Opinie o GB Instal Grzegorz Bereś w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie GB Instal Grzegorz Bereś. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w GB Instal Grzegorz Bereś na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GB Instal Grzegorz Bereś w Rzeszów

Domi Nowy wpis

Jak to jest, że w internecie nie ma starych ani nowych ofert pracy. Chwalą się realizacjami dla wielkich marek, no ale chyba potrzebny jest do tego zespół. Czy ktos tu pracował i może napisać, jak firma rekrutuje ludzi do pracy np. do wykonywania pomiarów ochronnych? Mój chłopak celuje w zatrudnienie tu, więc dla niego pytam.

Damian Nowy wpis

Moje doświadczenia współpracy z panem Grzegorzem są bardzo dobre: - potrafi dobrze doradzić, by uniknąć problemów na późniejszych etapach - rozliczenia są rzetelnie prowadzone, nie ma sytuacji że nagle kwota X zmienia się w Y - kontakt - wyśmienity Wykonane zostały: - rekuperacja - instalacja elektryczna - instalacja CO/CWU - instalacja wodno/kanalizacyjna Z wszystkich wyżej wymienionych instalacji jestem w pełni zadowolony i świadomie mogę polecić Grzegorza.

Alka Nowy wpis

Do teraz usługi przez Pana Firmę są świadczone? chce się najpierw upewnić, ponieważ jak widać w tym roku nie pojawiła się żadna opinia chociażby od klienta, gdzie wcześniej były jakoś dodawane. chce się dodatkowo zorientować czy do teraz już ktoś może się zatrudnia? mój chłopak szuka właśnie pracy a na instalacjach się już trochę zna, ciekawe czy by miał stale zlecenia?

Zbigniew Nowy wpis

Polecam firmę GB Instal Grzegorz Bereś. Bezproblemowa współpraca i kontakt. Bardzo dobra jakość usług przy akceptowalnej cenie. Pan Grzegorz wykonał u mnie w domu wszystkie instalacje tj. CO (ogrzewanie podłogowe z montażem pieca), kanalizacyjną, hydrauliczną, elektryczną z montażem osprzętu, alarmową, telewizyjną, internetową, centralnego odkurzacza oraz rekuperację i zmiękczacz wody. Wszelkie prace zostały wykonane zgodnie z moimi oczekiwaniami. Wszystko działa bezproblemowo. Bardzo sobie doradztwo Pana Grzegorza oraz kompleksowość usług tj. brak problemów i kolizji pomiędzy poszczególnymi instalacjami.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie GB Instal Grzegorz Bereś? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Bartosz

Pan Grzegorz wykonał instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, rekuperację i oświetlenie w moim domu. Byłem bardzo zadowolony z jego profesjonalizmu i doradztwa. Miałem dobry kontakt z nim przez cały projekt, a jego prace spełniły moje wszystkie oczekiwania. Polecam Grzegorza wszystkim, którzy potrzebują tego rodzaju usług.

@Bartosz

Wszystko sam wykonał czy miał też od tego ludzi? Ciekawy jestem czy to firma jednoosobowa czy przyjmuje pracowników do pomocy? Będę wdzięczy za podpowiedź.

Zdzisiek

Po pierwszej niekoniecznie pochlebnej opinii posypały się te pozytywne. Ale prawdę powiedziawszy niewiele mnie one interesują, gdyż pracy szukam, jako elektryk. Ofert do pracy nie ma w sieci, a na forum tylko o tym Panu Grzegorzu w koło macieju. Zresztą w tej pierwszej opinii, po której zamieszczono kilka pochlebnych, stwierdzono, że właściciel działa sam, a jak nawet miał pomocnika, to chyba dorywczo. Jak więc u niego z dostępnością roboty dla innych osób, znajdzie się zatrudnienie na umowę o pracę, czy i obecnie sam to wszystko pcha do przodu?

Marcin Rzeszów

Polecam wszystkim budującym dom. Pan Grzegorz wykonywał u mnie komplet instalacji - od kanalizacji na etapie fundamentów, po montaż osprzętu i drobne prace już po przeprowadzce. Wszystkie instalacje zaplanowane i przemyślane, przez co nie ma żadnych niespodzianek na późniejszych etapach. Wszystko sensownie się ze sobą łączy i jest bardzo funkcjonalne, np. sterowanie oświetleniem zewnętrznym z centrali alarmowej. Do tego kompleksowo ogrzewanie, WM z rekuperacją, odkurzacz centralny, zmiękczanie wody (i pewnie coś jeszcze, o czym zapomniałem). Wszystko wykonane przez jedną osobę, przez co nie trzeba tracić czasu na szukanie i umawianie kilku ekip.

Karol B. Lutoryż

Z czystym sumieniem polecam Pana Grzegorza. Wykonał u nas w nowo wybudowanym domu instalacje elektryczną, alarm, instalację wod-kan, podlogowke, zmiękczacz wody i pewnie cos jeszcze o czym zapomniałem. Ilość rzeczy którą u nas wykonał mówi sama za siebie. Wszystko profesionalnie, dokładnie, na czas. Zawsze faktura po wykonanej robocie. Wszystko rozliczone czarno na białym. Przy budowie przerobiliśmy wielu fachowców z różnych dziedzin i Pana Grzegorza wspominamy najlepiej. Ciężko w dzisiejszych czasach trafić na takiego fachowca. Z czystym sumieniem polecam!

Kamil K

Szczerze polecam Pana Grzegorza. Wykonywał u nas instalacje elektryczną, wod-kan, C.O, alarm. Wszystko wykonane terminowo, profesjonalnie i przede wszystkim nie trzeba dogrywać szczegółów między ekipami. Bardzo pomocne były sugestie, co zmienić/dodać/przesunąć, o czym sami nie pomyśleliśmy. Często też pamiętał o istotnych dla nas kwestiach, o których my zapominaliśmy (i to po uregulowaniu płatności). Kontakt bezproblemowy, co w przypadku branży budowlanej nie jest takie oczywiste. Ciężko teraz o takiego fachowca z normalnym, ludzkim podejściem jak Pan Grzegorz. Jeśli będę budował kolejny dom, to wszystkie instalacje na pewno zlecę Panu Grzegorzowi.

Łukasz

Nie wiem skąd ta negatywna opinia, ja mam całkiem inne odczucia po długiej ponad rocznej współpracy z Panem Grzegorzem. Zrobił u mnie w domu wszystkie instalacje. Nie był najtańszy w wycenach ale zaoferował jedna z lepszych cen jako że robił wszystko na raz. Nie było problemów z mijaniem się instalacji bo już od początku wszystkie miał rozplanowane. Prace szły zgodnie z ustalonym harmonogramem. Rozliczenie po każdym etapie, wszystko rozpisane tak dokładnie że jestem w stanie sprawdzić na co wydałem każdą złotówkę. Wszystkie prace wykonane bardzo dokładnie, nawet włączniki światła ustawione przy pomocy poziomicy :). Człowiek z dużą wiedzą na temat wszystkich możliwych instalacji domowych. Z reguły proponuje instalacje osprzętu sprawdzonego przez siebie, ale jak zaproponowałem innego producenta przedstawił swoje zdanie na ten temat, wymienił wszystkie za i przeciw i pozostawił decyzję dla mnie. Jak słyszę opinie znajomych o przejściach z kolejnymi ekipami instalacyjnymi to jestem tym bardziej zadowolony że trafiłem na Pana Grzegorza. Z czystym sumieniem polecam.

MD

Polecam firmę GB Instal Grzegorz Bereś. Bardzo rzetelne i profesjonalne podejście do klienta, wszystkie instalacje działają bez problemów, plus świetny kontakt w razie jakichkolwiek pytań. Szczerze polecam i i osobiście drugi raz bez wahania skorzystałbym z usług tej firmy.

Grzegorz K.

Szczerze polecam usługi Pana Grzegorza. Wykonał mi w domu wszystkie instalacje (z wyjątkiem gazowej) tj. elektryczną, ogrzewanie podłogowe z montażem pieca i układaniem styropianu pod wylewką, kanalizację, hydraulikę, rekuperację, alarmową, monitoring oraz odgromową (poniżej dachu). Dodatkowo montaż gniazdek, łączników, uruchamianie sprzętów agd, podłączanie bram itp. Wszystko działa jak należy. Dla mnie jako inwestora dużym plusem była kompleksowość i wszechstronność usług, co pozwoliło mi na bezproblemowe zakończenie tego etapu budowy. Nie było problemu z kolizjami pomiędzy poszczególnymi instalacjami i zwalaniem winy na poprzednie ekipy. Polecam!

maciej

Kiedy szukałem osobę do montażu ogrzewania,rozważałem opcje,żeby go wynająć.Miałem okazje poznać go,niestety nie z pozytywnej strony.Z tego co mam rozeznanie,jest dużo tańszy od konkurencji,ale z zaniżonej ceny wiadomo,że musiało coś wynikać.Po pierwsze,nie ma specjalności którą się zajmuje,po drugie nie wozi ze sobą podstawowych narzędzi,po trzecie nie ma zatrudnionego na etacie pomocnika.Kiedy miał,po godzinie został sam.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o GB Instal Grzegorz Bereś - Rzeszów

GB Instal Grzegorz Bereś
  • Gen. Mariana Langiewicza 21 lok. 16