj pozostała tam garstka ludzi, \\\"zarządzana\\\"przez szefowa i jej synka...

były portier

kiedys była to duża firma a dzisiaj to mala firemka, ktorej nie stac nawet na portiera. nie szanuje sie tam pracownikow. osobiscie nikomu nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Odzieżowy SUMMER-CHA - Wodzisław Śląski

• Jak się pracuje w Zakład Odzieżowy SUMMER-CHA?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Odzieżowy SUMMER-CHA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Zakład Odzieżowy SUMMER-CHA
2.4/5 Na podstawie 14 ocen.

Zakład Odzieżowy SUMMER-CHA