Opinie o Eko Planet Kamil Nadulski w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eko Planet Kamil Nadulski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Eko Planet Kamil Nadulski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Cateringi
Cateringi Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eko Planet Kamil Nadulski w Lublin

Renata Nowy wpis

Pracowalam tam 3 dni i nikomu nie polecam. Zawsze byly jakies problemy, szefowa kuchni jesli tak mozna ja nazwac nie szanuje pracownikow terroryzuje ludzi i nimi pomiata, wszyscy z tamtad uciekaja. Naprawde nie polecam nikomu

Ejwa Nowy wpis

Pracowalam tam i nikomu nie polecam czy jesteś chory czy zdrowy to i tak musisz (usunięte przez administratora) szefowa kuchni to harpia do wszystkiego się (usunięte przez administratora)

Jak się pracuje z ludźmi z Eko Planet Kamil Nadulski?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Eko Planet Kamil Nadulski?

Odpowiedź

Tam dla pracodawcy najlepiej jak się pracuje na czarno po 15 godzin (brak życia prywatnego) a i tak pieniądze nie są wypłacane jak należy zawsze trzeba walczyć o swoje...

Szanujmy się

Najniższa krajowa. Nikt szanujący się człowiek tam nie chce pracować za marne grosze. Pracują tam Ukrainki i emeryci. Idąc do pracy nie wiesz o której wyjdziesz. Często pracuje się do rana do nocy. Ogólnie wszystko (usunięte przez administratora) Pracodawca nie wypłaca pieniędzy pracownikom na czas zawsze są jakieś problemy i pretensje. Nie szanują pracowników. Nie polecam filmy a jedzenie najtańszym kosztem i aby wyszło...

Kamil Ejsmont Nowy wpis

Umowy nie proponuj żadnej po prostu na czarno bez żadnej rozmowy z szefem terorystka przyjmuje przez telefon i się rzuca do ludzi stawka zależy od jej humoru słabo naprawdę panowie

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eko Planet Kamil Nadulski, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Kamil Ejsmont

Pracowałem tam trzy dni kierowniczka kuchni nie szanuje ludzi. Jedzenie robiłem bez ksionrzeczki senebidoskiej ludzie po paru dniach uciekaj z płaczem z tej pracy bo to nie kierowniczka a terorystka jedzenie robione byle jak. Ludzie odradzam pracy na smyczkowej 3 w Lublinie w szkole porażka jak taki kierownik może czegoś nauczyć szef nic z tym nie robi wielokrotnie miał to zgłaszane sam mu zgłaszałem zamykać budę.

Dawid

(usunięte przez administratora) Problem z wypłatami, kierowcy muszą tankować auta za własne pieniądze, a później jest problem z odzyskaniem pieniędzy. Osoby które przygotowują posiłki nawet nie słyszały o książeczce sanepidowskiej. @Pracodawca to cham i kłamca, szczerze nie polecam i nie życzę nikomu współpracy z tą firmą. Na koniec dodam że zarobki w EkoPlanet są na poziomie 15pln/h bez jakiejkolwiek umowy. Pozdrawiam i ostrzegam wszystkich myślących o pracy tam!

Sofia
@Dawid

A co na to sanepid I kuratorium. Potwierdzam jako rodzic jedzenie ohydne I smierdzace firma do zamkniecia natychmiast

Nemo
@Dawid

Potwierdzam problem z wypłatami. Trzeba się upominać i wielce łaska że dostanie się to co się należy . Na każdym kroku trzeba pilnować czy nie ma się źle policzone .

Czy poziom wynagrodzeń w Eko Planet Kamil Nadulski uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Pracuj.pl 10 maja.

Ewcia

Natka w stu procentach się zgadzam. Nie polecam nie dajcie się zwieść godzinami pracy 5-13 to ściema

Natka

Człowiek prowadzacy firmę ma na prawdę nierówno pod sufitem. Omijajcie go z daleka. Wspolczuje pracownikom. Co do jedzenia to też nie najlepiej. Towar słabej jakości. Stale powtarzające się posiłki, ładnie brzmia tylko z nazwy, sosy zagęszczane chemicznie mają konsystencję gluta, dżemy uczulają skórę. W pomidorowej zupie była fasolka z wcześniejszego dnia. Pierogi kupowane nie robione samodzielnie. Podwieczorki na łatwiznę. Nie polecam, w porównaniu do początków firmy, jakość nieporównywalna. Widać, że właściciele oszczędzają na jedzeniu i jakości produktów. Słabe produkty, wodnista zupa, ogólnie widać, że firma oszczędza na produktach. Nie polecam!!

Taka ciekawa
@Natka

Witam, Można prosić o informację w jakiej jednostce/szkole są dostarczane posiłki które Pani opisała? Dziękuję.

Zostaw merytoryczną opinię o Eko Planet Kamil Nadulski - Lublin

• Jak się pracuje w Eko Planet Kamil Nadulski?

Zobacz opinie na temat firmy Eko Planet Kamil Nadulski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eko Planet Kamil Nadulski?

Eko Planet Kamil Nadulski
  • Jantarowa 5 lok. 106