Sputnik

Starogard Gdański

Opinie o Sputnik

Potwierdzam opinię Niko, zero pojęcia o zarządzaniu, nie ma mowy o jakimkolwiek szacunku do pracownika, a co dopiero partnerskiej współpracy. Dział sprzedaży to jakaś porażka, rotacja przedstawicieli też jest duża co zupełnie nie dziwi, bo z takim dyrektorem to normalny człowiek nie wytrzyma, brak jakiejkolwiek organizacji, słowa rzucane na wiatr, krętactwo i chamskie odzywki to codzienność.

Pracownica

Masakra nie polecam...

Niko

pracowałem jako przedstawiciel handlowy przez 3 miesiące i zdecydowanie nie polecam tej firmy. Dyrektor oderwany od pługa chyba. Zero szacunku do człowieka i brak doceniania czegokolwiek. Decyzje nieprzemyślane, o wszystkim dowiadujesz się z dnia na dzień, żadnej organizacji. Tak na prawdę tylko pracownicy trzymają tą firmę i że w ogóle ona dalej istnieje bo zarządzana jest bezmyślnie. Żadnych perspektyw, premii, niezdrowa atmosfera

dsa
@Niko 21.03.2017 22:37

Zgadza się!!! Dodatkowo połowa wypłaty pod stołem Za nadgodziny to nie zapłacą a dzień pracy trwa 14h Jeśli ktoś chce robić za niewolnika to niech zatrudni się w sputniku!

Milo

Jak na Starogard Gdański jest naprawdę fajnie, dużo dobrych ofert czy to na Operatora czy Kontrolera a nawet na Dyrektora jak ktoś chce poszukać, wszystko jwst

Chica Bella

Sputnik stg stabilna firma godna polecenia. Kasa na czas Polecam!

Günter Günter

Proszę zacząłć od kontrolii jakości jenzyka polskiego.

Zostaw opinię o Sputnik - Starogard Gdański

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sputnik