Stone Skirts Anna Szczygielska

Opinie o Stone Skirts Anna Szczygielska

Annna

Nie polecam. Długi czas oczekiwania na przesyłkę, a na zwrot pieniędzy czekałam ponad 3 tygodnie.

Jola

Dresy mam tylko z tego sklepu, szczerze polecam. Nie miałam nigdy lepszych gatunkowo dresów.

Niestety potwierdzam. Najpierw czas oczekiwania trzykrotnie dłuższy niż miało być. Po otrzymaniu przesyłki i zwrocie - kolejne oczekiwanie na zwrot pieniędzy. Trzeba się prosić o własne pieniądze. To jakiś żart. Nie polecam.

Kalina
@Karolina

Potwierdzam. Mimo zapewnień ze strony sklepu sukienka przyszła za późno a pieniędzy jeszcze nie zwrócili, choć minął już czas.

Nikola

Polecam firmę od lat razem, niezawodnie.

Firma Stone Skirts Anna Szczygielska prowadziła rekrutację na stanowisko KRAWCOWA. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Kejti

Hej, bardzo polecam welurowe dresy są genialne, miękkie i materiał się nie błyszczy jak zasłona :) to moje ulubione dresy.

Magda F

Świetny sklep, nowe odkrycie, polecam dziewczyny :)

Lila

Bardzo polecam, piękne rzeczy.

Kasia Domanowska

Dobrze wykonany dres o dobrej jakości. Sukienka z oddychającego materiału, za co duży plus, jak dla mnie. Polecam :)

@Kasia Domanowska

Super! Dzięki za polecenie. A jak u nich ceny? Są przystępne?

Eryk

Chciałbym bardzo polecić firmę. Co prawda produkty przeznaczone dla kobiet i to żona jest wierną fanką, ale ostatnio na urodziny sprezentowałem jej sukienkę właśnie od Stone Skirts. Żona oczywiście zadowolona z produktu, wygląda zniewalająco. Obsługa najbardziej na plus, co prawda czekałem prawie 8 dni, ale biorąc pod uwagę, że jest to polska produkcja, jest to akceptowalne. Podsumowując, nie był to na pewno ostatni zakup w tej firmie i serdecznie polecam. Sklep wywarł na mnie dobre wrażenie i nie dziwie się, że żona tak Was zachwala. 10/10

Kara

Cześć, bardzo polecam firmę mają super rzeczy.

Margo

Polecam, wszystko super.

Bardzo polecam! Najlepsza polska marka jaką znam. Nigdy nie widziałam lepiej działającej marki.

Julia

Uważam że obsługa jest okropna, na realizacje zamówienia czekałam miesiąc, musiałam zwrócić bo zakupiony towar mi nie odpowiadał, otrzymałam maila że zwrot dotarł i że pieniądze będą zwrócone po 14 dniach, mija miesiąc, pieniędzy nie są zwrócone, na maila brak odpowiedzi, telefon brak odpowiedzi. Zastanawiam się co z tym zrobić dalej. Podziwiam super opinii, chyba to nie jest ten sklep. Bardzo jest mi przykro z tego powodu, chciałam zacząć kupować polskich producentów, ale to chyba pomyłka.

@Julia

N to długo w takim razie. A co nie odpowiadało Ci w tym towarze?

Lisiczka
@Julia

Nie rozumiem tych pozytywnych opinii , jakość obsługi pozostawia wiele do życzenia , kompletnie inna sukienka niż na zdjęciach a i czas realizacji pozostawia wiele do życzenia .....Nikomu nie polecam

Weronika
@Lisiczka

A robiłaś tylko jedno zamówienie?

Aneta

Zamówiłam trzy sukienki w tym sklepie. Otrzymałam je dopiero po 3 tygodniach, mimo, że prosiłam o szybszą wysyłkę ze względu na urlop. Sukienki są ok, choć materiał specyficzny. Zostawiam je, bo ładny krój i fason. Dla mnie jednak niedopuszczalne, aby na zamówienie oczekiwać trzy tygodnie. Przy składaniu zamówienia nie zostałam poinformowana o tak długim czasie oczekiwania. Więcej nie zamierzam robić zakupów w tym sklepie ze względu na czas oczekiwania.

Jak tylko usłyszę o zaproszeniu na uroczystość, czy to wesele, czy coś mniej oficjalnego moje myśli kierują się ku Stone Skirts. Niepowtarzalne wzory i przepiękne sukienki to coś co wyróżnia ich na tle innych sklepów. Z zakupów zadowolona jestem zawsze. Moje przygoda nie kończy się tylko na sukienkach, ponieważ tej zimy pokusiłam się o komplet dresów. I wiecie co? Teraz ciągle chodzę w dresie a w mojej szafie brakuje już miejsca. Mąż się śmieje, że powinnam zostać ambasadorką marki. Każda okazja do zakupów jest dobra (nawet jej brak, wtedy zakupy są jeszcze bardziej przyjemne :D). Współpraca z Stone to czysta przyjemność. Oby więcej tak fajnych firm na polskim rynku :)

Wiktoria
@Kasia

Wow, powiem Ci że chyba aż sama tam pójdę! A co jaki czas mają nowe kolekcje? Jakość ubrań jest ok?

@Wiktoria

Szczerze mówiąc nie wiem :D Ale dość często pojawiają się nowości. Jakość jak najbardziej duży plus :)

Wiktoria
@Kasia

Dzięki za odpowiedź! A jak pierzesz to na jakichś określonych ustawieniach czy standardzik?

Ewelina

Bardzo ładne produkty :) Chętnie wrócę. Polecam

Izabela N.

Piękne sukienki, wspaniałe krojenie, dobrze odszyte. Materiał dobrej jakości, przyjemny w dotyku. Zamówienie wysłane w ciągu 5 dni, miła obsługa. Jak najbardziej na plus. Polecam

@Izabela N.

Czas wysyłki 11 dni roboczych i wciąż czekam na wysłanie, ciekawa jestem po ilu w końcu wyślą.. żałuje, ze zapłaciłam. Tak po prostu bym nie odebrała

Bardzo polecam, wszystko bardzo ładne.

Zostaw merytoryczną opinię o Stone Skirts Anna Szczygielska - Białystok

• Jak się pracuje w Stone Skirts Anna Szczygielska?

Zobacz opinie na temat firmy Stone Skirts Anna Szczygielska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stone Skirts Anna Szczygielska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stone Skirts Anna Szczygielska